سرویس ها و مقالات

باربری تهران سعادت

چگونه همسر خود را برای اسباب کشی متقاعد کنیم؟

چگونه همسر خود را برای اسباب کشی متقاعد کنیم؟

۰
(۰)

گاهی برای ما پیش می آید که باید به یک مکان جدید یا شهر جدید اثاث کشی کنیم. اعمالی مانند جابجایی باسهولت انجام می پذیرد. ولی وجود یک مشکل بزرگ سبب می‌شود که در روال این کار موانعی بوجودآید. عدم رضایت همسر شما جهت اسباب کشی به یک مکان جدید که سبب می‌شود با این امرنقل مکان مخالف باشد. دراغلب موارداین مخالفت به عادت کردن وتعلق خاطر همسرشما به خانه و محله شما ربط دارد و تمایلی ندارد به مکان جدیدی نقل مکان کند. اکنون، چه کاری انجام دهیم تا همسرخود را برای اثاث کشی متقاعدکنیم؟ روش های مناسب و مفیدی هستندو این توان رادارندکه به شماکمک کنند  همسر خود را برای اسباب کشی منزل متقاعد کنید. ما رادرمقاله ی”چگونه همسرخودرابرای اسباب کشی متقاعدکنیم؟”همراهی کنید.

در زمان مناسب با او صحبت کنید:

هنگامی  که همسر شما دررابطه با امر اسباب کشی مخالف است، یک بحث مهم درخصوص این مسئله می‌تواند کاررا برای شما راحت ترکند. به هیچ وجه این بحث را به بعدا موکول نکنید. هرقدر باتعویق به این مسئله بپردازید، شما جهت متقاعد کردن همسرتان بیشتردچارمشکل خواهیدشد. ولی توجه داشته باشید یک مورد مهم جهت گفت وگو کردن موجوداست. این مورد، گفت وگو کردن در یک موقعیت خاص ومناسب می باشد. هنگامی  که نفوذ کلام قادرباشد در ذهن همسر شما تاثیرگذارباشد، نسبت به گفت وگو کردن حوصله وآمادگی لازم راداشته باشید و سعی داشته باشید قبل از بحث مسائل گوناگون را در ذهن خود بازگو کنید.

متقاعد کردن همسر برای اسباب کشی

بحث کردن را وقتی آغاز کنید که هردونفرشما درآرامش کامل به سرمیبرید، استراحت کافی داشته اید و هیچ گونه اضطرابی نسبت به شرایط ندارید. مناسب ترین موقع ، پایان هفته می باشد که هردونفر شما خیلی خوب استراحت کرده‌اید. همچنین، سعی داشته باشید در مکانی خصوصی و به شکل دونفره راجه به این قضیه بحث کنید. اگر فرد دیگری در گفت وگوی شما حاضر باشد، امکان دارد نتیجه مطلوبی کسب نکنید. در طول بحث، به تدریج شروع به بیان موضوع اصلی کنید. دلیل های خود را بااحترام، بصورت دوستانه وصمیمی وهمچنین با منطق بازگو کنید. از فوائد نقل مکان به محیط  یا شهر جدید، امکان پیشرفت و ارتقای زندگی خود صحبت به میان بیاورید. از موارد مثبت مکان جدید صحبت کنید و اورا مطمئن کنید که در آنجا قادربه کارهای بهتر و بیشتری خواهدبود. شایسته بیان است بگوییم که، واژه «من» رادر صحبت های خود بکارنبرید و با استفاده کردن از عبارت «ما» به بیان موقعیت بپردازید.

بیشتر بخوانید : کارهای ضروری قبل از اسباب کشی منزل

درباره اتفاقات مثبت اسباب کشی سخن بگویید

درهنگام بحث کردن جهت متقاعد کردن همسر خودبرای اسباب کشی، صداقت داشته باشید. کل علایق احساسات و دلواپسی های خود را درخصوص اسباب کشی صادقانه با اودرمیان بگذارید. این قضیه خیلی حائز اهمیت است و امکان دارد همسر شما راهکارها و نظرات مناسبی رادرجهت شرایط پیشنهاد کند. درتلاش باشید راجع به موضوعات مثبتی که در پایین بیان شده است، گفت وگو داشته باشید:

  • امکان بهبود شرایط مالی درمکان یاشهرجدید.
  • امکان موقعیت‌های شغلی و پیشرفت شغلی بهتر
  • امکان هزینه کردن کمتردرشهرویامکان جدید
  • موارد مناسب جهت یافتن خانه (در صورت نقل مکان به شهر جدید)
  • امنیت و شرایط آرام در محله یا شهر جدید
  • مدرسه و سایرامکانات آموزشی جهت تربیت وآموزش بهترفرزندان
  • آب و هوای خوب نسبت درقیاس با موقعیت فعلی

اهداف و علایق بلند مدت خود را برای همسر خود توضییح دهید و نظر او را درخصوص این مسائل بپرسید. بیان کنیدکه نقل مکان به محل جدید امکان دارد خانواده شما را زودتر و با سهولت بیشتر به اهدافتان نزدیک کند. این کارها این امکان را فراهم می سازد که همسر شما با شرایط اگاهی پیدا کند و بتوانیدهمسر خود را برای اسباب کشی متقاعد کنید.

به سخنان همسرتان گوش دهید:

هنگامی که همه ی گفته های خود را با همسر خود درمیان گذاشتید، این فرصت رابه همسرتان بدهیدکه نسبت به موضوعات مطرح شده بحث کندونظرش رابگوید. با این امر نشان میدهید که نظرات او براتان ازاهمیت خاصی برخورداراست. موقع حرف زدن او، به سخن ها و مواردی که بیان می کند با هوشیاری گوش فرادهید. این امکان را بدهیدکه مسئله مورد نظر، از دیدگاه او گفته شود. اگر نظر همسر شما راجه به نقل مکان مثبت نبود، نظرات اورا محترم بشمارید. درحینی که به همه حرف های او گوش می‌دهید، سعی داشته باشید توجه خاصی به صحبت هایش کنید که بتوانید با ذهنی آرام درخصوص این قضیه مهم گفت وگو کنید. منفی بودن نظر همسر شما سبب می‌شود که تلاش بیشتری درجهت قانع کردن او انجام دهید. بنابراین موضوع، در صحبت های خود درپی مصالحه و وکسب رضایت قلبی ازوی باشید.

ّمتقاعد کردن همسر برای اسباب کشی

نکته بعدی که دراین مقاله تحت عنوان چگونه همسر خود را برای اسباب کشی متقاعد کنیم؟”قابل ذکراست ایا است که،در حین صحبت‌های همسرتان، خودتان را جای او قراردهید. موقعیت را ازدیدگاه او موردبررسی قراردهید. پرسش هایی را که در ذهن او وجود دارد را در ذهن خود بازگو کنید. پرسش هایی نظیر چرا همسرم تصمیم دارد به یک مکان یا شهر جدید جابه جاشود؟ علت اساسی این موضوع چه میتواند باشد؟ آیا درآنجا شغل مناسب تری را سراغ دارد؟ را از خود بپرسید. بوسیله این امر قادر می باشید درک خوبی نسبت به منفی بودن نظر همسرتان داشته باشید. فهمیدن احساسات همسر شما می‌تواند در این امر به شما کمک شایانی کند. با این راهکار به همسر خود اثبات می کنید که فرد خودخواهی نیستید و برای او اهمیت قائل می باشید. بنابراین موضوع، قادرمی باشید با فهمیدن شرایط شخصی همسرتان، راه‌حل مناسب را بیابید.

بیشتر بخوانید : اسباب کشی اصولی در هنگام بارداری

نکات مهم دیگر برای متقاعد کردن همسرتان

سعی داشته باشید در طول متقاعد کردن همسر خود، کوتاه بیائید. در تلاش باشید در این موضوع به یک نتیجه دوطرفه دست پیداکنید. شرایط طوری پیش نرود که یکی از شما مجبوری موقعیت را قبول کند. باید راجع به نقل مکان به یک مکان ومحله جدید به شکل قلبی به یک نتیجه نهایی درست برسید. اگر همسر شما بدونمیل باطنی خود این امر را پذیرفت، اما در آنجا حس خوبی نداشته باشد، باید درنظرداشته باشید که مشکل شما همچنان ادامه دارد وبرطرف نشده است.باوجود این اتفاق حتی امکان دارد به محله یا شهر سابق خود بازگردید. یکی از علت های مهم مخالف بودن افراد جهت اثاث کشی و نقل مکان، استرس و سختی کار می باشد.

امیدواریم که مقاله “چگونه همسر خود را برای اسباب کشی متقاعد کنیم؟” برایتان درجهت متقاعدکردن همسرخودبرای اسباب کشی مفیدواقع شده باشد. به این موردرا همیشه درنظر داشته باشید، که اصلی ترین کار جهت رسیدن به یک جمع‌بندی و نتیجه، حفظ آرامش میباشد.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۰ / ۵. تعداد آرا: ۰

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620