02188888648

باربری تهران به کرج

حمل بار تهران به کرج , لیست کرایه سال 98

باربری تهران کرج , حمل بار از تهران به کرج (کرایه ۹۹)

۴.۶
(۱۶۹)

باربری تهران کرج و حمل باز از تهران به کرج , هشتگرد , نظرآباد, طالقان , اشتهارد و فردیس جز خدمات باربری تهران سعادت به باستان البرز است. به دلیل نزدیکی بسیار زیاد استان البرز به تهران اکثر اوقات کاربران جهت حمل اثاثیه از تهران به کرج با ما تماس میگیرند. در صورتیکه در ادامه این مطلب با ما همراه باشید نرخ کرایه باربری تهران به کرج و سایر شهرستان های استان البرز را مشاهده خواهید کرد و همچنین اطلاعات مفیدی درباره حمل بار تهران به کرج خواهید یافت .

شماره باربری تهران کرج  ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران کرج

باربری تهران کرج

باربری تهران به کرج , حمل بار تهران کرج , استان البرز از جنوب با  استان مرکزی ،از سمت شمال با استان مازندران، از سمت شرق با استان تهران و از سمت غرب با استان قزوین همسایه است. کرج در فاصله ۲۰ کیلومتری غرب تهران قرار دارد. استان البرز در حال حاضر از لحاظ مساحت کوچکترین استان ایران است و شهر کرج پس از تهران, مشهد و اصفهان پرجمعیت ترین شهر ایران است.

حمل بار از تهران به کرج

باربری تهران به کرج و حمل بار از تهران به کرج , از آنجایی که استان البرز تا چندی پیش جزئی از استان تهران بود و با توجه به فاصله بسیار کم این شهر تا تهران , گاهاً هم حمل بار از مبدا استان البرز نیز توسط باربری ما انجام می شود. حمل اثاثیه به شهرستان و حمل بار تهران به کرج توسط انواع وسیله نقلیه مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی در انجام میشود . ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به کرج ,باربری خاور تهران به کرج , باربری کامیون جفت تهران به کرج , باربری کامیون تک تهران به کرج باربری ترانزیت تهران به کرج باربری ماشین چادری کرج , باربری ماشین ده چرخ تهران به کرج باربری ماشین هجده چرخ تهران به کرج انجام میشود.

باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج

حمل بار از تهران به کرج و باربری تهران کرج به صورت تخصصی در زمینه حمل بار به استان البرز و باربری شهرستان فعالیت ویژه ای دارد. باربری تهران به ساوجبلاغ, باربری تهران به طالقان, باربری تهران به هشتگرد, باربری تهران به چهارباغ, باربری تهران به کوهسار, باربری تهران به اشتهارد, باربری تهران به ماهدشت, باربری تهران به محمدشهر, باربری تهران به مشکین‌دشت, باربری تهران به کمالشهر, باربری تهران به گرمدره, باربری تهران به آسارا, باربری تهران به نظرآباد و بار برگشتی کرج  از جمله خدمات باربری تهران به استان البرز هستند که باربری تهران سعادت آنها را پوشش می دهد.

باربری شهرک های صنعتی استان البرز

باربری تهران به کرج , حمل بار از تهران به کرج , برای حمل بار از مبدا تهران به مقصد شهرک های صنعتی واقع در استان البرز می توانید با کارشناسان ما در باربری تهران سعادت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و  راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. همچنین حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد و باربری شورآباد و سایر شهرک های صنعتی تهران به استان البرز و کرج توسط انواع ماشین باربری انجام میشود. در جدول زیر لیست شهرک های صنعتی استان البرز را مشاهده می کنید که خدمات حمل بار به آنها ارائه میشوند.

ردیفنام شهرک صنعتینشانی
۱شهرک صنعتی اشتهارداشتهارد –جاده بویین زهرا
۲شهرک صنعتی بهارستانکرج-اتوبان کرج-قزوین کیلومتر۱۰
۳شهرک صنعتی کوثرکرج-جاده اشتهارد
۴شهرک صنعتی نظرآبادنظرآباد-کیلومتر ۷۵ اتوبان تهران-قزوین
۵شهرک صنعتی سپهرنظرآباد-ضلع جنوب غربی نظرآباد
۶شهرک صنعتی هشتگردهشتگرد-جنب شهرک اداری
۷شهرک صنعتی سیمین دشتکرج-جاده شهریار
۸منطقه صنعتی نورکرج-جاده ملارد –جنب نیروگاه قائم
۹منطقه صنعتی هلجردکرج-اتوبان کرج-قزوین-کیلومتر ۱۰
۱۰منطقه صنعتی سردرآبادکرج-ماهدشت
۱۱منطقه صنعتی محور جاده مخصوصکرج-جاده مخصوص –گرمدره
۱۲منطقه صنعتی رضوانیهکرج-کمالشهر
۱۳منطقه صنعتی زیبادشتکرج-جاده محمدشهر-ماهدشت

شماره باربری تهران کرج ۸۸۸۸۸۶۴۸

نرخ کرایه باربری تهران کرج

کرایه باربری از تهران و کرایه حمل بار تهران به کرج را در ادامه مشاهده می کنید. کرایه های ذکر شده برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۴/۱۹ هستند, این کرایه ها برای تاریخ مذکور و کرایه های اعلامی پایانه باربری اکبرآباد هستند. با توجه به نزدیک بودن شهر های استان البرز کرایه حمل بار به کرج و سایر شهرهای نزدیک اختلاف چندانی با هم ندارند.

کرایه خاور از تهران به کرج ۳۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به کرج۳۴۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به کرج ۴۲۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به کرج ۵۸۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به کرج ۷۲۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به کرج ۹۱۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

در بار این موضوع بارها در همه ی مطالب سایت مطرح شده است که با توجه به نوسان قیمت ها و ثابت نبودن کرایه صافی , برای دریافت نرخ کرایه به روز می توانید با کارشناسان ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای مشاهده لیست کرایه به تمامی شهرستان ها می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده کنید.

حمل بار تهران کرج

باربری از تهران به کرج

باربری تهران به کرج ,باربری کرج, باربری ساوجبلاغ, باربری طالقان, باربری هشتگرد, باربری چهارباغ, باربری کوهسار, باربری اشتهارد, باربری ماهدشت, باربری محمدشهر, باربری مشکین‌دشت, باربری کمالشهر, باربری گرمدره, باربری آسارا, باربری نظرآباد, حمل خرده بار به کرج , حمل بار ارزان به کرج , باربری شهرک صنعتی بهارستان , باربری شهرک صنعتی اشتهارد , باربری شهرک صنعتی سپهر ,  باربری خوب کرج , حمل اثاثیه کرج , حمل بار کرج , باربری صنعتی کرج , بسته بندی بار کرج , تریلی کفی کرج , تریلی چادری کرج , ترانزیت کرج , خاور رو باز کرج , باربری شهرک صنعتی نظرآباد, باربری شهرک صنعتی سیمین دشت , باربری شهرک صنعتی کوثر , باربری شهرک صنعتی هشتگرد , باربری شهرک صنعتی ماهدشت , خاور مسقف کرج , نیسان بار کرج , وانت بار کرج , کارگر اسباب کشی کرج از جمله عباراتی هستند که در مورد حمل بار شهری و حمل بار برون شهری در باره کرج و استان البرز برای جستجو استفاده می شوند.

مطالب مرتبط

باربری تهران رشت

باربری تهران اهواز

باربری تهران به مرز

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به ارومیه

باربری تهران تبریز

باربری تهران به قم

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۶ / ۵. تعداد آرا: ۱۶۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید