سرویس ها و مقالات

باربری تهران سعادت

نحوه بسته بندی کفش برای اسباب کشی

نحوه بسته بندی کفش برای اسباب کشی

۵
(۱)

به طور کلی اسباب کشی فرآیندی استرس زا و پر تنش است. ما می خواهیم از فشار و تنش اسباب کشی را برای شما کم کنیم. در این مقاله به موضوعات زیر پرداخته خواهد شد:

  • نکاتی برای اسباب کشی
  • نحوه بسته بندی کفش برای اسباب کشی
  • همکاری با شرکت باربری یا انجام کارها توسط خودمان

نکاتی برای اسباب کشی

برنامه ریزی

وضعیتتان برای اسباب کشی را بررسی کنید. برای این کار برنامه ریزی کنید. روز اسباب کشی منزل را مشخص کنید. و تا آنجایی که ممکن است قبل از آن روز شروع به جمع کردن وسایل کنید. لیستی از اسباب لازم برای این کار آماده کنید. در این لیست اقلامی مانند  چسب پهن پنج سانتی، نایلون های حباب دار، نایلون زباله، کارتن در سایز های مختلف،  روزنامه، سلفن، طناب، ماژیک و… بنویسید. و سعی کنید با تمام شدن هر قسمت به قسمت دیگر برسید تا از شلوغی اسباب کشی کم شود.

تقسیم بندی وسایل

وسایل را به سه دسته تقسیم کنید.

دورریختنی

چون اسباب کشی فرصت بسیار خوبی برای خلوت کردن خانه است، سعی کنید هرآنچه که به  آن احتیاجی ندارید دور بریزید.

فروختنی

اسبابی که به آن احتیاجی ندارید یا در خانه جدید جا نمی شوند را بفروشید. هم جای اضافی اشغال نمی شود هم پول به دست آمده در اسباب کشی منزل به شما کمک می کند.

ضروری

وسایل ضروری را مشخص کنید تا سردرگم نباشید.

نحوه بسته بندی کفش برای اسباب کشی

جمع آوری وسایل

سعی کنید ظروف شکستنی را با استفاده از لباسها جمع کنید. هم لباس ها جمع می شوند، هم ظروف نمیشکنند.سعی کنید همه لوازم سنگین مثل کتاب را باهم در یک جعبه نگذارید چون حمل آن سخت می شود. بهترین کار این است که نصف جعبه از وسایل سنگین و مابقی را با وسایل کوچک و سبک پر کنید.لباس های آویزی را همانطور در پارچه یا نایلون های بزرگ بگذارید.سعی کنید روی مبلمان را پارچه بکشید و سپس حمل کنید.لوازم صوتی و تصویری را حتما با نایلون های حباب دار بپوشانید و وسایل کوچک تر مانند مانتیور، لپتاپ و… را با وسیله شخصی حمل کنید تا آسیب نبیند.

آماده سازی خانه جدید

حتما این کار را قبل از روز اسباب کشی انجام دهید. با هجوم همه ی وسایل در روز اسباب کشی، تمیز کردن خانه جدید غیرممکن می شود. پس تعمیرات و تمیزی را قبل از روز اسباب کشی منزل انجام دهید.با شرکت باربری برای همکاری تماس بگیرید.شرکت باربری پروسه اسباب کشی را بسیار راحت تر می کند. قبل از همکاری حتما راجع به مسائل زیر بپرسید:

بیشتر بخوانید : بسته بندی صحیح لباس ها در هنگام اسباب کشی

تعهدات شرکت باربری در صورت آسیب

تعداد کارگران

بیمه

باربری تهران سعادت، بهترین گزینه برای اسباب کشی است. چون با پرسنل مجرب، بیمه و انباری هم در بسته بندی هم در حمل و نقل به شما کمک خواهد کرد اسباب کشی راحت تری داشته باشید.

انتقال اسباب به مکان جدید

سعی کنید برای این موقعیت از چند نفر کمک بگیرید. افرادی برای نظارت کنار کامیون، راهنمایی کارگران، و یکی نفر برای سازمان دهی وسایل در خانه جدید

چیدن وسایل

سعی کنید همه وسایل را باهم نچینید. از قسمت خاصی شروع کنید و تا اتمام آن، سراغ قسمت های دیگر نروید. چون شلوغی غیرقابل کنترلی ایجاد می شود.

نحوه بسته بندی کفش برای اسباب کشی

به طور کلی اسباب کشی باعث خراب شدن وسایل زادی می شود. اصطلاحی هست که می گوید سه بار اسباب کشی خانه به اندازه یک آتش سوزی خسارت می زند. همه وسایل داخل کارتن گذاشته شده و جابجا می شوند. ولی جابجایی کفش ها به این صورت به آن ها آسیب می رساند.اول از همه کفش ها را ازهم جدا کنید. کفس های اسپرت، مجلسی، پاشنه دارکفش هایی که دیگر نمی پوشید هم دور بیندازید تا فضای اضافه اشغال نکند.

بسته بندی کفش های پاشنه بلند

آن ها را با روزنامه یا پارچه پر کنید، سپس دورش نایلون حباب دار بپیچید و با چسب پهن محکم کنید. توجه کنید که کاملا محافظت شوند زیرا پاشنه ی این کفش ها راحت میشکند. اگر جعبه های کفش را نگه می دارید، می توانید از همان استفاده کنید.

بیشتر بخوانید : چگونه از آسیب دیدن وسایل در اسباب کشی جلوگیری کنیم؟

بسته بندی کفش های اسپرت

برای کفش های اسپرت نیازی نیست مانند کفش های پاشنه بلند دقت و ظرافت به خرج دهید. چون مقاوم تر هستند و راحت تر تمیز می شوند. میتوانید دور این کفش ها پلاستیک حباب دار بپیچید و در کارتن قرار دهید.توجه کنید که حتما داخل کفش ها را پر کنید. چون هنگام جابجایی فشار وارد شده به آن ها یا له شدنشان باعث تغییر شکل کفش ها می شود.اگر نمیتوانید کارتن مناسب یا جعبه کفش را پیدا کنید، از ساک یا چمدان استفاده کنید و کفش ها را داخل آن بگذارید.سعی کنید قبل از بسته بندی کفش ها را بشویید تا تمیز باشند و بو ندهند.سعی کنید کفش های بسته بندی شده را کنار هم با چسب پهن بپیچید تا لنگه های آن گم نشود.

اگر در روزهای بارانی اسباب کشی می کنید، طوری کفش ها را داخل کارتن بگذارید و بپیچید که امکان خیس شدن برای آن ها وجود نداشته باشد.هنگام بار زدن توجه کنید که اجسام سنگین روی کارتن کفش ها قرار نگیرد.

کمک گرفتن از شرکت باربری یا انجام کارها توسط خودمان

این شرکت های باربری با سال ها تجربه و مهارتی که دارند می توانند پروسه ی اسباب کشی را برای شما خیلی راحت تر کنند.از آنجایی که تعدادی کارگر همه ی وسایل را جابجا می کنند و این کار را بلدند، نگرانی شما بابت شکستن یا آسیب دیدن به وسایل کم خواهد شد.از طرفی حین جابجایی جسام سنگین ممکن است به کمر یا زانوهای شما آسیب وارد شود که هنگامی که شرکت باربری با افراد کاربلد این را انجام می دهند، آسیب فیزیکی به شما وارد نخواهد شد.به طور کلی در اسباب کشی خانه فشار و نگرانی زیادی به شما وارد می شود و رساندن بار به مکان جدید پایان ماجرا نیست و کار اصلی سازمان دهی و چیدمان شروع می شود. اینکه تمامی کار ها را خودتان انجام دهید شما را خسته تر خواهد کرد. بنابراین بهترین کار همکاری با شرکت های باربری است.

شرکت بابری تهران سعادت با مجرب ترین پرسنل، پروسه ی اسباب کشی را برای شما راحت تر می کند.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620