باربری تهران مشهد , حمل بار از تهران به مشهد

باربری تهران مشهد , حمل بار از تهران به مشهد

5
(234)

باربری تهران به مشهد و حمل بار از تهران به مشهد یکی از خدمات باربری تهران سعادت است. برای استعلام قیمت و گرفتن مشاوره از کارشناسان تهران سعادت می توانید با شماره 02188926620 تماس بگیرید تا همکاران ما شما را راهنمایی کنند. باربری تهران به مشهد از خط های فعال حمل خرده بار تهران سعادت از باربری شوش است که به صورت روزانه بارهای مشتریان از مبدا تهران به شهر مشهد و شهرهای اطراف ارسال می شود. در صورتیکه در ادامه این مطلب با ما همراه باشید با باربری مشهد بیشتر آشنا می شوید و همچنین نرخ کرایه باربری تهران به مشهد را نیز می توانید مشاهده نمایید. در این مطلب تعرفه حمل بار از تهران به مشهد برای تریلی , کامیون و خاور در سال 1400 از مبدا استان تهران به مشهد و سایر شهرهای استان خراسان آورده شده است.

 

باربری تهران به مشهد 88926620

حمل بار از تهران به مشهد , باربری تهران به مشهد توسط انواع ماشین های باربری از جمله خاور مسقف , خاور روباز , تریلی , کفی , کامیون جفت , کامیون تک , ترانزینت و چادری انجام می شود . برای حمل بار مطمئن و معتبر از تهران به مشهد می توانید با همکاران ما در باربری تهران تماس بگیرید . باربری تهران به مشهد ، بسته بندی بار , تخلیه بار و بارگیری و همچنین ارائه خدمات کارگری از جمله فعالیت های ما در زمینه حمل بار به مشهد مقدس هستند.

باربری تهران مشهد

حمل بار از تهران به مشهد

باربری از تهران به شهرستان های سراسر ایران از جمله خدمات باربری تهران سعادت است که در این زمینه بیش از 70 سال سابقه فعالیت دارد . حمل بار از تهران به مشهد  توسط تریلی های مجهز و ماشین های مخصوص بارگیری انجام میشود. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به مشهد , خاور تهران به مشهد , کامیون جفت تهران به مشهد , کامیون تک تهران به مشهد , ترانزیت تهران به مشهد , ماشین چادری تهران به مشهد , ماشین ده چرخ تهران‌ به‌ مشهد , ماشین هجده چرخ تهران به مشهد انجام میشود.

باربری تهران مشهد

باربری تهران مشهد , حمل بار از تهران به مشهد , مشهد یکی از شهرهای توریستی و پرجمعیت ایران است. به همین دلیل تعداد زیادی ماشین روزانه از سمت تهران به سمت مشهد حرکت می کند . برای ارسال بار خود به این شهر می توانید با ما تماس بگیرید تا با مطمئن ترین و بهترین روش های ممکن و با قیمت بسیار مناسب بار شما به شهر مشهد حمل شود . برای کار کردن با یک باربری مطمئن لازم است تا از سابقه و عمکرد مثبت آن شرکت باربری اطمینان داشته باشید . بررسی سابقه فعالیت باربری یکی از نکات مهم برای سپردن بار به آن باربری است.

معرفی باربری تهران به مشهد

تعریف باربری

جا به جا کردن وسایل اعم از وسایل منزل یا اداره یا سازمان از یک مکان به مکان دیگر،که برای این کار بهتر است جهت سهولت در کار و صرفه جویی در وقت و هزینه و همچنین پیشگیری از صدمه به وسایل و اشخاص در حین انجام کار،که تجربه ای در این زمینه ندارند، بارگیری و تخلیه بار به موسسات معتبر باربری سپرده شود. اما چه موسسه ای!؟

پیشنهاد ما با تجربه ترین در این امر است. موسسه ای با سابقه و حرفه ای که کار باربری را هنر می پندارد و برای رسیدن به اهداف متعالی در پیش روی خود، به موفقیت های زیادی دست یافته است.

معرفی باربری تهران سعادت

اولین و قدیمی ترین موسسه باربری در تهران با بیش از 70 سال سابقه درخشان در این امر که همواره سعی کرده است بهترین کیفیت خدمات را به مشتریان ارائه کند. این موسسه کار باربری را در حیطه های مختلف درون شهری، برون شهری، بین المللی و… انجام می دهد و همیشه در صدر رقابت با دیگر موسسه های نوظهور قرار داشته است.

معرفی ویژگی های باربری تهران به مشهد

 1. کارگران منظم و کاربلد
 2. خودروهای به روز و مناسب برای هر نوع باربری
 3. رانندگان حرفه ای و با تجربه
 4. کارشناسان بخش اداری در امر قرارداد
 5. هزینه مناسب باربری
 6. قراردادهای منعطف

فعالیت باربری تهران سعادت به شرح زیر می باشد

باربری، قرارداد حمل بار شرکت ها و نهادهای دولتی و خصوصی، باربری تهران، باربری شهرستان و… که در هر زمینه ای می توان این موسسه را حرفه ای دانست؛ چرا که همیشه رسیدن به موفقیت های والا و کسب رضایت مشتری را در اولویت اهداف خود قرار داده است، همگام با تکنولوژی پیش رفته است و تمامی محبوبیت خود در بین مردم را قدر دانسته است.

خدمات اتوبار و باربری تهران به مشهد

حمل بار دربستی، اسباب کشی منزل ، حمل خرده بار داخلی، حمل و نقل برون شهری، خدمات انبارداری، بسته بندی مناسب، کارگری، بیمه بار، بارگیری و تخلیه حرفه ای حمل بار به شهرستان های کشورمان یکی از خدمات مهم شرکت باربری تهران سعادت بوده و باربری تهران به مشهد یکی از مسیرهای پر تردد در این زمینه است.

معرفی شهر مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی ایران قرار داشته و مرکز استان خراسان رضوی است. این شهر یکی از شهرهای زیارتی و مقدس کشورمان به شمار می رود. مشهد با بیش از 3 میلیون نفر جمعیت، دومین شهر پر جمعیت کشور پس از تهران است. همچنین دومین شهر از نظر صنعتی و اقتصادی است.

دوران اوج مشهد با روی کار آمدن نادرشاه افشار آغاز شد. وی پایتخت را که در زمان صفویان، اصفهان بود به مشهد انتقال داد. با وجود حرم امام هشتم شیعیان جهان این شهر یکی از قطب های زیارتی می باشد که هر ساله پذیرای میلیون ها زائر از ایران و سایر کشورهای جهان است.

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به مشهدعلاوه بر حرم امام رضا (ع)، مشهد دارای جاذبه های جذاب گردشگری همچون:

 • آرامگاه فردوسی
 • مسجد گوهرشاد
 • موزه های آستان قدس رضوی
 • آرامگاه خواجه ربیع
 • آرامگاه شیخ نخودکی
 • گنبد هارونیه
 • چهار طاقی بازه هور
 • مدرسه عباسقلی خان
 • آرامگاه نادر شاه
  نیز هست.

روستای زشک، کنگ، جاغرق، پارک جنگلی وکیل آباد، پارک جنگلی نه دره، چالیدره، پارک کوهسنگی، آبشار قره سو و روستای چشمه گیلاس از جاذبه های طبیعی شهر مشهد هستند. یکی دیگر از جاذبه های گردشگری مشهد شهرستان بینالود، یکی از شهرستان های خراسان رضوی، است که از دو بخش شاندیز و طرقبه تشکیل شده است.

شهر مقدس مشهد با داشتن امکانات وسیع گردشگری، مذهبی، فرهنگی، ورزشی، صنعتی و تاریخی جایگاه ویژه ای در اقتصاد و فرهنگ کشورمان دارد. ازین رو ارتباطات و حمل و جا به جایی بار و انواع کالا بین دو کلان شهر تهران و مشهد در دهه های اخیر رونق چشمگیری داشته است. بطوری که باربری تهران به مشهد یکی از پر رونق ترین مسیرهای خدمات باربری در ایران است.

با بررسی شهر مشهد بپردازیم به این که باربری تهران به مشهد یکی از خدمات باربری تهران سعادت است! هزینه باربری تهران به مشهد بسته به شرایط مختلف می تواند متغیر باشد: از جمله مقدار بار، استفاده از خدمات معمولی یا خدمات باربریVIP، ماشین باربری (وانت بار، نیسان بار، کامیون خاور، کامیونت، تریلی و…)تعداد کارگران بارگیری و تخلیه بار و…

با توجه به مسیر طولانی تهران به مشهد بسته بندی مطمئن اثاثیه توسط باربری تهران به مشهد اهمیت خاصی دارد. جا به جایی وسایل در چنین جاده پر تردد و شلوغ راحت نخواهد بود، اما حمل سریع و مطمئن با پرسنل حرفه ای و کاربلد باربری تهران به مشهد خیال شما را ازین بابت آسوده خواهد کرد.

پس با این تفاسیر، باربری تهران به مشهد بهترین و امن ترین راه برای حمل بار و اسباب و اثاثیه شماست. آدرس باربری تهران سعادت : تهران-خیابان گاندی شمالی-کوچه شریفی-پلاک 57

حمل بار تهران به مشهد و برعکس

همانطور در مطالب پیشین سایت اشاره کردیم برای حمل بار به شهرستان از جمله حمل بار از تهران به مشهد نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری ها نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود 5 الی 10 درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید. لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد .

باربری تهران به مشهد

فاصله تهران تا مشهد

باربری تهران به مشهد و حمل بار از تهران به مشهد , فاصله مسافتی تهران تا مشهد از کوتاهترین مسیر در حدود 880 کیلومتر است و این مسیر می تواند تا 930 کیلومتر هم برسد و میزان این فاصله به انتخاب مسیر راننده بستگی دارد . برای حمل خرده بار معمولا از شهرهای متفاوتی عبور می کنند و بسته به شهرهایی که خرده بار تخلیه می شود دارد. برای استعلام قیمت حمل خرده بار از تهران به مشهد می توانید با شماره 02155305410 که شعبه خیابان شوش باربری تهران سعادت است تماس بگیرید.

باربری مشهد به تهران

معمولا پیدا کردن باربری سایر شهرهای غیر از تهران در اینترنت کار آسانی نیست. باربری از مشهد به تهران یکی دیگر ار خدمات باربری تهران سعادت است که توسط شرکت تهران سعادت انجام میشود. حمل بار از مشهد و اتوبار مشهد و کلیه شهرهای استان خراسان مانند باربری مشهد به بیرجند , باربری بجنورد به مشهد خدمات در این زمینه انجام میشوند.

باربری تهران به شهرستان های مشهد

حمل بار استان خراسان رضوی و باربری شهرستان های مشهد یکی دیگر از خدمات باربری تهران مشهد است. باربری شهرستان موسسه حمل و نقل باربری تهران سعادت سراسر شهرستان های ایران را تحت پوشش خود دارد. باربری تهران به خراسان رضوی کلیه شهرستان های این استان تحت پوشش خود دارد:

باربری مشهد مقدس باربری کاخک باربری بیدخت باربری خرو باربری گناباد باربری بجستان باربری تایبادسلامی
باربری سلامی باربری کاریز باربری ملک آباد باربری باخرز باربری تربت جام باربری بردسکن باربری تربت حیدریه
باربری کاشمر باربری بایگ باربری فریمان باربری فرهادگرد باربری دررود باربری قدمگاه باربری نیشابور
باربری سبزوار باربری داورزن باربری نیشابور باربری بینالود باربری همت آباد باربری مشهد باربری طرقبه
باربری شاندیز باربری سرخس باربری خانگیران باربری چناران باربری چکنه باربری قوچان باربری نوخندان
باربری درگز باربری انابد باربری فیروزه باربری نصرآباد باربری نیل‌شهر باربری قلعه نو باربری جغتای
باربری نقاب باربری خلیل‌آباد باربری قاسم‌آباد باربری خواف باربری چاپشلو باربری دولت‌آباد باربری رودآب
باربری باجگیران باربری کلات باربری شادمهر باربری فیض‌آباد باربری دوغارون

نرخ کرایه حمل بار از تهران به مشهد

باربری تهران مشهد , حمل بار از تهران به مشهد قیمت حمل بار از تهران به مشهد چند شهرستان خراسان رضوی در لیست زیر آمده است. لازم به ذکر است که قیمت های زیر مربوط به تاریخ 1400/01/17 می باشند و به دلیل نوسان کرایه دریافتی از سوی رانندگان نرخ کرایه متغیر است و لازم است برای استعلام قیمت به روز و دقیق با کارشناسان ما با شماره 88926620 تماس بگیرید.

کرایه تریلی و کامیون تهران به مشهد

کرایه خاور از تهران به مشهد 1600 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به مشهد 1800 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به مشهد 1900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به مشهد 2400 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از تهران به مشهد 2700هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به مشهد 3000 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران به تایباد

کرایه خاور از تهران به تایباد 1700 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به تایباد 1900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به تایباد 2000 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به تایباد 2500  هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به تایباد 2800 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به تایباد 3100 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران به تربت حدیریه

کرایه خاور از تهران به تربت حیدریه 1650 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به تربت حیدریه 1840 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به تربت حیدریه 1950 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به تربت حیدریه 2460 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به تربت حیدریه 2750 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به تربت حیدریه 3050 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران به سبزوار

کرایه خاور از تهران به سبزوار 780 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به سبزوار 1050 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به سبزوار 1400هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به سبزوار 1850 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به سبزوار 2100 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به سبزوار 2550 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری تهران به نیشابور

کرایه خاور از تهران به نیشابور 640 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به نیشابور 850 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به نیشابور 1130 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به نیشابور 1550 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به نیشابور 1900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به نیشابور 2400 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

تقریبا در تمامی مطالب سایت به این موضوع اشاره کرده ایم که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی رانندگان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره 02188926620 تماس بگیرید. اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران مشهد شما را راهنمایی کنند.

حمل خرده بار به مشهد راهنمای ارسال کالا به مشهد

قیمت حمل خرده بار به مشهد و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . استعلام قمیت  حمل خرده بار از تهران به مشهد می توانید از صفخه تعرفه ها پیگیر قیمت ها بشوید. برای ارسال کالا به مشهد و حمل خرده بار تهران به شهرستان به صورت روزانه و از لاین ها و خطوط مختلف انجام می شود که برای اطلاع دقیق از جزئیات باید با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای پرسیدن قیمت حمل بار به شهرستان و ارسال خرده بار به مشهد می توانید با شماره 88926620 تماس بگیرید.

حمل بار تهران مشهد

باربری تهران به مشهد

باربری تهران به مشهد , حمل بار از تهران به مشهد , صدور بارنامه در پایانه اکبر آباد (نسیم شهر) و در غرفه 28 انجام می شود. همه باربری هاب بزرگ تهران در این پایانه غرفه دارند و شما می توانید برای دریافت لسیت قیمت پایانه به آدرس آن که در محدوده نسیم شهر قرار دارد مراجعه کنید. یا اینکه با دفتر مرکزی تهران سعادت تماس بگیرید تا بدون مراجعه به پایانه ,  قیمت های حداقلی و کف پایانه را از ما بگیرید.

باربری تهران به مشهد 88926620

حمل بار تهران به مشهد

باربری تهران مشهد , برای حمل بار از تهران به مشهد می توانید از انواع ماشین های باربری مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی  استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به مشهد ,باربری خاور تهران به مشهد , باربری کامیون جفت تهران به مشهد ,باربری کامیون تک تهران به مشهد , باربری ترانزیت تهران به مشهد , باربری ماشین چادری مشهد , باربری ماشین ده چرخ تهران به مشهد , باربری ماشین هجده چرخ تهران به مشهد انجام میشود.

تهران سعادت

مطالب مرتبط

باربری تهران اصفهان

باربری تهران بندر عباس

باربری تهران شمال

باربری تهران به شیراز

باربری تهران اراک

باربری تهران به بیرجند

باربری تهران به بجنورد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 234

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + 13 =

Call Now Button02188926620