02188888648

باربری تهران سنندج

حمل بار از تهران به سنندج به همراه لیست قیمت 98

باربری تهران سنندج , باربری تهران به کردستان + لیست کرایه ۹۹

۴.۵
(۱۸۱)

باربری تهران سنندج , برای حمل بار از مبدا تهران به استان کردستان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. کلیه خدمات باربری به سنندج از مبدا تهران , خدمات بسته بندی بار , حمل بار با انواع وسایل باری انجام میشود. حمل بار تهران سنندج دومین شهر بزرگ کردنشین ایران پس از کرمانشاه و بیست و سومین شهر بزرگ ایران، مرکزاستان کردستان است. برای حمل اثاثیه به شهرستان هم می توانید با باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

باربری تهران سنندج

شهر سنندج در فاصله حدودی ۴۹۰ کیلومتری تهران قرار دارد .  استان کردستان در مرکز ایران قرار گرفته و از شمال به استان‌های آذربایجان غربی و زنجان، از شرق به همدان و زنجان، از جنوب به استان کرمانشاه و از غرب در جوار اقلیم کوردستان و کشور عراق قرار گرفته است . باربری تهران سنندج به دلایل مختلفی دارای اهمیت است . حمل بار به سنندج و حمل بار از مبدا سنندج توسط شرکت های باربری انجام میشود.

باربری تهران سنندج

حمل بار تهران سنندج

باربری تهران سنندج, حمل بار تهران سنندج کلیه شهرستان های استان کردستان را پوشش میدهد. باربری تهران مریوان , باربری تهران بیجار , باربری تهران دهگلان , باربری تهران دیواندره , باربری تهران سروآباد , باربری تهران سقز , باربری تهران قروه , باربری تهران کامیاران و باربری تهران بانه , کرایه پایین تر با بار برگشتی سنندج همگی زیر محموعه حمل بار از تهران به سنندج هستند و باربری تهران سنندج آنها را انجام میدهد.

باربری تهران استان کردستان

به استناد به اطلاعات سایت اداره کل راهداری و حمل‌ و نقل جاده‌ای استان کردستان, پایانه سنندج در محور جاده سنندج کرمانشاه با ۴۱ غرفه و پابانه بیجار در محور بیجار تکاب با ۱۸ غرفه در حال فعالیت هستند. در صورتیکه مبدا بارگیری شما استان کردستان است می توانید با باربری های مستقر در استان کردستان تماس بگیرید. باربری تهران سنندج کلیه بارها از مبدا استان تهران به مقصد استان کردستان را سرویس دهی می کند.

حمل بار تهران سنندج

لیست تعرفه باربری تهران سنندج

در ادامه نرخ کرایه باربری از تهران به سنندج را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به سنندج در سال ۱۳۹۸ و بر اساس نرخ پایانه باربری اکبر آباد واقع در نسیم شهر تهران آورده شده است. قیمت های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۵ هستند و متاسفانه به دلیل عدم ثبات کرایه های دریافتی از سوی رانندگان بهتر است برای اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به تهران تماس بگیرید.

قیمت خاور از تهران به  سنندج : ۵۷۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت تک از تهران به سنندج : ۹۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت جفت از تهران به سنندج : ۱۲۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت کفی از تهران به سنندج : ۱۵۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت ترانزیت از تهران به سنندج : ۱۷۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت بیان شده به دلیل عدم ثبات قیمت ها حتما برای اطلاع از نرخ دقیق حمل بار به یزد با کارشناسان ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید . اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. برای پیدا کردن کرایه باربری همه شهرستان‌ها می توانید مطلب باربری شهرستان را مطالعه کنید.

باربری تهران سنندجباربری تهران سنندج

باربری تهران سنندج , حمل بار تهران سنندج توسط انواع ماشین های باربری از مبدا تهران به مقصد شهرستان های استان کردستان حمل می شوند. تریلی کفی تهران سنندج , تریلی چادری تهران سنندج , ترانزیت تهران سنندج , کامیون تک تهران سنندج , کامیون جفت تهران سنندج , خاور مسقف تهران سنندج , خاور تهران سنندج , وانت بار تهران سنندج و نیسان وانت تهران سنندج وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سعادت به استان کردستان اعزام میشوند.

تماس باربری تهران سنندج ۸۸۸۸۸۶۴۸

مطالب مرتبط

باربری تهران اصفهان

باربری تهران مشهد

باربری تهران بندر عباس

باربری تهران شمال

باربری تهران به شیراز

باربری تهران یزد

باربری تهران همدان

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۸۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید