درخواست باربری و اتوبار شهران

درخواست باربری و حمل بار برای منطقه شهران تهران

باربری و اتوبار شهران

۵
(۱)

باربری و اتوبار شهران و حمل بار از شهران با اوناع خودرو حمل انجام می شود.

در صورت نیاز به حمل بار از شهران با شماره باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

این تکنولوژی است که پیشرفت کرده است و در این بین کاری که بشر باید انجام دهد، تطابق خود با این پیشرفت ها است.در هر زمینه ای که شما تجربه دارید، تکنولوژی قدم گذاشته و اثر کرده است و امروزه می بینیم که در یک جامعه کار های مختلفی به صورت کاملا مدرن انجام می گیرد.

یکی از مثال های این پیشرفت های تکنولوژی، مربوط به حمل و نقل و اتوبار ها است. برای مثال در سطح شهر تهران، اتوبار شهران با توجه به پیشرفت ها و گسترش جمعیتی که متحمل گشته است، به حمل و نقل های بسیاری نیز نیاز دارد.در این بین انواع شرایط باربری شهران باعث شده است که موسسه های مختلف پا به عرصه ظهور گذاشته و با هم به رقابت بپردازند.

اما واقعا کدام موسسه حمل و نقل مطمئن و دقیق کار حمل و نقل و باربری را انجام می دهد و بیشتر به فکر جلب رضایت مشتری و حرفه ای انجام دادن کار ها است!؟

ما در جواب به شما اولین موسسه حمل و نقل تهران، یعنی تهران سعادت را معرفی می کنیم. این موسسه حمل و نقل با بیش از ۷۰ سال سابقه درخشان و رضایت فوق العاده مشتری ها، می تواند پاسخ گوی نیاز شما برای تامین اتوبار شهران باشد.تهران سعادت نه تنها برای باربری شهران، باربری قیطریه، باربری زعفرانیه و دیگر مناطق تهران، بلکه به باربری در سطح کشور و حتی بین المللی نیز می پردازد.

اتوبار شهران

اتوبار شهران

پس از آشنایی جزئی با این موسسه پر طرفدار و حامی حقوق مشتری و قبل از معرفی بیشتر آن و گویا شدن شرایط اسباب کشی و باربری، برویم سراغ معرفی بخش شهران در تهران تا بیش تر از قبل آن را بشناسیم.

معرفی منطقه شهران تهران

این منطقه در شمال غرب تهران واقع است و بدلیل مجاورت با رشته کوه البرز، یکی از خوش آب و هوا ترین مناطق در غرب تهران است.این منطقه از شمال به پارک جنگلی کوهسار، از جنوب به شهر زیبا، از شرق به حصارک و جنت آباد و از غرب به یخچال کن منتهی می شود.

از مسیر های مهم و پر رفت و آمد این ناحیه می توان به:

 • بزرگ راه نیایش
 • بزرگ راه ایران پارس
 • بزرگ راه شهید باکری
 • بزرگ راه همت
  اشاره کرد.

این ناحیه بخشی از منطقه ۵ شهرداری تهران است و بدلیل دارا بودن پیست ها و فضای باز جذاب در شمال خود، طرفداران زیادی در بین گردشگران و ورزشکاران پیدا کرده است.

از دیگر مکان های دیدنی مهم این منطقه می توان به اماکن زیر اشاره کرد:

 1. نیروگاه برق شهران شمالی
 2. پارک جنگلی کوهسار
 3. فرهنگ سرای معرفت
 4. مجسد جامع امام علی
 5. شهرک او پی جی

همانطور که گفته شد با توجه به آب و هوای خوب و مناسب این ناحیه، جمعیت آن هرروز با نرخ مثبتی در حال افزایش است و این مورد یکی از دلایل اهمیت فوق العاده اتوبار شهران را شامل می شود.ناحیه شهران همچنین با توجه به دارا بودن خیابان ها و بزرگ راه های اصلی و پر رفت و آمد منتهی به این ناحیه، یکی از قطب های رفت و آمد و باربری را تشکیل می دهد.

اما برای باربری و اتوبار شهران ، تهران سعادت چه کمکی به ما می تواند بکند؟

در مراحل مختلف ثبت سفارش و کار این موسسه، همیشه پیگیری های منظمی از بسته ارسالی شما به شما داده خواهد شد تا از حمل و نقل صحیح و سلامت محموله خود اطمینان لازم را کسب کنید.

از دیگر خدمات و مزایای ارائه شده توسط این موسسه می توان به طور خلاصه به موارد زیر اشاره کرد:

 1. بیمه شدن وسایل ارسالی شما با هزینه موسسه:
  با توجه به هدف مشتری مداری فوق العاده این موسسه، ابتدای امور وسایل شما بصورت رایگان توسط خود موسسه بیمه خواهند شد تا در صورت آسیب دیدن، خسارتی شامل حال شما نشود.
 2. بارچینی و انبارداری درخور منزلت مشتری بودن شما:
  با توجه به احترام و شأنی که این موسسه برای شما قائل است، می توان از انبارداری مطمئن و خوب آن مطلع شد.
  تهران سعادت با داشتن بیش از ۲۰۰۰۰ متر مربع انبار سقف دار در ۳ جای کشور، یکی از امن ترین تجربه های انبارداری را برای شما نشان خواهد داد.
 3. در استخدام داشتن کارگران حرفه ای و متعهد در تمام مراحل حمل و نقل:
  به خواسته شما، در تمام مراحل پروسه حمل و نقل در این موسسه، کارگرانی دلسوز و متعهد به انجام کار های سنگین از قبیل بارچینی، جا به جایی، بسته بندی و بارگیری می پردازند تا شما دست به سیاه و سفید نزده باشید!
 4. امانت داری صادقانه و منصفانه:
  پس از گویا شدن این موارد و توضیح خدمات اتوبار شهران به یکی از بهترین خصوصیات این موسسه، یعنی امانت می پردازیم. امانت داری از وسایل شما در راس امور تهران سعادت قرار دارد تا با خیالی آسوده کار را به ایشان بسپارید.

مشاهده دیگر مناطق :

باربری جنت آباد

باربری سعادت آباد

باربری شهرک غرب

باربری تهرانپارس

باربری پاسداران

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

سه × سه =

02188926620