خدمات باربری تهران به کرج

درخواست حمل بار تهران به کرج , لیست کرایه سال 98

باربری تهران کرج , حمل بار از تهران به کرج (کرایه 99)

4.6
(170)

باربری تهران کرج و حمل باز از تهران به کرج , هشتگرد , نظرآباد, طالقان , اشتهارد و فردیس جز خدمات باربری تهران سعادت به باستان البرز است. به دلیل نزدیکی بسیار زیاد استان البرز به تهران اکثر اوقات کاربران جهت حمل اثاثیه از تهران به کرج با ما تماس میگیرند. در صورتیکه در ادامه این مطلب با ما همراه باشید نرخ کرایه باربری تهران به کرج و سایر شهرستان های استان البرز را مشاهده خواهید کرد و همچنین اطلاعات مفیدی درباره حمل بار تهران به کرج خواهید یافت .

شماره باربری تهران کرج  88888648

باربری تهران کرج

معرفی باربری تهران به کرج

اگر روزی ملزوم به ارسال بسته ای از تهران به کرج شدید و نیاز داشتید که این کار به بهترین شیوه ی ممکن انجام شود باید چه کار کنید ؟

بهترین جوابی که می توان به این سوال داد این است که این ارسال را به مجموعه ای متخصص بسپاریم تا با آسودگی خاطر انجام شود. امروز در این مقاله قصد داریم شما را با با تجربه ترین موسسه حمل و نقل کشور آشنا کنیم .

معرفی موسسه تهران سعادت

موسسه تهران سعادت، مجموعه ای مجرب با سابقه ای 70 ساله در شهر تهران، با دارا بودن مجهز ترین انبار ها، سرویس های باربری را در سراسر کشور و به خارج از کشور انجام می دهد. بسیاری از افراد مخصوصا در زندگی شلوغ امروزی که وقت و تجهیزات و تجربه ی کافی در زمینه انتقال کالا ها ندارند، از سرویس های منحصر به فرد این مجموعه بهره می برند تا بتوانند کالای خود را به کرج ارسال بنمایند.

معرفی شهر کرج 

شهر کرج مرکز استان البرز می باشد که چهارمین شهر بزرگ کشور بوده و شهری پر جمعیت است. شهر کرج به عنوان “ایران کوچک” لقب گرفته است؛ زیرا شهری مهاجر پذیر است و ملیت های مختلفی در کرج زندگی می کنند.شهر کرج در نزدیکی شهر تهران و در فاصله ی 36 کیلومتری غرب تهران قرار دارد. این شهر با دارا بودن جمعیتی بیش از 1900000 در مجموع با ساکنین حومه شهر، چهارمین شهر پر جمعیت ایران و بیست و دومین شهر پر جمعیت ایران می باشد.

باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج

این شهر از سطح دریا های آزاد، ارتفاعی 1300 متری دارد و با دارا بودن میانگین دمای سالانه 17 درجه سانتی گراد، دارای آب و هوایی مطلوب برای ساکنین و مسافرین است.به دلیل مواردی که ذکر شد شهر کرج بسیار پررفت و آمد می باشد و روزانه ارسال های فراوانی توسط باربری تهران به کرج به مقصد رسانده می شود.

خدمات باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج خدمات گوناگونی بسته به نیاز مشتری ارائه می دهد. از خرده کالاهای دربستی که تحویل درب منزل مقصد می شوند گرفته تا کالا های حجیم و بزرگی مثل مصالح ساختمانی، ابزار های کارگاه ها، اثاثیه منازل و سفارش های فروشگاه های بزرگ و… که باید برای انتقال نیروی کار کافی و متخصص اعزام شده و وسایل نقلیه تخصصی تری استفاده شود.

باربری تهران به کرج با در نظر گرفتن تمامی جزئیات این ارسال ، کالاهای شما را به مقصد مورد نظر می رساند. در ادامه به خلاصه ای از سرویس های ارائه شده توسط موسسه تهران سعادت اشاره می شود:

خدمات ارائه شده توسط تهران سعادت

 1. جوابگویی به تمامی سوالات شما مشتریان عزیز در هر زمینه ای از بسته بندی تا ارسال توسط مشاورین مجرب
 2. پیگیری منظم ارسال ها بعد از اتمام کار نیرو ها در محل تا رسیدن بسته به مقصد به گونه ای که کالای شما صحیح و سالم و به موقع به کرج برسد.
 3. انبارداری هوشمند و وسیع درخور اعتماد شما
 4. داشتن حس مسئولیت پذیری در تک تک اعضای این مجموعه ی بزرگ در نهایت باعث می شود که باربری تهران به کرج در ایده آل ترین حالت خود باشد و مراجعین عزیز هیچ گونه نگرانی بابت هیچ گونه اتفاقی نداشته باند.
 5. کسب کردن رضایت مشتری از اهداف اساسی این مجموعه می باشد تا تجربه ای لذت بخش برای شما و ارائه ی خدمتی شایسته از طرف موسسه تهران سعادت رقم بخورد.

نکات مهمی که در حین همکاری با باربری تهران به کرج باید در نظر داشته باشید:

 • توجه به بسته بندی دقیق و مناسب:
  اگر احساس می کنید کالای خود را نمی توانید آنگونه که لازم است بسته بندی کنید و تحویل دهید، این کار را به نیروی کاری که برای شما به محل اعزام خواهد شد بسپارید. آن ها با تجربه ی خود و تایید نهایی شما می توانند بهترین بسته بندی را انجام دهند و باعث اطمینان خاطر شما از ارسال بدون اسیب کالاها شوند؛ چون همه ی کسانی که تصمیم دارند اشیائی را بفرستند حتی بدون در نظر گرفتن درجه ارزش مندی آن کالا، از آسیب دیدگی آن رنجیده خاطر خواهند شد.
 • توجه به حجم کالا و آگاه کردن موسسه از آن:
  فاکتور مهم بعدی حجم کالاها است؛ یعنی برای اینکه بتوانیم کالایی را ارسال کنیم، مهم است که حجم آن را اعلام کنیم تا وسیله ی نقلیه ی مناسب با حجم آن کالا ها به محل شما ارسال شود. این عمل باعث می شود که نه فضای اضافی داشته باشد که در نهایت مجبور به پرداخت هزینه اضافی شوید و نه خیلی کوچک که فضای کافی برای وسایل نداشته باشد.
 • نکات مختصری که راجع به پیشینه ی موسسه تهران سعادت و انتقال وسایل داده شد صرفا برای آشنایی شما عزیزان بود تا بتوانید در زمان نیاز به باربری تهران به کرج از آن ها استفاده کنید. تمام سعی موسسه تهران سعادت از اولین روز بنیان این موسسه تا به امروز، جلب اعتماد و رضایت شما مراجعین عزیز بوده است.

باربری تهران کرج

باربری تهران به کرج , حمل بار تهران کرج , استان البرز از جنوب با  استان مرکزی ،از سمت شمال با استان مازندران، از سمت شرق با استان تهران و از سمت غرب با استان قزوین همسایه است. کرج در فاصله 20 کیلومتری غرب تهران قرار دارد. استان البرز در حال حاضر از لحاظ مساحت کوچکترین استان ایران است و شهر کرج پس از تهران, مشهد و اصفهان پرجمعیت ترین شهر ایران است.

حمل بار از تهران به کرج

باربری تهران به کرج و حمل بار از تهران به کرج , از آنجایی که استان البرز تا چندی پیش جزئی از استان تهران بود و با توجه به فاصله بسیار کم این شهر تا تهران , گاهاً هم حمل بار از مبدا استان البرز نیز توسط باربری ما انجام می شود. حمل اثاثیه به شهرستان و حمل بار تهران به کرج توسط انواع وسیله نقلیه مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی در انجام میشود . ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به کرج ,باربری خاور تهران به کرج , باربری کامیون جفت تهران به کرج , باربری کامیون تک تهران به کرج باربری ترانزیت تهران به کرج باربری ماشین چادری کرج , باربری ماشین ده چرخ تهران به کرج باربری ماشین هجده چرخ تهران به کرج انجام میشود.

باربری تهران به کرج

باربری تهران به کرج

حمل بار از تهران به کرج و باربری تهران کرج به صورت تخصصی در زمینه حمل بار به استان البرز و باربری شهرستان فعالیت ویژه ای دارد. باربری تهران به ساوجبلاغ, باربری تهران به طالقان, باربری تهران به هشتگرد, باربری تهران به چهارباغ, باربری تهران به کوهسار, باربری تهران به اشتهارد, باربری تهران به ماهدشت, باربری تهران به محمدشهر, باربری تهران به مشکین‌دشت, باربری تهران به کمالشهر, باربری تهران به گرمدره, باربری تهران به آسارا, باربری تهران به نظرآباد و بار برگشتی کرج  از جمله خدمات باربری تهران به استان البرز هستند که باربری تهران سعادت آنها را پوشش می دهد.

باربری شهرک های صنعتی استان البرز

باربری تهران به کرج , حمل بار از تهران به کرج , برای حمل بار از مبدا تهران به مقصد شهرک های صنعتی واقع در استان البرز می توانید با کارشناسان ما در باربری و اتوبار تهران سعادت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان و  راهنمایی همکاران ما بهره مند شوید. همچنین حمل بار از شهرک صنعتی شمس آباد و باربری شورآباد و سایر شهرک های صنعتی تهران به استان البرز و کرج توسط انواع ماشین باربری و اتوبار انجام میشود. در جدول زیر لیست شهرک های صنعتی استان البرز را مشاهده می کنید که خدمات حمل بار به آنها ارائه میشوند.

ردیف نام شهرک صنعتی نشانی
1 شهرک صنعتی اشتهارد اشتهارد –جاده بویین زهرا
2 شهرک صنعتی بهارستان کرج-اتوبان کرج-قزوین کیلومتر10
3 شهرک صنعتی کوثر کرج-جاده اشتهارد
4 شهرک صنعتی نظرآباد نظرآباد-کیلومتر 75 اتوبان تهران-قزوین
5 شهرک صنعتی سپهر نظرآباد-ضلع جنوب غربی نظرآباد
6 شهرک صنعتی هشتگرد هشتگرد-جنب شهرک اداری
7 شهرک صنعتی سیمین دشت کرج-جاده شهریار
8 منطقه صنعتی نور کرج-جاده ملارد –جنب نیروگاه قائم
9 منطقه صنعتی هلجرد کرج-اتوبان کرج-قزوین-کیلومتر 10
10 منطقه صنعتی سردرآباد کرج-ماهدشت
11 منطقه صنعتی محور جاده مخصوص کرج-جاده مخصوص –گرمدره
12 منطقه صنعتی رضوانیه کرج-کمالشهر
13 منطقه صنعتی زیبادشت کرج-جاده محمدشهر-ماهدشت

شماره باربری تهران کرج 88888648

نرخ کرایه حمل بار از تهران به کرج

کرایه باربری از تهران و کرایه حمل بار تهران به کرج را در ادامه مشاهده می کنید. کرایه های ذکر شده برای تاریخ 1398/04/19 هستند, این کرایه ها برای تاریخ مذکور و کرایه های اعلامی پایانه باربری اکبرآباد هستند. با توجه به نزدیک بودن شهر های استان البرز کرایه حمل بار به کرج و سایر شهرهای نزدیک اختلاف چندانی با هم ندارند.

کرایه خاور از تهران به کرج  300 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به کرج 340 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به کرج  420 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به کرج  580 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به کرج  720 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به کرج  910 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

در بار این موضوع بارها در همه ی مطالب سایت مطرح شده است که با توجه به نوسان قیمت ها و ثابت نبودن کرایه صافی , برای دریافت نرخ کرایه به روز می توانید با کارشناسان ما با شماره 88888648 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای مشاهده لیست کرایه به تمامی شهرستان ها می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده کنید.

حمل بار تهران کرج

باربری از تهران به کرج

باربری تهران به کرج ,باربری و اتوبار کرج, باربری ساوجبلاغ, باربری طالقان, باربری هشتگرد, باربری چهارباغ, باربری کوهسار, باربری اشتهارد, باربری ماهدشت, باربری محمدشهر, باربری مشکین‌دشت, باربری کمالشهر, باربری گرمدره, باربری آسارا, باربری و اتوبار نظرآباد, حمل خرده بار به کرج , حمل بار ارزان به کرج , باربری شهرک صنعتی بهارستان , باربری شهرک صنعتی اشتهارد , باربری شهرک صنعتی سپهر ,  باربری خوب کرج , حمل اثاثیه کرج , حمل بار کرج , باربری صنعتی کرج , بسته بندی بار کرج , تریلی کفی کرج , تریلی چادری کرج , ترانزیت کرج , خاور رو باز کرج , باربری و اتوبار شهرک صنعتی نظرآباد, باربری شهرک صنعتی سیمین دشت , باربری و اتوبار شهرک صنعتی کوثر , باربری شهرک صنعتی هشتگرد , باربری شهرک صنعتی ماهدشت , خاور مسقف کرج , نیسان بار کرج , وانت بار کرج , کارگر اسباب کشی کرج از جمله عباراتی هستند که در مورد حمل بار شهری و حمل بار برون شهری در باره کرج و استان البرز برای جستجو استفاده می شوند.

مطالب مرتبط

باربری تهران رشت

باربری تهران اهواز

باربری تهران به مرز

باربری تهران به اصفهان

باربری تهران به ارومیه

باربری تهران تبریز

باربری تهران به قم

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا: 170

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 9 =

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620