02188888648

باربری تهران یزد

حمل بار از تهران به یزد

حمل بار از تهران به یزد , باربری تهران یزد + لیست قیمت

۴.۵
(۱۶۲)

اگر به دنبال باربری تهران یزد و حمل بار از تهران به یزد می گردید باربری ما کلیه خدمات باربری و بسته بندی بار و حمل خرده بار را به شما عزیزان ارائه می کند. باربری یزد یکی که یکی از استان های بسیار مهم کشور است توسط بهترین باربری تهران انجام می شود. برای استعلام قیمت و گرفتن مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند و حداقل قیمت را به شما ارائه کنند.

تماس باربری تهران یزد ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران یزد

باربری تهران یزد

شهر یزد در فاصله حدود ۶۲۰ کیلومتری تهران قرار دارد .  استان یزد در مرکز ایران قرار گرفته و در همجواری استان‌های اصفهان، خراسان جنوبی، کرمان و فارس قرار دارد. استان یزد را به دلیل ذخایر معدنی «بهشت معادن» می‌نامند. این استان دومین استان معدنی ایران است. از ۶۰ نوع ماده معدنی کشور ۵۰ گونه آن به‌طور قطع در یزد موجود است. هرچند فعلاً تنها ۳۰ گونه آن قابل استخراج است. معدن سرب و روی مهدی‌آباد یکی از این معادن است که بزرگترین معدن از نوع خود در جهان محسوب می‌شود. باربری تهران یزد به دلایل مختلفی دارای اهمیت است . حمل بار به یزد و حمل بار از مبدا یزد توسط شرکت های باربری انجام میشود.

تماس باربری تهران یزد ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل بار تهران یزد

باربری تهران یزد کلیه شهرستان های استان یزد را پوشش میدهد. بار برگشتی به یزد , باربری تهران بافق , باربری تهران مهریز , باربری تهران ابرکوه , باربری تهران اردکان , باربری تهران میبد , باربری تهران اشکذر , باربری تهران تفت , باربری تهران خاتم همگی زیر محموعه حمل بار از تهران به یزد هستند و باربری تهران یزد آنها را انجام میدهد. باربری معدن سنگ چادرملو , باربری چغارت دیگر خدمات باربری شهرستان هستند.

حمل بار تهران یزد

حمل بار تهران یزد

باربری تهران یزد حمل بار از تهران به یزد و  حمل بار یزد توسط ماشین های مجهز انجام می شود. حمل بار شما متناسب با نوع بار توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. انواع وسایل نقیله باری از جمله  خاور باربری , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی آماده خدمت رسانی به شما عزیزان است . تریلی تهران یزد , خاور تهران یزد , کامیون تهران یزد , کامیون تهران یزد , ترانزیت تهران یزد , ماشین چادری تهران یزد , ماشین ده چرخ تهران یزد ,ماشین هجده چرخ تهران یزد انجام میشود.

پایانه باربری یزد

پایانه باربری یزد در جاده خضرآباد قرار دارد. تقریبا می توان گفت همه باربری های یزد در پایانه باربری غرفه دارد و در این مکان حضور دارند. مساحت تقریبی این پایانه چیزی در حدود ۳۰ هزار متر مربع است و نزدیک به ۱۴۰ غرفه باربری در پایانه باربری یزد که در نزدیکی شهرک صنعتی یزد واقع شده فعالیت دارند.

باربری از شهرک صنعتی به یزد

باربری تهران یزد آماده ارائه سرویس به کلیه شرکت ها و انبار های مستقر از شهرک های صنعتی تهران است . از جمله باربری شهرک صنعتی شمس آباد , باربری شهرک صنعتی عباس آباد , باربری شهرک صنعتی نصیر آباد , باربری شهر صنعتی ایوانکی و باربری بازار آهن شاد آباد است.

باربری تهران یزد

لیست تعرفه باربری تهران یزد

در ادامه نرخ کرایه باربری از تهران به یزد را مشاهده کنید. در ادامه تعرفه باربری تهران به یزد در سال ۱۳۹۸ و بر اساس نرخ پایانه باربری اکبر آباد واقع در نسیم شهر تهران آورده شده است. قیمت های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ هستند و متاسفانه به دلیل عدم ثبات کرایه های دریافتی از سوی رانندگان بهتر است برای اطلاع از قیمت حمل بار از تهران به تهران تماس بگیرید.

قیمت خاور از تهران به  یزد : ۵۷۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت تک از تهران به یزد : ۹۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت جفت از تهران به یزد : ۱۲۵۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت کفی از تهران به یزد : ۱۵۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت ترانزیت از تهران به یزد : ۱۷۰۰ هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت بیان شده به دلیل عدم ثبات قیمت ها حتما برای اطلاع از نرخ دقیق حمل بار به یزد با کارشناسان ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید . اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند. همچنین برای حمل اثاثیه شهرستان از مبدا تهران به یزد می توانید با با ما تماس بگیرید.

تماس باربری تهران یزد ۸۸۸۸۸۶۴۸

مطالب مرتبط

باربری تهران مشهد

باربری تهران بندر عباس

باربری تهران شمال

باربری تهران به شیراز

باربری تهران اراک

باربری تهران اصفهان

باربری تهران همدان

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۶۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید