02188888648

باربری تهران تبریز

حمل بار از تهران به تبریز + لیست کرایه 98

باربری تهران تبریز , حمل بار از تهران به تبریز + کرایه 98

باربری تهران تبریز و حمل بار از تهران به تبریز , بسته بندی بار تبریز حمل بار دربستی به تبریز خدماتی هستند که باربری تهران سعادت در زمنیه حمل بار به آذربایجان شرقی ارائه می دهد. اگر برای حمل بار تهران تبریز به دنبال بهترین باربری هستید می توانید با کارشناسان باربری ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان اسنفاده کنید. برای تماس با ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

حمل بار تهران به تبریز

باربری تهران تبریز

باربری تهران تبریز , حمل بار تهران به تبریز , استان آذربایجان شرقی از سمت شمال با جمهوری‌های آذربایجان و ارمنستان، از سمت غرب و جنوب غرب با استان آذربایجان غربی، از سمت شرق با استان اردبیل و از سمت جنوب شرق با استان زنجان همسایه است. فاصله تهران تا تبریز چیزی در حدود 630کیلومتر است که این مسیر از کرج , قزوین و زنجان می گذرد که تقریبا کل مسیر بزرگراه است.

شماره تماس باربری تهران تبریز 88888648

باربری های تبریز

باربری تهران تبریز , حمل بار تهران تبریز شامل حمل بار به همه شهرهای استان آذربایجان شرقی است. باربری تهران به بستان آباد , باربری تهران به قره آغاج باربری تهران به مراغه باربری تهران به ملکان , باربری تهران به بناب , باربری تهران به عجب شیر , باربری آذرشهر , باربری تهران اسکو , باربری تهران به شبستر , باربری تهران به مرند , باربری تهران به جلفا , باربری تهران به هریس , باربری تهران به اهر , باربری تهران به جلفا , باربری تهران به هوراند , باربری تهران به کلیبر , باربری تهران به خمارلو , باربری تهران به اورزقان و کرایه پایین تر با بار برگشتی تبریز , حمل بار به همه شهرستان های استان آذربایجان شرقی از دیگر خدمات باربری شهرستان باربری تهران سعادت هستند.

باربری تهران تبریز

حمل بار تهران به تبریز

باربری تهران تبریز , برای حمل بار از تهران به تبریز از خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به تبریز , خاور تهران به تبریز , کامیون جفت تهران به تبریز ,کامیون تک تهران به تبریز , ترانزیت تهران به تبریز , ماشین چادری تبریز , ماشین ده چرخ تهران به تبریز , ماشین هجده چرخ تهران به تبریز انجام میشود.

قیمت باربری تهران تبریز

در جدول زیر می توانید نرخ کرایه باربری از تهران , حمل بار تهران تبریز به تبریز را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به تبریز  در سال 1398 آورده شده است. قیمت های زیر مربوط به قیمت های به روز پایانه اکبرآباد در نسیم شهر از مبدا تهران به تبریز است. این قیمت برای شهرستان های آذربایجان شرقی اندکی تفاوت دارد. کرایه های زیر برای تاریخ 1398/02/11 هستند.

کرایه خاور از تهران به تبریز : 750 هزار تومان

کرایه تک از تهران به تبریز : 110 هزار تومان

کرایه جفت از تهران به تبریز : 1400 هزار تومان

کرایه کفی از تهران به تبریز : 1700 هزار تومان

کرایه ترانزیت از تهران به تبریز : 2050 هزار تومان

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت ذکر شده است به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره 88888648 تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران تبریز شما را راهنمایی کنند.

حمل بار تهران تبریز

حمل اثاثیه از تهران به تبریز

برای حمل اثاثیه از تهران به تبریز و  اسباب کشی از تهران به تبریز با همکاران ما تماس بگیرید. باربری تهران تبریز کلیه خدمات اسباب کشی , حمل اثاثیه به تبریز و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای اسباب کشی از انواع ماشین های باربری به خصوص خاور مسقف استفاده می شود . حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

 شماره تماس باربری تهران تبریز 88888648

باربری های تبریز

برای حمل بار از مبدا تبریز به سراسر کشور می توانید با باربری های تبریز تماس بگیرید. باربری سپهر تبریز , باربری روند بار تبریز , باربری حیدربابا تبریز , باربری برادران رنجبر تبریز , باربری فخر تبریز , باربری اسکان تبریز , باربری داداش بار تبریز از جمله باربری هایی هستند که می توانند از مبدا تبریز بار شما را حمل کنند.

حمل اثاثیه به تبریز

مطالب مرتبط

باربری تهران مشهد

باربری تهران همدان

باربری تهران سنندج

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران اراک

باربری تهران اصفهان

باربری تهران یزد

باربری تهران تبریز , حمل بار از تهران به تبریز + کرایه 98
4.8 (95.79%) 19 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید