02188888648

باربری تهران به یاسوج

حمل بار از تهران به یاسوج , گچساران ( نرخ کرایه )

باربری از تهران به یاسوج , حمل بار تهران یاسوج (نرخ کرایه)

۴.۴
(۱۳۱)

اگر در جستجوی باربری تهران یاسوج و حمل بار از تهران به یاسوج هستید ما در این مطلب بهترین باربری تهران یاسوج را به شما معرفی میکنیم . کلیه خدمات حمل بار به یاسوج و استان کهکیلویه و بویراحمد توسط باربری تهران سعادت انجام می شود . برای اطلاع از قیمت و استعلام قیمت باربری تهران به یاسوج می توانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید و از مشاوره رایگان استفاده کنید. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی در مورد حمل بار به یاسوج و همچنین نرخ کرایه باربری یاسوج آورده شده است.

شماره باربری تهران یاسوج ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران یاسوج

باربری تهران یاسوج , حمل بار تهران یاسوج , استان کهکیلویه و بویر احمد از شرق با استان اصفهان و فارس، از جنوب با استان بوشهر، از غرب با خوزستان و از شمال با چهارمحال و بختیاری همسایه است. فاصبله تهران تا یاسوج در حدود ۷۷۰ کیومتر است . مسیر تهران به یاسوج از قم , کاشان و اصفهان عبور میکند و در نهایت به یاسوج میرسد.

باربری تهران یاسوج

باربری از تهران به شهرستان های کهکیلویه و بویر احمد

حمل بار تهران یاسوج , باربری تهران یاسوج , حمل بار از تهران به همه ی شهرستان های استان کهکیلویه و بویر احمد را پوشش میدهد. باربری تهران به یاسوج, باربری تهران به کفشکنان, باربری تهران به لیکک, باربری تهران به گراب سفلی, باربری تهران به چرام, باربری تهران به سی سخت, باربری تهران به پاتاوه, باربری تهران به چیتاب, باربری تهران به دیشموک, باربری تهران به سوق, باربری تهران به لنده, باربری تهران به دوگنبدان, باربری تهران به گچساران, باربری تهران به محله چینی‌ها, باربری تهران به باشت, باربری تهران به دهدشت , بار برگشتی یاسوج و حمل بار به همه شهرستان های استان کهکیلویه و بویر احمد توسط باربری شهرستان باربری تهران سعادت انجام میشود.

کامیون تهران یاسوج

باربری تهران یاسوج , برای حمل بار از تهران به یاسوج از خاور , انواع کامیون باری , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی باربری به یاسوجخاور تهران به یاسوج , کامیون جفت تهران به یاسوج ,کامیون تک تهران یاسوج ,ترانزیت تهران به یاسوج ماشین چادری یاسوج , ماشین ده چرخ تهران به یاسوج , ماشین هجده چرخ تهران به یاسوج انجام میشود.

حمل بار تهران به یاسوج

نرح کرایه باربری به یاسوج

کرایه باربری از تهران به یاسوج , حمل بار تهران به یاسوج را در ادامه این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۳/۲۰ هستند که در پایانه باربری اکبرآباد در این تاریخ  حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به یاسوج۱۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به یاسوج۱۷۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به یاسوج۱۸۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به یاسوج۲۵۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به یاسوج۲۹۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به یاسوج۳۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران گچساران

کرایه خاور از تهران به گچساران۱۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به گچساران۱۷۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به گچساران۱۸۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به گچساران۲۵۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به گچساران۲۹۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به گچساران۳۴۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

به این مورد بارها در مطالب سایت اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران یاسوج شما را راهنمایی کنند.

باربری یاسوج

شماره باربری تهران یاسوج ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل اثاثیه از تهران به یاسوج

باربری تهران یاسوج , حمل اثاثیه از تهران به یاسوج از جمله خدماتی است که توسط قدیمی ترین و بهترین باربری تهران به هموطنان عزیز ارائه میشود. حمل اثاثیه شهرستان شامل حمل اثاثیه به یاسوج , اسباب کشی به گچساران , بسته بندی اثاثیه منزل یاسوج می شود . برای حمل اثاثیه به کرمان معمولا از باربری خاور مسقف استفاده می شود. لارم به ذکر مجدد است که باربری تهران سعادت امکان صدور بارنامه در سایر شهرستان ها به جر تهران را ندارد و کلیه خدمات حمل بار تنها از مبدا تهران به هموطنان عزیز ارائه می شود.

باربری یاسوج

باربری یاسوج, باربری کفشکنان, باربری لیکک, باربری گراب سفلی, باربری چرام, باربری سی سخت, باربری پاتاوه, باربری چیتاب, باربری دیشموک, باربری سوق, باربری لنده, باربری دوگنبدان, باربری گچساران, باربری محله چینی‌ها, باربری باشت, باربری دهدشت , , حمل بار یاسوج, حمل بار کفشکنان, حمل بار لیکک, حمل بار گراب سفلی, حمل بار چرام, حمل بار سی سخت, حمل بار پاتاوه, حمل بار چیتاب, حمل بار دیشموک, حمل بار سوق, حمل بار لنده, حمل بار دوگنبدان, حمل بار گچساران, حمل بار محله چینی‌ها, حمل بار باشت, حمل بار دهدشت

کامیون تک یاسوج , کامیون جفت یاسوج , کامیون ۱۰ چرخ یاسوج , کامیون ۶ چرخ یاسوج , خاور مسقف یاسوج , خاور روباز یاسوج , حمل اثاثیه یاسوج , حمل بار از تهران به یاسوج , حمل اثاثیه یاسوج , اسباب کشی به یاسوج , باربری ارزان یاسوج ,  حمل و نقل یاسوج , باربری کهکیلویه , باربری بویر احمد

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران به بیرجند

باربری تهران قزوین

باربری تهران به بجنورد

باربری تهران به سمنان

باربری تهران قم

باربری تهران به شهرکرد

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۱

نظرات (۲)

 1. بابک مظاهری
  خرداد ۲, ۱۳۹۹

  سلام ببخشید یه موتور سیکلت ۲۰۰ دارم میخوام بفرستم یاسوج هزینش چقدر میشه؟ ؟ ممنون

  1. mehdi asgari
   خرداد ۳۰, ۱۳۹۹

   سلام جناب مظاهری. لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید