حمل بار از تهران به سمنان , باربری تهران سمنان + کرایه 1400

حمل بار از تهران به سمنان , باربری تهران سمنان + کرایه 1400

3.7
(144)

باربری تهران سمنان و حمل بار از تهران به سمنان و همچنین انجام کلیه خدمات حمل نقل بین شهری از مبدا تهران به سمنان توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. کلیه خذمات باربری از جمله حمل اثاثیه به سمنان , حمل بار های صنعتی به سمنان , حمل بار با کامیون به سمنان , حمل بار با تریلی به سمنان , حمل بار با خاور به سمنان و بسته بندی بار و سایر خدمات اسباب کشی توسط باربری و اتوبار تهران سمنان انجام می شود. برای حمل بار از تهران به سمنان می توانید با همکاران ما در باربری تهران سمنان با شماره زیر تماس بگیرید. در ادامه اطلاعاتی درباره باربری و اتوبار سمنان و کرایه حمل بار از تهران به سمنان را می توانید مشاهده کنید.

شماره باربری تهران سمنان 88888648

باربری تهران سمنان

حمل بار از تهران به سمنان , باربری تهران سمنان , استان سمنان از سمت شمال با استان‌های خراسان شمالی، گلستان و مازندران ، از جنوب با استان‌های خراسان جنوبی و اصفهان ، از شرق با استان خراسان رضوی و از سمت غرب با استان‌های تهران و قم همسایه است. فاصله تهران تا سمنان در حدود 220 کیلومتر است. برای رسیدن به سمنان باید از جاده خاوران عبور کرد و در این بین از شهر جدید ایوانکی و گرمسار رد می شود و در نهایت به سمنان می رسد.

باربری تهران سمنان

معرفی باربری تهران به سمنان

همیشه همه ما در جای جای ایران نیاز به باربری وسایل چه بین شهری و چه برون شهری داریم. حالا ممکن است این تجربه یک باره و یا چند باره بوده باشد.

با توجه به حمل و نقل های خارج شهری و شرایط متفاوت باربری های متفاوت، از شرط های هر ثبت سفارشی می توان به کسب اعتماد و اطمینان خاطر از کار مد نظر اشاره کرد.باربری های مختلفی با شرایط خاص در سطح شهر های متفاوت انجام می شود. در هر نوع از باربری نوعی قرارداد بین طرفین بسته می شود و این کار باعث اعتماد سازی بیشتر خواهد شد.

شاید شما که مطالعه کننده این مطلب هستید، باربری تهران به سمنان در ذهن شما سوال شده باشد و یا بخواهید محموله ای را طی این مبدا و مقصد جابجا کنید!

ابتدا بیایید کمی با شهر مقصد، یعنی سمنان، آشنا شویم و بیشتر به درون بحث وارد شویم:

معرفی شهر سمنان:

شهر سمنان از شهر های بزرگ کشور ایران بوده که مرکز استان سمنان است. از لحاظ موقعیت جغرافیایی، این شهر در شمال دشت کویر، جنوب رشته کوه البرز ، و فاصله 216 کیلومتری از شهرستان تهران واقع است.از لحاظ آب و هوایی، شهر سمنان تقریبا در آب و هوایی خشک و معتدل به سر می برد و دارای تابستان های گرم و زمستان های سرد است.

طبق آخرین وضعیت سرشماری از این شهر مهم، تقریبا 200000 جمعیت در شهر سمنان ساکن هستند که با توجه به رشد صعودی جمعیت، این آمار روز به روز در حال افزایش نیز می یابد.

باربری تهران سمنان

باربری تهران سمنان

از مکان های دیدنی و جاذبه های گردشگری این شهر می توان به:

 • موزه گرمابه پهنه سمنان
 • موزه سکه سمنان
 • موزه حیات وحش سمنان
 • برج چهل دختران
 • مسجد جامع سمنان
 • عمارت و باغ امیر سمنان
  اشاره کرد.

این شهر در ارتفاع تقریبا مناسبی از سطح دریا، یعنی 1200 متر قرار دارد و از نظر بارندگی نیز سالانه 140 میلی متر را به ثبت می رساند.شهر سمنان به راه آهن اصلی تهران به مشهد متصل است و از لحاظ جغرافیایی و داشتن جاده های مهم، بسیار حائز اهمیت و چشم گیر است.تمام این گفته ها درست و حاکی از اطلاعات موجود، اما به راستی که برای باربری تهران به سمنان، چه موسسه ای را برای حمل و نقل انتخاب کنیم؟

در ابتدای جواب این سوال باید به اهمیت تجربه و حرفه ای بودن در نتیجه خوب کار اشاره کنیم. تقریبا کسی وجود ندارد که برایش تجربه و حرفه مهم نبوده و صرفا مقوله های دیگر متفرقه در نظرش باشد!

معرفی موسسه حمل و نقل تهران سعادت:

بیش از 70 سال پیش در شهر تهران برای اولین بار موسسه ای برای حمل و نقل و ارسال موارد و محموله های گوناگون به مناطق مختلف تاسیس شد. تهران سعادت نام این موسسه حمل و نقل بود و برای اولین بار این برند را به نام خود اختصاصی کرد.

این موسسه حمل و نقل با اهداف گوناگونی از جمله مشتری مداری و حرفه ای تر شدن روز به روز کار خود را شروع کرد. آنگونه که آغاز هر کار بیانگر نحوه ادامه و پیشرفت آن است، تهران سعادت خود را برای رویارویی با روز های بسیار درخشانی در کارنامه خود آماده می کرد.

باربری تهران به سمنان:

یکی از باربری های ارائه شده توسط موسسه تهران سعادت، باربری تهران به سمنان است و شرایط فوق العاده ای که این موسسه برای این باربری در نظر گرفته است، برای شما اسودگی خاطر را به همراه خواهد داشت.

معرفی خدمات تهران سعادت در حمل بار و باربری تهران به سمنان

از خدمات و مزایای ارائه شده توسط این موسسه می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. پیگیری منظم مشاورین از ابتدای تماس تا انتهای حمل و نقل:
  اگر برای اطلاعات بیشتر به سایت تهران سعادت مراجعه کنید، در می یابید که شما در اولین تماستان با این موسسه، با مشاورانی با تجربه و متعهد به کار صحبت خواهید داشت تا پیشنهادات مناسب را برای شما گویا باشند.

  همچنین پیگیری های این موسسه بطور کاملا منظم بوده و تا آخر حمل و نقل انجام خواهد گرفت.
 2. بیمه شدن وسایل شما با طوافق طرفین و هزینه خود موسسه:
  این موسسه وسایل شما را با توجه ارزش دارایی آن ها بیمه می کند تا در صورت آسیب دیدگی خسارتی به شما وارد نشود. البته باید به خاطر داشت که اگر محموله شما ارزشی خیلی بیش تر از حد متعارف داشته باشد، بخشی از هزینه بیمه از خود شما گرفته خواهد شد.
 3. انبارداری حرفه ای و مناسب وسایل:
  در خصوص انبارداری و نگهداری وسایل، این موسسه بطور کاملا جدی و منظم این هنر را در انبار های سقف دار و مطمئنی انجام می دهد تا خیال شما از بابت تمام مراحل پروسه باربری تهران به سمنان آسوده باشد.
 4. حمل بار بصورت کاملا دربستی:
  در بحث حمل بوسیله دربستی باید بگوییم که اگر شما بدنبال بهترین باربری تهران به سمنان هستید، تهران سعادت انتخاب ویژه شما خواهد بود! چرا که وسایل و محموله شما با کمال اطمینان و بصورت دربست به مقصد خواهد رسید.
 5. امانت داری خصوصیت اصلی این موسسه:
  بدون توجه به کار و حرفه، این موسسه کاملا دلسوزانه به امانت داری وسایل شما در باربری تهران سمنان می پردازد و با دقت بسیار کار را به انجام خواهد رساند.

حمل بار از تهران به سمنان

باربری تهران سمنان , حمل بار از تهران به سمنان همه ی شهرهای استان سمنان را تحت پوشش خود دارد و خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهرستان های این استان انجام می شود. باربری تهران شاهرود , باربری تهران گرمسار , باربری تهران دامغان , باربری تهران مهدیشهر , باربری تهران سرخه , باربری تهران میامی , باربری تهران آرادان , باربری تهران ایوانکی , باربری تهران شهمیرزاد , باربری تهران بیارجمند , باربری تهران بسطام , باربری تهران مجن , باربری تهران کلاته خیج , باربری تهران درجزین ,باربری تهران مهدی شهر , و بار برگشتی سمنان توسط باربری تهران سمنان انجام میشود . موارد ذکر شده بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند.

نرخ کرایه باربری تهران سمنان

کرایه باربری از سمنان , حمل بار تهران به سمنان در ذیل این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ 1398/03/03 هستند که در پایانه باربری نسیم شهر در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره 88888648 تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به سمنان : 500 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه خاور مسقف از تهران به سمنان : 630 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تک از تهران به سمنان : 690 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه جفت از تهران به سمنان : 900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه کفی از تهران به سمنان : 1130 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه ترانزیت از تهران به سمنان : 1320 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

پیشتر در بقیه مطالب سایت به این موضوع اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

شماره باربری تهران سمنان 88888648

حمل بار تهران سمنان

حمل اثاثیه تهران به سمنان

حمل اثاثیه از تهران به سمنان و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از تهران به سمنان یکی دیگر از خدمات باربری تهران سمنان است. حمل اثاثیه از تهران به شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید . برای حمل اثاثیه منزل به سمنان و یا سایر شهرستان ها می توانید مطلب مربوط به حمل اثاثیه شهرستان را مشاهده کنید.

باربری تهران سمنان

باربری تهران سمنان , حمل بار تهران سمنان با انواع کامیون و ماشین های باری مانند خاور و تریلی کفی و ترانزیت انجام میشود. تریلی کفی تهران سمنان , تریلی چادری تهران سمنان , ترانزیت تهران سمنان , کامیون تک تهران سمنان , کامیون جفت تهران سمنان ,خاور مسقف تهران سمنان , خاور تهران سمنان وانت بار تهران سمنان و نیسان وانت تهران سمنان وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سمنان به این استان فرستاده می شوند.

باربری سمنان

حمل بار از تهران به سمنان , پایانه باربری سمنان , حمل بار از مبدا سمنان , باربری سمنان و حمل اثاثیه سمنان جز خدماتی هستند که توسط باربری های مستقر در استان سمنان انجام می شود . در حال حاضر باربری تهران سعادت خدمات حمل و نقل از مبدا استان سمنان را انجام نمی دهد. باربری تهران سعادت به عنوان قدیمی ترین باربری تهران تنها از مبدا تهران آماده خدمت رسانی به هموطنان گرامی می باشد. برای باربری داخلی سمنان و حمل بار از مبدا سمنان باید با باربری سمنان تماس بگیرید . برای پیدا کردن بهترین باربری سمنان و یک باربری خوب در استان سمنان می توانید از سایت هایی مانند دیوار و شیپور کمک بگیرید. در حال حاظر باربری ما فقط بارهای از مبدا تهران را حمل می کند و امکان صدور بارنامه از سایر استان ها وجود ندارد. برای حمل بار از سمنان , باربری سمنان , باربری خوب در سمنان , باربری در سمنان , حمل اثاثیه منزل در سمنان می توانید از باربری های استان سمنان کمک بگیرید.

حمل خرده بار سمنان

اگر مطالب سایت ما مطالعه کرده باشید در جریان این موضوع هستید که سرویس حمل خرده بار زنجان جدا از سرویس حمل بار دربستی است. باربری تهران سعادت در زمینه حمل خرده بار به اکثر استان های کشور فعالیت می کند. برای استعلام قیمت حمل خرده بار می توانید با شماره 55305410 تماس بگیرید . برای حمل بار از تهران به استان زنجان و سایر شهرستان ها می توانید با کارشناسان ما با شماره 88888648 تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما در زمینه انتخاب نوع ماشین باربری و استعلام قیمت به روز بهره مند شوید.

باربری سمنان

باربری سمنان

باربری سمنان , بهترین باربری سمنان , باربری و اتوبار استان سمنان , حمل بار سمنان , حمل اثاثیه سمنان , حمل بار از سمنان , خاور سمنان , تریلی سمنان , کامیون سمنان , تک سمنان , جفت سمنان , 10 چرخ سمنان , 6 چرخ سمنان , 40 فوت سمنان , خاور مسقف سمنان , خاور روباز سمنان , ترانزیت سمنان , تریلی چادری سمنان , باربری تهران به سمنان , حمل اثاثیه تهران به سمنان , حمل بار از تهران به سمنان , باربری شاهرود برخی عبارات جستجو شده در زمینه حمل بار استان سمنان هستند.

 , باربری گرمسار , باربری و اتوبار دامغان , باربری مهدیشهر , باربری سرخه , باربری میامی , باربری آرادان , باربری ایوانکی , باربری شهمیرزاد , باربری و اتوبار بیارجمند , باربری بسطام , باربری و اتوبار مجن , باربری کلاته خیج , باربری درجزین ,باربری مهدی شهر ,  , حمل بار گرمسار , حمل بار دامغان , حمل بار مهدیشهر , حمل بار سرخه , حمل بار میامی , حمل بار آرادان , حمل بار ایوانکی , حمل بار شهمیرزاد , حمل بار بیارجمند , حمل بار بسطام , حمل بار مجن , حمل بار کلاته خیج , حمل بار درجزین ,حمل بار  مهدی شهر ,حمل بار شاهرود سایر عباراتی هستند که برای باربری سمنان جستجو می شوند

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران ارومیه

باربری تهران قزوین

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به کرمان

باربری تهران قم

باربری تهران به مرز ها

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 3.7 / 5. تعداد آرا: 144

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 + یازده =

Call Now Button02188926620