02188888648

باربری شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان + نرخ کرایه

باربری شهرک صنعتی گلگون, خاور ,کامیون, تریلی(نرخ کرایه)

شهرک صنعتی گلگون و دیگر شهرک های صنعتی محدوده شهریار توسط باربری شهرک صنعتی گلگون پوشش داده میشوند. کلیه خدمات حمل بار از مبدا شهرک صنعتی گلگون, حمل بارهای صنعتی, حمل سازه های فلزی و  حمل بار سایر اصناف مستقر در شهرک صنعتی گلگون توسط باربری ما انجام میشود. در ادامه این مطلب توضیحات مختصری راجع به حمل بار شهرک صنعتی گلگون را مشاهده خواهید کرد. همچنین نرخ کرایه حمل بار از مبدا این شهرک صنعتی به استان های مختلف را می توانید بررسی نمایید.

شماره تماس باربری شهرک صنعتی گلگون 88888648

باربری شهرک صنعتی گلگون

باربری شهرک صنعتی گلگون, حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان , شهرک صنعتی گلگون در جنوب غربی شهر تهران واقع شده است و باربری شهریار و باغستان قرار گرفته است. مسیر معمول برای رسیدن به این شهرک صنعتی عبور از جاده شهریار و یا جاده باغستان هستند. شرکت تعاونی گلگون به عنوان نماینده صنف سازندگان فلزی در راستای استقبال از طرح ساماندهی صنایع مصنوعات فلزی توانسته است در جامعه تولیدکنندگان لوازم فلزی به تجمیع سرمایه ای اندک،صدها میلیارد ریال را در بخش تولید کلان به کار گرفته و مجتمع صنعتی گلگون را در قالب تشکل تعاونی بنیان گذارد و از این طریق نقش به سزایی در اقتصاد کشور ایفا نماید. احداث مجتمع گلگون از 18 سال پیش صورت پذیرفته است. زمین فعلی مجتمع به مساحت 65 هکتار می باشد. لازم به ذکر است این مجتمع دارای بیش از 1000 واحد صنعتی می باشد که در مشاغل مختلف فعالیت دارند.

حمل بار شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان

برای حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان ها می توانید با همکاران ما در باربری شهرک صنعتی تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. باربری تهران به اصفهان , حمل بار تهران به شیراز , باربری تهران به مشهد , باربری تهران به اهواز و حمل بار به تبریز از جمله خدمات باربری تهران سعادت در زمینه باربری شهرستان است.

باربری از شهرک صنعتی گلگون به تهران

حمل بار شهرک صنعتی گلگون , باربری گلگون حمل بار مشتریان خود را توسط خاور , تریلی , کامیون 15 تن , کامیون 6 چرخ و سایر انواع کامیون و انواع تریلی انجام میدهد. ماشین های حمل بار شامل باربری تریلی شهرک صنعتی گلگون ,باربری خاور شهرک صنعتی گلگون , باربری کامیون جفت شهرک صنعتی گلگون , باربری کامیون تک شهرک صنعتی گلگون باربری ترانزیت شهرک صنعتی گلگون باربری ماشین چادری شهرک صنعتی گلگون , باربری ماشین ده چرخ شهرک صنعتی گلگون باربری ماشین هجده چرخ شهرک صنعتی گلگون برای باربری شهرستان انجام میشود.

حمل بار شهرک صنعتی گلگون 88888648

نرخ کرایه باربری شهرک صنعتی گلگون

کرایه باربری از شهرک صنعتی گلگون را در ادامه مشاهده می کنید. کرایه های ذکر شده برای تاریخ 1398/04/21 هستند, این کرایه ها برای تاریخ مذکور و کرایه های اعلامی در  پایانه باربری نسیم شهر هستند. متاسفانه به دلیل نوسان قیمت‌ها و متغییر بودن کرایه دریافتی راننده ها لطفا جهت دریافت نرخ به روز با کاشناسان ما تماس بگیرید.

کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به کرج800,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به قزوین900,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به اصفهان950,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به رشت1,400,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به یزد1,430,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به اردبیل1,800,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به تبریز1,600,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به شیراز1,800,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون  به اهواز2,100,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی کفی از شهرک صنعتی گلگون به مشهد2,250,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

همانطور که در دیگر مطالب سایر بارها گفته شده , با توجه به نوسان قیمت ها و ثابت نبودن کرایه صافی , برای دریافت نرخ کرایه به روز می توانید با کارشناسان ما با شماره 88888648 تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای مشاهده لیست کرایه به تمامی شهرستان ها می توانید مطلب مورد نظر را مشاهده کنید.

باربری شهرک صنعتی گلگون

شهرک صنعتی گلگون

حمل بار از شهریار به شهرستان , باربری شهرک صنعتی شهریار , حمل بار از سعید آباد , باربری جاده شهریار , باربری جاده باغستان , حمل بار از شهرستان شهریار , باربری شهرک صنعتی تهران , حمل بار از شهرک صنعتی گلگون به شهرستان , باربری تریلی شهریار , باربری کامیون شهرک صنعتی , خاور مسقف شهرک صنعتی گلگون , تریلی کفی شهرک صنعتی گلگون از جمله عباراتی هستند که برای رسیدن به باربری شهرک صنعتی گلگون می توانید به کار ببرید.

مطالب مرتبط

باربری شورآباد

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی ایوانکی

باربری سه راه آدران

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

باربری شهرک صنعتی گلگون, خاور ,کامیون, تریلی(نرخ کرایه)
3.04 (60.88%) 114 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید