۰۲۱٨٨٩٢٦٦٢٠

درخواست اتوبار و باربری سعادت آباد

درخواست باربری و حمل بار برای منطقه سعادت آباد تهران

باربری سعادت آباد

۵
(۳)

معرفی باربری سعادت آباد

همه ما برای اینکه بتوانیم لوازم و ابزار های خود را جابجا کنیم به یک وسیله نقلیه و البته نفراتی برای کمک به گذاشتن و قرار دادن چنین وسایلی در ماشین حمل بار نیاز داریم. هستند افرادی که چنین کار هایی را با وسیله نقلیه شخصی خود انجام می دهند و خودشان عمل جابجایی را بر دوش می کشند. آیا می شود هر نوع وسیله و ابزاری را با وسیله نقلیه شخصی جابجا کرد؟ قطعا پاسخ خیر است و شما باید در چنین مواردی با شرکت یا باربری تماس بگیرید و چنین کاری را انجام دهید. باربری سعادت آباد یکی از بهترین راه هایی است که می توانید برای حمل بار خود از آن کمک بگیرید و شرکت تهران سعادت چنین بستری را به وسیله اتوبار های خود فراهم کرده است.

اینک می خواهیم شما را با محله سعادت آباد تهران و تاریخچه آن آشنا کنیم با ما همراه باشید:

شخصی به اسم ضیاءالدین طباطبایی در سال ۱۳۲۷ شمسی منطقه ای را خریداری کرد که هیچ خانواری در آن جا ساکن نبود و هیچ خدماتی از جمله آب برق گاز و… نداشت. ایشان تعدادی از اعضای خانواده خود یعنی برادر وخواهرانش را بعد مدتی اندک به این منطقه آورد و ساکن داد. پس از گذشت زمان نچندان زیاد سایر اقوام و خویشان خود را به این منطقه دعوت کرد. روز به روز تعداد افراد این منطقه زیاد شد و جمعیت افزایش یافت. او با سود حاصل از کشاورزی و مزرعه داری و همچنین دامداری به آباد کردن این اراضی پرداخت و منطقه ای را که در آن ساکن بود سادات آباد نامید. پس از اینکه تعداد افراد سادات آباد زیاد و زیاد تر شدند نام منطقه به سعادت آباد تغییر یافت.

ضیاءالدین مهارت خاصی در پرورش خرگوش داشت و سود زیادی از پرورش و فروش خرگوش به دست می آورد. او همچنین دارای باغ های میوه بود که محصولات حاصل از باغ را به سایر نقاط تهران ارسال می کرد. هم اکنون این منطقه جزو باکلاس ترین ترین مناطق تهران به شمار می رود. عده ی زیادی در این منطقه ساکن هستند. این منطقه جز مناطق ۲ تهران محسوب می شود. تعداد خانواری که در این منطقه ساکن هستند بسیار زیاد رو به افزایش است. این منطقه بافت ساختمانی بسیار جدید و بروزی دارد و خانه ها و ساختمان های بیشتر ۳۰ سال در این منطقه وجود ندارند.

باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

خیابان های مشهور سعادت آباد:

از خاص ترین و مشهور ترین خیابان های آن می توان به خیابان های سرو و سعادت آباد اشاره کرد. خیابان های فرهنگ، شهرداری، آسمان ها، علامه، صراف ها، دشت بهشت، درختی، پاک نژاد، بهزاد، بوعلی، ریاضی بخشایش، مروارید، پامچال، بیست و چهار متری، ارغوان، شکوفه، پویش، پرورش جزو خیابان های فرعی و نه چندان خاص منطقه سعادت آباد هستند.

از بلوار های این منطقه نیز می توان بلوار های شهرداری، بهرود، مطهری، حافظی، پرواز، امام زاده، دریا، فرحزادی، پیام، پژوهش، بهزاد وآتش نشانی را نام برد. از معروف ترین خیابان های این منطقه می توان خیابان سرو را نام برد که اینک خیابان آیت الله هاشمی رفسنجانی نیز شناخته می شود. این خیابانی به طول ۲۷۰۰ متر است که از شرق به میدان فرهنگ و از غرب به میدان کتاب راه دارد. میدان کاخ و شهرک غرب نیز همانند سرو بسیار معروف هستند.

ویژگی های اتوبار و باربری سعادت آباد شرکت تهران سعادت

باربری سعادت آباد با داشتن پرسنل کاملا مجرب و کار بلد حمل بار و اسباب کشی شما را به سهولت و بدون نگرانی انجام خواهند داد. در واقع شما می توانید صفر تا صد کار را بر عهده اتوبار و باربری سعادت آباد بگذارید. این شرکت نه تنها برای جابجایی و حمل اقدام می کند بلکه قادر به بسته بندی لوازم شما نیز می باشد. رانندگان این شرکت حمل بار بسیار ماهر هستند و هیچ گونه آسیبی در حین حمل به وسایل و ابزار شما وارد نخواهد شد. این شرکت همچنین نسبت به بقیه شرکت های حمل بار قیمتی مقرون به صرفه و کاملا توافقی با مشتری دارد. هر گونه آسیب یا شکستگی در وسایل و دستگاه های شما چه در حین انتقال به ماشین بار و چه در موقع انتقال به مقصد بر عهده شرکت می باشد و شما خیلی راحت همه چیز را به شرکت تهران سعادت بسپارید.

کسانی که کار گاه های صنایع چوبی یا فلزی دارند از ماشین های حمل مخصوص برای حمل بار آن ها استفاده می شود چون چوب و فلز بسیار نسبت به آب و سایر عوامل محیطی حساس است. ماشین های حمل بار دارای چادر های کاملا ضد آب بوده و  از این حیث نیز اتوبار و باربری سعادت آباد زبانزد عام و خاص است. افرادی که باشگاه های پرورش اندام دارند  ممکن است هر ماه یا هر چند ماه یک بار وسیله و دستگاه ورزشی تازه به باشگاه خود بیافزایند که برای حمل آن قطعا به وسیله حمل نقل خاص و مطمئن نیاز دارند و چون این وسایل وزن بسیار زیادی دارند، نیروی انسانی قادر به جابجایی آنها نخواهد بود و باید از شرکت حمل و نقل برای چنین عملی کمک بگیرند. طبق توضیحات فوق شرکت باربری سعادت آباد جزو تاپ ترین شرکت های حمل و نقل وسایل و ابزار هستند.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید