02188888648

حمل و نقل بین المللی سعادت سرعت

حمل بار و کالا به تمام نقاط کشور

شرکت حمل و نقل بین المللی سعادت سرعت

موسسه حمل و نقل تهران سعادت

شرکت حمل و نقل بین المللی سعادت سرعت در سال 1374 در تهران شروع به فعالیت کرد و به عنوان یکی از زیر مجموعه های گروه حمل و نقل سعادت بیش از 24 سال در مینه حمل بار و کالا مشغول به فعالیت است. گروه حمل و نقل سعادت با بیش از 71 سال سابقه در زمینه حمل و نقل داخلی و بین المللی همواره حضوری چشم گیر در صنعت حمل و نقل کشور داشته است. باربری تهران سعادت فعالیت خود را به صورت رسمی در بخش داخلی از سال 1326 و با تاسیس موسسه باربری تهران سعادت در خصوص حمل و نقل انواع کالاهای جاری، ترافیکی و ماشین آلات سنگین دولتی و غیر دولتی از مبدا تهران به سراسر شهرها، گمرکاتو بنادر کشور آغاز نمود. باربری تهران سعادت با در اختیار داشتن نیروهای مجرب ، انبارهای ملکی، غرفه در پایانه حمل و نقل واقع در نسیم شهر و ایجاد نمایندگی در اکثر شهرهای ایران در تلاش است تا بتواند بهترین خدمات ممکن را به مشتریان گرانقدر خود ارائه دهد.

 

حمل و نقل تهران سعادت
باربری تهران سعادت
باربری تهران سعادت

باربری تهران سعادت که انبار خرده بار آن در واقع در خیابان شوش ، رو به روی پمپ گاز ، پلاک 347 است، یکی از قدیمی ترین باربری های تهران بزرگ می باشد . تاریخ تاسیس باربری تهران سعادت سال 1326 است که آن دوره، ابتدای راه تشکیل موسسات حمل و نقل در ایران بوده است.

تهران سعادت به طور عمده در زمنیه حمل و نقل داخلی بار و کالا فعالیت می کند و فعالیت های باربری تهران سعادت شامل موارد زیر می شود :

باربری برون شهری

باربری از تهران به شهرستان

حمل بار دربستی

حمل خرده بار

انبار داری

بسته بندی

خدمات کارگری حمل بار

کارشناسان باربری تهران سعادت می توانند در مورد حمل و نقل و حمل بار تهران به شهرستان به مشتریان گرامی مشاوره دهند. تهران سعادت با امکان صدور بارنامه دولتی و بیمه بار آماده ارائه کلیه خدمات به مشتریان می باشد.

باربری تهران به شهرستان به عنوان تخصص اصلی باربری تهران سعادت است که با سالها تجربه و در اختیار داشتن تعداد بسیار زیاد راننده در مورد فعالیت می کند. حمل بار تهران به شهرستان با توجه به تعدد بارها و تعداد زیاد راننده در استان تهران دارای اهمیت زیادی است. از مواردی که در سپردن بار به باربری ها اهمیت زیادی دارد میزان اعتبار و حست شهرت و سابقه کاری باربری است، در صورت مفقود شدن بار، آتش سوزی، سرقت و … یک باربری مطمئن همراه با بیمه معتبر در کنار شما خواهد بود.

از جمله دیگر فعالیت های تهران سعادت خدمات انبارداری است که با در اختیار داشتن بیش از 20 هزار متر مربع انبار مسقف با ارائه سرویس های پیشرفته انبارداری در خدمت مشتریان گرامی است. از جمله انبارهای زیر مجموعه مستقیم تهران سعادت به انبار مسقف خرده بار 600 متری خیابان شوش ، انبار مسقف 6000 متری شورآباد تهران و انبار 8000 متری مسقف بندرعباس با امکانات تخلیه و بارگیری، انبارداری و ارائه خدمات بندی اشاره کرد. همچنین تهران سعادت آماده ارائه خدمات انبارداری در سراسر ایران به هموطنان عزیر می باشد.

حمل خرده بار سرویس دیگر باربری تهران سعادت است که با در اختیار داشتن خطوط باری مختلف برای سراسر ایران به صورت روزانه تعداد بسیار زیادی بار را از مبدا تهران به سراسر ایران ارسال می نماید.

مشتریان باربری تهران سعادت

حمل بار و کالای سازمان های جهانی و برند های مطرح

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید