02188888648

باربری شور آباد

حمل بار شور آباد به همراه نرخ کرایه

باربری شورآباد , حمل بار کهریزک – قیمت کرایه باربری از شور آباد

باربری شورآباد , حمل بار شور آباد برای جابجایی بار از مبدا شورآباد (۶۰ متری امام حسین کهریزک ) به سراسر ایران در خدمت شما عزیزان است. اگر به دنبال یک باربری معتبر و با سابقه در محدوده شورآباد هستید می توانید با باربری شورآباد برای حمل بار خود همکاری کنید. شور آباد یکی از مناطق صنعتی جنوب تهران است. محدوده شصت متری شورآباد منطقه ای صنعتی است که تعداد زیادی انبار و کارخانه در این محدوده قرار گرفته است. برای حمل بار به شهرستان از محدوده شور آباد با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید.

باربری شورآباد ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل بار شور آباد

باربری شور آباد در نزدیکی باقرشهر و کهریزک قرار دارد و با حسن آباد قم حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. باربری شهرک صنعتی شمس آباد که در محدوده حسن آباد قرار دارد در نزدیکی منطقه شور آباد قرار دارد که برای حمل بار این محدوده می تواند به شما عزیران کمک نماید.

باربری شورآباد

باربری شور آباد

حمل بار فرودگاه امام خمینی و سایر نقاط نزدیک شور آباد از دیگر خدمات باربری شور آباد است. برای حمل بار از درب کاخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی باربری شورآباد است که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها  کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد.

باربری شصت متری شورآباد

باربری ۶۰ متری شورآباد , باربری کهریزک , انبار های شورآباد در نزدیکی مناطق صنعتی بسیار مهمی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد ، شهرک صنعتی حسن آباد ، منطقه صنعتی باقر شهر و همچنین نزدیک به فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع شده است .از همین جهت ، روزانه حجم بسیار بالایی از بارهای صنعتی و غیر صنعتی ، آهن آلات و . . . . از این منطقه به سایر نقاط کشور ارسال می گردد.

محدوده باربری کهریزک و شورآباد

باربری شورآباد و باربری کهریزک لازم است ابتدا در مورد این صنعت اطلاعاتی داشته باشیم؛ صنعت حمل و نقل اهمیت بسیار زیادی در اقتصاد کشورهای مختلف دارد و یکی از مولفه های مهم توسعه یافتگی محسوب می شود و با پیشرفت صنعت حمل و نقل سایر صنایع  و بخشهای دیگر کشاورزی، صنعتی و تولید نیز دچار تحول مشوند. در حال حاضر پیشرفت و توسعه کشورها به شکل انکارناپذیری به توسعه بخش حمل و نقل وابسته است و صنعت حمل و نقل به عنوان چرخ زیرین و فاکتور زیربنایی توسعه کشورها به حساب می آید. برای پی بردن به اهمیت این صنعت می توان به تاثیر اعتصابات رانندگان در سال  ۹۷ در تمامی ابعاد اقتصادی و صنعتی کشور اشاره کرد، حال آنکه رانندگان تنها یکی از چرخ دنده های درگیر در این صنعت هستند و عوامل و عناصر بسیاری در حمل بار و کالا دخیل هستند.

درباره باربری شورآباد

باربری کهریزک , باربری شورآباد , منطقه شورآباد که نام دیگر آن قاسم آباد است در جنوب تهران و در نزدیکی حسن آباد و باقرشهر قرار دارد. در صورتی که قصد حمل بار به این مناطق صنعتی یا دیگر مناطق اطراف آن مانند فرودگاه بین المللی امام خمینی، کهریزک، بهشت زهرا و خاور شهر دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان به شما راهنمایی لازم را ارائه دهند.

حمل بار شور آباد

نرخ کرایه باربری شور آباد

کرایه های باربری شور آباد به شهرهای مختلف و مراکز استان ها در ذیل آمده است . برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ می باشند . برای اطلاع از نرخ کلیه وسایل باربری مطلب نرخ کرایه باربری شهرستان را مشاهده نمایید.

کرایه تریلی از شور آباد به کرج         ۱,۰۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به اصفهان      ۱,۵۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به ساری      ۱,۹۱۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به تبریز      ۲,۰۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به شیراز      ۲,۷۴۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به اهواز      ۲,۹۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به مشهد      ۳,۱۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به بیرجند      ۲,۸۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به بندرعباس      ۳,۵۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شور آباد به زاهدان      ۴,۴۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

حمل بار با تریلی کفی

ارزان ترین باربری شور آباد

باربری شورآباد و باربری کهریزک توسط ماشین های مجهز انجام می شود. بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شورآباد از خاور , کامیون تک , کامیون جفت شورآباد , بار برگشتی از شور آباد , تریلی می توانید استفاده کنید. باربری تهران , ماشین های حمل بار شامل حمل تریلی تهران از شورآباد , خاور تهران از شورآباد , کامیون جفت تهران از شورآباد , کامیون تک تهران از شورآباد , ترانزیت تهران از شورآباد , ماشین چادری تهران از شورآباد , ماشین ده چرخ شورآباد , ماشین هجده چرخ شورآباد انجام میشود.

باربری شهرک صنعتی شور آباد

برای پیدا کردن باربری در شهرک های صنعتی تهران می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید:

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی خاوران

باربری شهرک صنعتی ایوانکی

باربری بازار آهن شادآباد

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهرک صنعتی پرند

باربری شهرک صنعتی نصیرآباد

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهرک صنعتی قلعه میر

باربری شهر صنعتی کاوه

باربری شهرک صنعتی گلگون

باربری شهرک صنعتی شکوهیه

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید