باربری تهران خرم آباد , حمل بار تهران به خرم آباد

باربری تهران خرم آباد , حمل بار تهران به خرم آباد

5
(181)

باربری تهران خرم آباد

باربری تهران خرم آباد , حمل بار تهران خرم آباد , استان همدان یکی از استان های اصلی ایران است لرستان از شمال با استان‌های همدان و مرکزی، از شرق با استان اصفهان، از جنوب با خوزستان و از غرب با استان‌های کرمانشاه و ایلام همسایه است. همچنین این استان از طریق باریکه‌ای در سمت جنوب شرقی دارای مرز بسیار کوتاهی با استان چهارمحال و بختیاری است. لرستان 360 کیلومتر از تهران فاصله دارد.

 شماره تماس باربری تهران خرم آباد 88926620

باربری تهران خرم آباد

حمل بار تهران خرم آباد

در صورتیکه شما برای باربری و اتوبار تهران خرم آباد , حمل بار خود از تهران به خرم آباد از خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران به خرم آباد , خاور تهران به خرم آباد , کامیون جفت تهران به خرم آباد , کامیون تک تهران به خرم آباد , ترانزیت تهران به خرم آباد , ماشین چادری خرم آباد , ماشین ده چرخ تهران به خرم آباد , ماشین هجده چرخ تهران به خرم آباد انجام میشود.

حمل بار تهران خرم آبادباربری های خرم آباد

باربری تهران خرم آباد شامل حمل به همه شهرهای استان لرستان است. باربری تهران به ازنا , باربری تهران به الیگودرز , باربری تهران به بروجرد , باربری و اتوبار تهران به پلدختر , باربری تهران به خرم آباد , باربری تهران به درورد , باربری نورآباد , باربری تهران رومشکان , باربری و اتوبار تهران به سلسله , باربری تهران به الشتر , باربری تهران به کوهدشت و کرایه پایین تر با بار برگشتی خرم آباد , حمل بار به همه شهرستان های استان لرستان از دیگر خدمات باربری شهرستان باربری تهران سعادت هستند.

قیمت باربری تهران خرم آباد

در جدول زیر می توانید نرخ کرایه باربری و اتوبار از تهران به خرم آباد را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به خرم آباد  در سال 1400 و بر اساس نرخ پایانه باربری اکبر آباد واقع در نسیم شهر تهران آورده شده است. قیمت های زیر برای تاریخ 1400/02/5 هستند و متاسفانه به دلیل عدم ثبات کرایه های دریافتی از سوی رانندگان بهتر است برای اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به خرم آباد تماس بگیرید.

قیمت خاور از تهران به خرم آباد : 550 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت تک از تهران به خرم آباد : 950 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت جفت از تهران به خرم آباد : 1150 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت کفی از تهران به خرم آباد : 1500 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت ترانزیت از تهران به خرم آباد : 1650 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در این زمینه به شما عزیزان مشاوره رایگان دهند .

شماره تماس باربری تهران خرم آباد 88926620

باربری تهران به خرم آباد

حمل اثاثیه از تهران به خرم آباد

برای حمل اثاثیه از تهران به خرم آباد و  اسباب کشی از تهران به خرم آباد می توانید روی باربری ما حساب کنید. باربری تهران خرم آباد کلیه خدمات حمل اثاثیه و بسته بندی را از مبدا تهران انجام می شود. برای حمل اثاثیه از کرایه خاور مسقف ویژه اسباب کشی انجام می شود. حمل اثاثیه شهرستان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است که به هموطنان عزیز ارائه میشود.

شماره تماس باربری تهران خرم آباد 88926620

حمل خرده بار خرم آباد

قیمت حمل خرده بار و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . برای حمل خرده بار از مبدا تهران به خرم آباد می توانید با شماره 55305410 تماس بگیرید تا همکاران ما در دفتر خرده بار شوش شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران لرستان

باربری ازنا , باربری الیگودرز , باربری بروجرد , باربری پلدختر , باربری و اتوبار خرم آباد , باربری درورد , باربری نورآباد , باربری و اتوبار رومشکان , باربری سلسله , باربری الشتر , باربری و اتوبار کوهدشت , باربری لرستان , حمل بار لرستان , حمل بار از تهران به لرستان , باربری از تهران به لرستان , کامیون تک لرستان , کامیون جفت لرستان , تریلی لرستان , ترانزیت لرستان ,

مطالب مرتبط

باربری تهران مشهد

باربری تهران بندر عباس

باربری تهران سنندج

باربری تهران به شیراز

باربری تهران اراک

باربری تهران اصفهان

باربری تهران یزد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 181

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + پنج =

Call Now Button02188926620