02188888648

درخواست باربری تهران به اهواز

حمل بار از تهران به استان خوزستان + لیست کرایه 98

باربری تهران اهواز , حمل بار تهران به اهواز (همراه کرایه ۹۹)

۴.۱
(۱۱۷)

باربری تهران اهواز و حمل بار از تهران به اهواز و کلیه خدمات حمل بار از تهران به خوزستان توسط باربری ما انجام میشود. برای حمل بار از تهران به اهواز و آبادان و دیگر شهرهای استان خوزستان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. حمل اثاثیه منزل به اهواز , حمل بار صنعتی به اهواز , بسته بندی بار به اهواز از جمله خدماتی هستند که در حوزه حمل و نقل برون شهری به اهواز ارائه می شوند. در ادامه این مطلب با باربری تهران به اهواز بیشتر آشنا می شوید و کرایه انواع ماشین باربری از مبدا تهران به اهواز را مشاهده خواهید کرد. برای استعلام قیمت به روز و گرفتن مشاوره رایگان می‌توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید.

شماره باربری تهران اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران اهواز

معرفی باربری تهران به اهواز

وقتی حرف از اسباب کشی می شود، همه ما دچار استرس و نگرانی می شویم. البته چنین نگرانی منطقی نیز هست؛ زیرا امر حمل و نقل کار آسانی نیست و نیاز به برنامه ریزی مدون دارد. سختی کار نیز قابل چشم پوشی نیست.

اتفاقا بیشتر نگرانی ها به خاطر همین سختی کار جابجایی است. اینکه بسته بندی چطور انجام شود و گذاشتن بار در داخل ماشین که مراحلی سخت است و فشار فیزیکی زیادی بر دوش شما می گذارد. قطعا باید کمک بگیرید…

از چه کسی!؟

بیشتر ما  از کودکی شاهد این قضیه بوده ایم که وقتی خودمان یا اقوام ما قصد تعویض خانه را داشتند، باید همه جمع می شدیم و برای کمک به او در امر حمل و نقل و بسته بندی وسایل کمک می کردیم.اما اینک با کمی دقت متوجه می شویم که به علت مشغله کاری خیلی ها یا کمک نمی کنند یا اگر هم بکنند سر وقت در  محل اسباب کشی حاضر نمی شوند!

شرکت تهران سعادت همواره در چنین مواقعی بهترین راه حل ممکن است. این شرکت بارها و اسباب خانه شما را از طریق بهترین پرسنل و کارگرانی که دارد بسته بندی و جابجا می کند و دیگر نیازی نیست انتظار کسی را بکشید یا درخواست کمک کنید.

باربری تهران به اهواز این موسسه ، سال هاست که بارهای مردم شریف اهواز و تاجران آن جا را از پایتخت به این شهر انتقال می دهد. این باربری تمام کار ها را یک تنه به دوش می کشد.

معرفی شهر اهواز

اهواز مرکز استان خوزستان می باشد. مساحت این شهر در حدود ۱۸۶۵۰ هکتار گزارش شده است.این شهر بسیار وسیع و گسترده است و جمعیتی بیش از یک میلیون نفر دارد. شرکت تهران سعادت با توجه به جمعیت زیاد این شهر به طور تمام وقت آماده خدمات رسانی به همه شهروندان می باشد.این منطقه از نفت خیز ترین مناطق جنوبی کشور عزیزمان ایران می باشد. متاسفانه مشکل آلودگی هوا  باعث بروز مشکلات تنفسی زیادی در این منطقه شده است.

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به اهواز

از مکان های دیدنی این شهر می توان رود کارون را نام برد. این رود زمانی بزرگترین و پر آب ترین رودخانه در جنوب کشور بود.کارون ، طویل ترین رود ایران با بیش از ۹۰۰ کیلومتر طول است. سرچشمه رود کارون زرد کوه در استان چهارمحال و بختیاری است.آب شیرین و خوردنی شهر اهواز از رودخانه کارون تامین می شود. این رود جزء میراث طبیعی جمهوری اسلامی ایران می باشد.

بازار های شهر اهواز

بازار عبدالحمید از بازار های قدیمی اهواز تلقی می شود که روزانه خرید و فروش کالا و اجناس زیادی در آن انجام می شود. مردم محلی تعصب زیادی نسبت به این بازار دارند و همیشه در تلاش هستند چراغ بازار روشن بماند و رونق خاص خودش را داشته باشد.باربری تهران به اهواز حمل بسیاری از کالاهای این بازار را بر عهده دارد. کاروان سرای شیخ خزعل در این بازار جای دارد. قدمت این بازار به بیش از یک قرن می رسد.

بازار کاوه اهواز به دوران رژیم پهلوی برمی گردد. بیشتر سوغاتی های شهر اهواز از این بازار خریداری می شود. از مواد غذایی پر فروش در این بازار می توان میگو، خرما، کلوچه، شیره خرما، حلوا شکری، حلوا ارده، ماهی و… را نام برد. در صورت امکان حتما به این بازار سر بزنید، خالی از لطف نخواهد بود.

مزایای استفاده از باربری تهران به اهواز شرکت تهران سعادت

۱.تمام مفاد قرارداد طوری چیده شده که اولویت خرسندی مشتری است.

۲.بار مورد نظر شما با بیمه نامه معتبر به مقصد می رسد و اگر خسارتی به بارتان وارد شد تمام آن جبران می شود.

۳.قبل امضای قرارداد تمام مفاد آن از طریق کارشناس حقوقی شرکت برای شما روشن می شود و نقطه گنگی برای شما باقی نمی ماند.

۴.شما قادر خواهید بود در صورت بروز مشکل به مفاد قرارداد اضافه کنید.

چرا باید بارهای خود را به باربری تهران سعادت بسپاریم؟به دلایل زیر:

  • این باربری سابقه زیادی در امر حمل بار دارد. مدیر این باربری در صورت بروز مشکل خود به طور مستقیم وارد قضیه شده و مسئله را مرتفع می کند.
  • هزینه حمل بار توسط باربری تهران به اهواز بسیار مقرون به صرفه وعادلانه است. کارکنان این باربری بسیار کارآزموده وحرفه ای هستند.
  • با کمال احترام و ادب با شما برخورد خواهد شد و اگر عضوی از این سیستم در این مورد تخطی کند به شدت با او برخورد می شود.
  • شرکت تهران سعادت در طی چندین سال خدمت به مردم شهر های مختلف از جمله اهواز، همواره هوای مغازه داران این منطقه را در روز های سخت اقتصادی دارد و همه تلاش خود را می کند که سطح رضایت از شرکت بالا برود.

باربری تهران به اهواز

حمل بار از تهران به اهواز , باربری تهران اهواز , استان خوزستان از شمال با لرستان، از شرق با استان چهارمحال و بختیاری، از شمال‌غربی با ایلام، از جنوب‌شرقی با کهگیلویه و بویراحمد، از جنوب با بوشهر و خلیج فارس و از سمت غرب با کشور عراق همسایه است. فاصله تهران تا اهواز چیزی در حدود ۸۳۰ کیلومتر است که مسیر باربری تهران اهواز به طور معمول از قم , اراک , بروجرد , خرم آباد و  اندیمشک می گذرد و به اهواز می رسد.

حمل بار از تهران به اهواز

باربری تهران اهواز , حمل بار از تهران به اهواز , به استناد سایت  اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان ,بیش از ۹۰ درصد از کالا و مسافر استان خوزستان از طریق جاده جابه جا میشوند.ویژگی های جمعیتی و موقعیت ممتاز جغرافیایی به همراه وجود صنایع مهم نفت، گاز، فولاد، سیمان، پتروشیمی و همچنین بهره مندی از خاک مستعد کشاورزی رشد صنعت حمل و نقل جاده ای استان خوزستان را موجب شده  .شهرهای بندرامام خمینی ، اهواز و دزفول از قطب های مهم استان در زمینه حمل کالا می باشند. این مراکز به ترتیب از مراکز عمده واردات،صنعت و کشاورزی در استان  می باشند.وجود بندر امام خمینی ، آبادان و خرمشهر، دو پایانه مرزی شلمچه و پایانه مرزی چذابه موقعیت ممتازی در خصوص ترانزیت کالا را ایجاد نموده است که سالانه بیش از ۲۳۹ هزار تن کالا از طریق این مراکز ترانزیت می شود.

باربری بندر امام

پایانه بندر امام خمینی

باربری تهران اهواز , حمل بار از تهران به اهواز , همانطور که پیشتر بیان شده استان خوزستان با وجود مرزهای زمینی و بنادر قطب مهمی در واردات و صادرات محسوب می شود .پایانه باربری بندر امام خمینی با مساحت بیش از ۱۰۴۰۰ متر مربع و ۸۴ غرفه فعال , به آدرس بندر امام , سه‌راهی سربندر در حال حاضر مشغول به فعالیت است. همچنین پایانه باربری که در محور  اهواز به اندیمشک قرار دارد که با ۷۰ غرفه فعال به مساحت ۹۰۰۰۰ متر مربع فعال است . شهرک حمل و نقل اهواز عمده فعالیت باربری استان خوزستان را پوشش می دهد.

شماره حمل بار تهران اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران اهواز

باربری تهران اهواز, حمل بار تهران اهواز کلیه شهرستان های استان خوزستان را پوشش میدهد. باربری تهران آبادان , باربری تهران آغاجاری , باربری تهران امیدیه , باربری تهران اندیکا , باربری تهران اندیمشک , باربری تهران ایذه , باربری تهران باغ‌ملک , باربری تهران باوی , باربری تهران بندر ماهشهر , باربری تهران بهبهان , باربری تهران حمیدیه , باربری تهران خرمشهر , باربری تهران درفول , باربری تهران دشت آزادگان , باربری تهران رامشیر , باربری تهران رامهرمز , باربری تهران شادگان , باربری تهران شوش , باربری تهران شوشتر , باربری تهران کارون , باربری تهران گتوند , باربری تهران لالی , باربری تهران مسجد سلیمان , باربری تهران هفتکل , باربری تهران هندیجان , باربری تهران هویزه و بار برگشتی اهواز  همگی زیر محموعه باربری شهرستان  هستند و باربری تهران اهواز آنها را انجام میدهد.

حمل بار تهران به اهواز

کرایه تهران اهواز

در اینجا کرایه باربری از تهران به اهواز و دیگر شهرهای استان خوزستان آورده شده است. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۱۲ است و بهتر است برای استعلام قیمت دقیق و به روز با همکاران ما تماس بگیرید.

کرایه خاور از تهران به خوزستان

مقصد بارگیری نرخ کرایه خاور به خوزستان
کرایه خاور از تهران به اهواز  ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به آبادان  ۹۵۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به ایذه  ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به مسجد سلیمان  ۹۰۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به خرمشهر  ۱۰۲۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به دزفول  ۸۵۰ هزار تومان
کرایه خاور از تهران به شوشتر  ۹۵۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تک از تهران به خوزستان

مقصد بارگیری نرخ کرایه تک به خوزستان
کرایه تک از تهران به اهواز  ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به آبادان  ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به ایذه  ۱۴۰۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به مسجد سلیمان  ۱۴۸۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به خرمشهر  ۱۵۴۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به دزفول  ۱۳۷۰ هزار تومان
کرایه تک از تهران به شوشتر  ۱۳۷۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه جفت از تهران به خوزستان

مقصد بارگیری نرخ کرایه جفت به خوزستان
کرایه جفت از تهران به اهواز  ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به آبادان  ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به ایذه  ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به مسجد سلیمان  ۱۸۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به خرمشهر  ۱۹۰۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به دزفول  ۱۶۵۰ هزار تومان
کرایه جفت از تهران به شوشتر  ۱۷۰۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه ترانزیت از تهران به خوزستان

مقصد بارگیری نرخ کرایه ترانزیت به خوزستان
کرایه ترانزیت از تهران به اهواز  ۲۶۲۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به آبادان  ۲۵۰۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به ایذه  ۲۶۲۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به مسجد سلیمان  ۲۸۵۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به خرمشهر  ۲۹۶۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به دزفول  ۲۵۰۰ هزار تومان
کرایه ترانزیت از تهران به شوشتر  ۲۶۲۰ هزار تومان

(با عرض پوزش به دلیل نوسان کرایه دریافتی راننده , برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان بهترین باربری تهران تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران اهواز شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران اهواز

باربری تهران اهواز , حمل بار تهران اهواز توسط انواع کامیون و  ماشین های باربری از مبدا تهران به مقصد شهرستان های استان خوزستان حمل می شوند. حمل اثاثیه شهرستان , تریلی کفی تهران اهواز , تریلی چادری تهران اهواز , ترانزیت تهران اهواز , کامیون تک تهران اهواز , کامیون جفت تهران اهواز ,خاور مسقف تهران اهواز , خاور تهران اهواز , وانت بار تهران اهواز و نیسان وانت تهران اهواز وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سعادت به استان خوزستان اعزام میشوند.

باربری اهواز

شماره باربری اهواز ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران به خوزستان

باربری تهران به اهواز , حمل بار به اهواز , حمل بار به آبادان , حمل بار از تهران به آبادان ,  حمل بار از تهران به آغاجاری ,  حمل بار از تهران به امیدیه ,  حمل بار از تهران به اندیکا ,  حمل بار از تهران به اندیمشک ,  حمل بار از تهران به ایذه ,  حمل بار از تهران به باغ‌ملک ,  حمل بار از تهران به باوی ,  حمل بار از تهران به بندر ماهشهر ,  حمل بار از تهران به بهبهان ,  حمل بار از تهران به حمیدیه ,  حمل بار از تهران به خرمشهر ,  حمل بار از تهران به درفول ,  حمل بار از تهران به دشت آزادگان  ,حمل بار صنعتی به اهواز , حمل بار کشاورزی به اهواز ,

حمل بار از تهران به رامشیر ,  حمل بار از تهران به رامهرمز ,  حمل بار از تهران به شادگان ,  حمل بار از تهران به شوش ,  حمل بار از تهران به شوشتر ,  حمل بار از تهران به کارون ,  حمل بار از تهران به گتوند ,  حمل بار از تهران به لالی ,  حمل بار از تهران به مسجد سلیمان ,  حمل بار از تهران به هفتکل ,  حمل بار از تهران به هندیجان ,  حمل بار از تهران به هویزه , باربری آبادان , باربری آغاجاری , باربری امیدیه , باربری اندیکا , باربری اندیمشک , باربری ایذه , باربری باغ‌ملک , باربری باوی , باربری بندر ماهشهر , باربری بهبهان , باربری حمیدیه , باربری خرمشهر , باربری درفول , باربری دشت آزادگان , باربری رامشیر , باربری رامهرمز , باربری شادگان , باربری شوش , باربری شوشتر , باربری کارون , باربری گتوند , باربری لالی , باربری مسجد سلیمان , باربری هفتکل , باربری هندیجان , باربری هویزه

مطالب مرتبط

باربری تهران به بندر عباس

باربری تهران به همدان

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران به قم

باربری تهران اراک

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۱ / ۵. تعداد آرا: ۱۱۷

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید