02188888648

باربری تهران به کرج

حمل بار تهران به کرج , لیست کرایه سال 98

باربری تهران کرج , حمل بار از تهران به کرج (کرایه 98)

باربری تهران کرج و حمل باز از تهران به کرج , هشتگرد , نظرآباد, طالقان , اشتهارد و فردیس جز خدمات باربری تهران سعادت به باستان البرز است. به دلیل نزدیکی بسیار زیاد استان البرز به تهران اکثر اوقات کاربران جهت حمل اثاثیه از تهران به کرج با ما تماس میگیرند. در صورتیکه در ادامه این مطلب با ما همراه باشید نرخ کرایه باربری تهران به کرج و سایر شهرستان های استان البرز را مشاهده خواهید کرد و همچنین اطلاعات مفیدی درباره حمل بار تهران به کرج خواهید یافت .

شماره باربری تهران کرج  88888648

باربری تهران کرج

باربری تهران کرج

باربری تهران به کرج , حمل بار تهران کرج , استان البرز از جنوب با  استان مرکزی ،از سمت شمال با استان مازندران، از سمت شرق با استان تهران و از سمت غرب با استان قزوین همسایه است. کرج در فاصله 20 کیلومتری غرب تهران قرار دارد. استان البرز در حال حاضر از لحاظ مساحت کوچکترین استان ایران است و شهر کرج پس از تهران, مشهد و اصفهان پرجمعیت ترین شهر ایران است.

حمل بار از تهران به کرج

باربری تهران به کرج و حمل بار از تهران به کرج , از آنجایی که استان البرز تا چندی پیش جزئی از استان تهران بود و با توجه به فاصله بسیار کم این شهر تا تهران , گاهاً هم حمل بار از مبدا استان البرز نیز توسط باربری ما انجام می شود. حمل اثاثیه به شهرستان و حمل بار تهران به کرج توسط انواع وسیله نقلیه مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی در انجام میشود . ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به کرج ,باربری خاور تهران به کرج , باربری کامیون جفت تهران به کرج , باربری کامیون تک تهران به کرج باربری ترانزیت تهران به کرج باربری ماشین چادری کرج , باربری ماشین ده چرخ تهران به کرج باربری ماشین هجده چرخ تهران به کرج انجام میشود.

باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج

حمل بار از تهران به کرج و باربری تهران کرج به صورت تخصصی در زمینه حمل بار به استان البرز و باربری شهرستان فعالیت ویژه ای دارد. باربری تهران به ساوجبلاغ, باربری تهران به طالقان, باربری تهران به هشتگرد, باربری تهران به چهارباغ, باربری تهران به کوهسار, باربری تهران به اشتهارد, باربری تهران به ماهدشت, باربری تهران به محمدشهر, باربری تهران به مشکین‌دشت, باربری تهران به کمالشهر, باربری تهران به گرمدره, باربری تهران به آسارا, باربری تهران به نظرآباد و بار برگشتی کرج  از جمله خدمات باربری تهران به استان البرز هستند که باربری تهران سعادت آنها را پوشش می دهد.

باربری شهرک های صنعتی استان البرز

باربری تهران به کرج , حمل بار از تهران به کرج , برای حمل بار از مبدا تهران به مقصد شهرک های صنعتی واقع در استان البرز می توانید با کارشناسان ما در باربری تهران سعادت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و  راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. همچنین حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد و باربری شورآباد و سایر شهرک های صنعتی تهران به استان البرز و کرج توسط انواع ماشین باربری انجام میشود. در جدول زیر لیست شهرک های صنعتی استان البرز را مشاهده می کنید که خدمات حمل بار به آنها ارائه میشوند.

ردیف نام شهرک صنعتی نشانی
1 شهرک صنعتی اشتهارد اشتهارد –جاده بویین زهرا
2 شهرک صنعتی بهارستان کرج-اتوبان کرج-قزوین کیلومتر10
3 شهرک صنعتی کوثر کرج-جاده اشتهارد
4 شهرک صنعتی نظرآباد نظرآباد-کیلومتر 75 اتوبان تهران-قزوین
5 شهرک صنعتی سپهر نظرآباد-ضلع جنوب غربی نظرآباد
6 شهرک صنعتی هشتگرد هشتگرد-جنب شهرک اداری
7 شهرک صنعتی سیمین دشت کرج-جاده شهریار
8 منطقه صنعتی نور کرج-جاده ملارد –جنب نیروگاه قائم
9 منطقه صنعتی هلجرد کرج-اتوبان کرج-قزوین-کیلومتر 10
10 منطقه صنعتی سردرآباد کرج-ماهدشت
11 منطقه صنعتی محور جاده مخصوص کرج-جاده مخصوص –گرمدره
12 منطقه صنعتی رضوانیه کرج-کمالشهر
13 منطقه صنعتی زیبادشت کرج-جاده محمدشهر-ماهدشت

شماره باربری تهران کرج 88888648

نرخ کرایه باربری تهران کرج

کرایه باربری از تهران و کرایه حمل بار تهران به کرج را در ادامه مشاهده می کنید. کرایه های ذکر شده برای تاریخ 1398/04/19 هستند, این کرایه ها برای تاریخ مذکور و کرایه های اعلامی پایانه باربری اکبرآباد هستند. با توجه به نزدیک بودن شهر های استان البرز کرایه حمل بار به کرج و سایر شهرهای نزدیک اختلاف چندانی با هم ندارند.

کرایه خاور از تهران به کرج  300 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به کرج 340 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به کرج  420 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به کرج  580 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به کرج  720 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به کرج  910 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

در بار این موضوع بارها در همه ی مطالب سایت مطرح شده است که با توجه به نوسان قیمت ها و ثابت نبودن کرایه صافی , برای دریافت نرخ کرایه به روز می توانید با کارشناسان ما با شماره 88888648 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای مشاهده لیست کرایه به تمامی شهرستان ها می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده کنید.

حمل بار تهران کرج

باربری از تهران به کرج

باربری تهران به کرج ,باربری کرج, باربری ساوجبلاغ, باربری طالقان, باربری هشتگرد, باربری چهارباغ, باربری کوهسار, باربری اشتهارد, باربری ماهدشت, باربری محمدشهر, باربری مشکین‌دشت, باربری کمالشهر, باربری گرمدره, باربری آسارا, باربری نظرآباد, حمل خرده بار به کرج , حمل بار ارزان به کرج , باربری شهرک صنعتی بهارستان , باربری شهرک صنعتی اشتهارد , باربری شهرک صنعتی سپهر ,  باربری خوب کرج , حمل اثاثیه کرج , حمل بار کرج , باربری صنعتی کرج , بسته بندی بار کرج , تریلی کفی کرج , تریلی چادری کرج , ترانزیت کرج , خاور رو باز کرج , باربری شهرک صنعتی نظرآباد, باربری شهرک صنعتی سیمین دشت , باربری شهرک صنعتی کوثر , باربری شهرک صنعتی هشتگرد , باربری شهرک صنعتی ماهدشت , خاور مسقف کرج , نیسان بار کرج , وانت بار کرج , کارگر اسباب کشی کرج از جمله عباراتی هستند که در مورد حمل بار شهری و حمل بار برون شهری در باره کرج و استان البرز برای جستجو استفاده می شوند.

مطالب مرتبط

باربری تهران رشت

باربری تهران اهواز

باربری تهران به مرز

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به ارومیه

باربری تهران تبریز

باربری تهران به قم

 

باربری تهران کرج , حمل بار از تهران به کرج (کرایه 98)
3.23 (64.51%) 102 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید