02188888648

باربری شورآباد

باربری شورآباد به شهرستان + همراه نرخ کرایه

باربری شورآباد , حمل بار کهریزک – قیمت کرایه باربری از شورآباد

۴.۴
(۱۵۶)

باربری شورآباد , حمل بار شورآباد برای جابجایی بار از مبدا ۶۰ متری امام حسین کهریزک به سراسر ایران در خدمت شما عزیزان است. اگر به دنبال یک باربری معتبر و با سابقه در محدوده شورآباد هستید می توانید با باربری شورآباد برای حمل بار خود همکاری کنید. شورآباد یکی از مناطق صنعتی جنوب تهران است. محدوده شصت متری حسین آباد منطقه ای صنعتی است که تعداد زیادی انبار و کارخانه در این محدوده قرار گرفته است. برای حمل بار به شهرستان از محدوده کهریزک با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید.

باربری شورآباد ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل بار شورآباد

باربری شورآباد در نزدیکی باقرشهر و کهریزک قرار دارد و با حسن آباد قم حدود ۲۰ کیلومتر فاصله دارد. باربری شهرک صنعتی شمس آباد که در محدوده حسن آباد قرار دارد در نزدیکی منطقه کهریزک قرار دارد که برای حمل بار این محدوده می تواند به شما عزیران کمک نماید. حمل بار کهریزک به شهرستان اصلی ترین سرویس باربری ماست.

باربری شورآباد

باربری شورآباد

حمل بار فرودگاه امام خمینی و سایر نقاط نزدیک کهریزک از دیگر خدمات باربری کهریزک است. برای حمل بار از درب کاخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی اتوبار شورآباد است که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها  کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد.

باربری شصت متری شورآباد

باربری ۶۰ متری شورآباد , باربری کهریزک , انبار های شورآباد در نزدیکی مناطق صنعتی بسیار مهمی از جمله شهرک صنعتی شمس آباد ، شهرک صنعتی حسن آباد ، منطقه صنعتی باقر شهر و همچنین نزدیک به فرودگاه بین المللی امام خمینی واقع شده است .از همین جهت ، روزانه حجم بسیار بالایی از بارهای صنعتی و غیر صنعتی ، آهن آلات و . . . . از این منطقه به سایر نقاط کشور ارسال می گردد.

محدوده باربری کهریزک و شورآباد

باربری شورآباد و باربری کهریزک لازم است ابتدا در مورد این صنعت اطلاعاتی داشته باشیم؛ صنعت حمل و نقل اهمیت بسیار زیادی در اقتصاد کشورهای مختلف دارد و یکی از مولفه های مهم توسعه یافتگی محسوب می شود و با پیشرفت صنعت حمل و نقل سایر صنایع  و بخشهای دیگر کشاورزی، صنعتی و تولید نیز دچار تحول مشوند. در حال حاضر پیشرفت و توسعه کشورها به شکل انکارناپذیری به توسعه بخش حمل و نقل وابسته است و صنعت حمل و نقل به عنوان چرخ زیرین و فاکتور زیربنایی توسعه کشورها به حساب می آید. برای پی بردن به اهمیت این صنعت می توان به تاثیر اعتصابات رانندگان در سال  ۹۷ در تمامی ابعاد اقتصادی و صنعتی کشور اشاره کرد، حال آنکه رانندگان تنها یکی از چرخ دنده های درگیر در این صنعت هستند و عوامل و عناصر بسیاری در حمل بار و کالا دخیل هستند.

درباره باربری شورآباد

باربری کهریزک , باربری کهریزک , منطقه شورآباد که نام دیگر آن قاسم آباد است در جنوب تهران و در نزدیکی حسن آباد و باقرشهر قرار دارد. در صورتی که قصد حمل بار به این مناطق صنعتی یا دیگر مناطق اطراف آن مانند فرودگاه بین المللی امام خمینی، کهریزک، بهشت زهرا و خاور شهر دارید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا با مشاوره رایگان به شما راهنمایی لازم را ارائه دهند.

حمل بار شور آباد

نرخ کرایه باربری شورآباد

حمل بار شورآباد , کرایه های باربری شورآباد به شهرهای مختلف و مراکز استان ها در ذیل آمده است . برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۱۰/۰۱ می باشند . برای اطلاع از نرخ کلیه وسایل باربری مطلب نرخ کرایه باربری شهرستان را مشاهده نمایید.

کرایه تریلی از شورآباد به کرج         ۱,۰۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به اصفهان      ۱,۵۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به ساری      ۱,۹۱۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به تبریز      ۲,۰۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به شیراز      ۲,۷۴۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به اهواز      ۲,۹۵۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به مشهد      ۳,۱۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به بیرجند      ۲,۸۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به بندرعباس      ۳,۵۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه تریلی از شورآباد به زاهدان      ۴,۴۰۰,۰۰۰ ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

حمل بار با تریلی کفی

ارزان ترین باربری شورآباد

باربری شورآباد و باربری کهریزک توسط ماشین های مجهز انجام می شود. بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شورآباد از خاور , کامیون تک , کامیون جفت شورآباد , بار برگشتی از شورآباد , تریلی می توانید استفاده کنید. باربری تهران , ماشین های حمل بار شامل حمل تریلی تهران از شورآباد , خاور تهران از شورآباد , کامیون جفت تهران از شورآباد , کامیون تک تهران شورآباد , ترانزیت تهران کهریزک , ماشین چادری تهران از کهریزک , ماشین ده چرخ شورآباد , ماشین هجده چرخ شورآباد انجام میشود.

آیا خدمات باربری نیسان شورآباد و وانت بار توسط تهران سعادت انجام میشود ؟

همانطور که پیشتر گفته شده بود در حال حاضر خدمات مربوط به نیسان شورآباد و وانت بار شورآباد توسط ما ارائه نمی شود. برای پیدا کردن وانت و نیسان می توانید از سایت هایی مانند دیوار و شیپور کمک بگیرید . باربری شهرک صنعتی تهران به صورت تخصصی در زمینه حمل بار از مبدا کهریزک به سراسر کشور توسط خاور , کامیون و تریلی انجام می شود.

اتوبار شورآباد

اتوبار شورآباد در زمینه حمل اثاثیه منزل بین شهری فعالیت میکند. اتوبار به شرکت های فعال در زمینه حمل اثاثیه درون شهری میگویند اما تهران سعادت کلیه خدمات حمل اثاثیه و اسباب کشی به شهرستان و خدمات حمل بار از کهریزک به شهرستان را پوشش می دهد. برای حمل اثاث معمولا از خاورهای مسقف موکت کاری استفاده می شوند . یکی از نکات مهم در زمینه حمل اسباب منزل و مبلمان داشتن پتو است . کلیه ماشین هایی که برای حمل اثاثیه فرستاده می شوند مجهز به پتو می باشد تا از آسیب دیدن بار و وسایل جلوگیری شود.

لیست باربری های شورآباد

پیدا کردن لیست باربری های شورآباد کار ساده‌ای نیست . اما اگر شما به دنبال لیست باربری ها جهت حمل بار به شهرستان هستید ما لیست کاملی از باریری های تهران را در آماده کرده ایم که در مطلب لیست باربری های تهران می توانید آنها را مشاهده نمایید. اطلاعات باربری ها به همراه شماره تماس ,آدرس و شماره غرفه پایانه برای شما تهیه شده است.

برای مشاهده نرخ کرایه ها و باربری های تهران روی دکمه زیر کلیک کنید :

باربری شهرک صنعتی شورآباد

برای پیدا کردن باربری در شهرک های صنعتی تهران می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید:

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شهرک صنعتی خاوران

باربری شادآباد

باربری شهرک صنعتی عباس آباد

باربری شهرک صنعتی پرند

باربری شهرک صنعتی چهاردانگه

باربری شهر صنعتی کاوه

باربری شهرک صنعتی گلگون

باربری شهرک صنعتی شکوهیه

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۱۵۶

نظرات (۲)

 1. Avatar
  حسنی
  ۱۰ شهریور , ۱۳۹۸

  کرایه تریلی کفی از همدان به شورآباد چقدر میشه؟

  1. Avatar
   پشتیبان سایت
   ۲۷ بهمن , ۱۳۹۸

   سلام , در حال حاضر خدمات حمل بار فقط از مبدا استان تهران انجام میشود. برای حمل بار از مبدا همدان باید به باربری های استان همدان مراجعه کنید.

   نرخ کرایه تریلی کفی از تهران به همدان ۱.۷۵۰.۰۰۰ تومان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید