02188888648

باربری تهران به اهواز

حمل بار از تهران به استان خوزستان + لیست کرایه 98

باربری تهران اهواز , حمل بار تهران به اهواز (همراه کرایه ۹۹)

۴.۱
(۱۱۶)

باربری تهران اهواز و حمل بار از تهران به اهواز و کلیه خدمات حمل بار از تهران به خوزستان توسط باربری ما انجام میشود. برای حمل بار از تهران به اهواز و آبادان و دیگر شهرهای استان خوزستان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. حمل اثاثیه منزل به اهواز , حمل بار صنعتی به اهواز , بسته بندی بار به اهواز از جمله خدماتی هستند که در حوزه حمل و نقل برون شهری به اهواز ارائه می شوند. در ادامه این مطلب با باربری تهران به اهواز بیشتر آشنا می شوید و کرایه انواع ماشین باربری از مبدا تهران به اهواز را مشاهده خواهید کرد. برای استعلام قیمت به روز و گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید.

شماره باربری تهران اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران اهواز

باربری تهران به اهواز

حمل بار از تهران به اهواز , باربری تهران اهواز , استان خوزستان از شمال با لرستان، از شرق با استان چهارمحال و بختیاری، از شمال‌غربی با ایلام، از جنوب‌شرقی با کهگیلویه و بویراحمد، از جنوب با بوشهر و خلیج فارس و از سمت غرب با کشور عراق همسایه است. فاصله تهران تا اهواز چیزی در حدود ۸۳۰ کیلومتر است که مسیر باربری تهران اهواز به طور معمول از قم , اراک , بروجرد , خرم آباد و  اندیمشک می گذرد و به اهواز می رسد.

حمل بار از تهران به اهواز

باربری تهران اهواز , حمل بار از تهران به اهواز , به استناد سایت  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان ,بیش از ۹۰ درصد از کالا و مسافر استان خوزستان از طریق جاده جابه جا میشوند.ویژگی های جمعیتی و موقعیت ممتاز جغرافیایی به همراه وجود صنایع مهم نفت، گاز، فولاد، سیمان، پتروشیمی و همچنین بهره مندی از خاک مستعد کشاورزی رشد صنعت حمل و نقل جاده ای استان خوزستان را موجب شده  .شهرهای بندرامام خمینی ، اهواز و دزفول از قطب های مهم استان در زمینه حمل کالا می باشند. این مراکز به ترتیب از مراکز عمده واردات،صنعت و کشاورزی در استان  می باشند.وجود بندر امام خمینی ، آبادان و خرمشهر، دو پایانه مرزی شلمچه و پایانه مرزی چذابه موقعیت ممتازی در خصوص ترانزیت کالا را ایجاد نموده است که سالانه بیش از ۲۳۹ هزار تن کالا از طریق این مراکز ترانزیت می شود.

باربری بندر امام

پایانه بندر امام خمینی

باربری تهران اهواز , حمل بار از تهران به اهواز , همانطور که پیشتر بیان شده استان خوزستان با وجود مرزهای زمینی و بنادر قطب مهمی در واردات و صادرات محسوب می شود .پایانه باربری بندر امام خمینی با مساحت بیش از ۱۰۴۰۰ متر مربع و ۸۴ غرفه فعال , به آدرس بندر امام , سه‌راهی سربندر در حال حاضر مشغول به فعالیت است. همچنین پایانه باربری که در محور  اهواز به اندیمشک قرار دارد که با ۷۰ غرفه فعال به مساحت ۹۰۰۰۰ متر مربع فعال است . شهرک حمل و نقل اهواز عمده فعالیت باربری استان خوزستان را پوشش می دهد.

شماره حمل بار تهران اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران اهواز

باربری تهران اهواز, حمل بار تهران اهواز کلیه شهرستان های استان خوزستان را پوشش میدهد. باربری تهران آبادان , باربری تهران آغاجاری , باربری تهران امیدیه , باربری تهران اندیکا , باربری تهران اندیمشک , باربری تهران ایذه , باربری تهران باغ‌ملک , باربری تهران باوی , باربری تهران بندر ماهشهر , باربری تهران بهبهان , باربری تهران حمیدیه , باربری تهران خرمشهر , باربری تهران درفول , باربری تهران دشت آزادگان , باربری تهران رامشیر , باربری تهران رامهرمز , باربری تهران شادگان , باربری تهران شوش , باربری تهران شوشتر , باربری تهران کارون , باربری تهران گتوند , باربری تهران لالی , باربری تهران مسجد سلیمان , باربری تهران هفتکل , باربری تهران هندیجان , باربری تهران هویزه و بار برگشتی اهواز  همگی زیر محموعه باربری شهرستان  هستند و باربری تهران اهواز آنها را انجام میدهد.

حمل بار تهران به اهواز

کرایه تهران اهواز

در اینجا کرایه باربری از تهران به اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان آورده شده است. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ است و بهتر است برای استعلام قیمت دقیق و به روز با همکاران ما تماس بگیرید.

کرایه خاور از تهران به خوزستان

مقصد بارگیرینرخ کرایه خاور به خوزستان
کرایه خاور از تهران به اهواز ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به آبادان ۹۵۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به ایذه ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به مسجد سلیمان ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به خرمشهر ۱۰۲۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به دزفول ۸۵۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به شوشتر ۹۵۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تک از تهران به خوزستان

مقصد بارگیرینرخ کرایه تک به خوزستان
کرایه تک از تهران به اهواز ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به آبادان ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به ایذه ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به مسجد سلیمان ۱۴۸۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به خرمشهر ۱۵۴۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به دزفول ۱۳۷۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به شوشتر ۱۳۷۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه جفت از تهران به خوزستان

مقصد بارگیرینرخ کرایه جفت به خوزستان
کرایه جفت از تهران به اهواز ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به آبادان ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به ایذه ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به مسجد سلیمان ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به خرمشهر ۱۹۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به دزفول ۱۶۵۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به شوشتر ۱۷۰۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه ترانزیت از تهران به خوزستان

مقصد بارگیرینرخ کرایه ترانزیت به خوزستان
کرایه ترانزیت از تهران به اهواز ۲۶۲۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به آبادان ۲۵۰۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به ایذه ۲۶۲۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به مسجد سلیمان ۲۸۵۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به خرمشهر ۲۹۶۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به دزفول ۲۵۰۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به شوشتر ۲۶۲۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان بهترین باربری تهران تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران اهواز شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران اهواز

باربری تهران اهواز , حمل بار تهران اهواز توسط انواع کامیون و  ماشین های باربری از مبدا تهران به مقصد شهرستان های استان خوزستان حمل می شوند. حمل اثاثیه شهرستان , تریلی کفی تهران اهواز , تریلی چادری تهران اهواز , ترانزیت تهران اهواز , کامیون تک تهران اهواز , کامیون جفت تهران اهواز ,خاور مسقف تهران اهواز , خاور تهران اهواز , وانت بار تهران اهواز و نیسان وانت تهران اهواز وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سعادت به استان خوزستان اعزام میشوند.

باربری اهواز

شماره باربری اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران به خوزستان

باربری تهران به اهواز , حمل بار به اهواز , حمل بار به آبادان , حمل بار از تهران به آبادان ,  حمل بار از تهران به آغاجاری ,  حمل بار از تهران به امیدیه ,  حمل بار از تهران به اندیکا ,  حمل بار از تهران به اندیمشک ,  حمل بار از تهران به ایذه ,  حمل بار از تهران به باغ‌ملک ,  حمل بار از تهران به باوی ,  حمل بار از تهران به بندر ماهشهر ,  حمل بار از تهران به بهبهان ,  حمل بار از تهران به حمیدیه ,  حمل بار از تهران به خرمشهر ,  حمل بار از تهران به درفول ,  حمل بار از تهران به دشت آزادگان  ,حمل بار صنعتی به اهواز , حمل بار کشاورزی به اهواز ,

حمل بار از تهران به رامشیر ,  حمل بار از تهران به رامهرمز ,  حمل بار از تهران به شادگان ,  حمل بار از تهران به شوش ,  حمل بار از تهران به شوشتر ,  حمل بار از تهران به کارون ,  حمل بار از تهران به گتوند ,  حمل بار از تهران به لالی ,  حمل بار از تهران به مسجد سلیمان ,  حمل بار از تهران به هفتکل ,  حمل بار از تهران به هندیجان ,  حمل بار از تهران به هویزه , باربری آبادان , باربری آغاجاری , باربری امیدیه , باربری اندیکا , باربری اندیمشک , باربری ایذه , باربری باغ‌ملک , باربری باوی , باربری بندر ماهشهر , باربری بهبهان , باربری حمیدیه , باربری خرمشهر , باربری درفول , باربری دشت آزادگان , باربری رامشیر , باربری رامهرمز , باربری شادگان , باربری شوش , باربری شوشتر , باربری کارون , باربری گتوند , باربری لالی , باربری مسجد سلیمان , باربری هفتکل , باربری هندیجان , باربری هویزه

مطالب مرتبط

باربری تهران به بندر عباس

باربری تهران به همدان

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران به قم

باربری تهران اراک

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۱ / ۵. تعداد آرا: ۱۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید