02188888648

نحوه محاسبه هزینه باربری

باربری بین شهری از مبدا تهران به سراسر ایران

نحوه محاسبه هزینه باربری و استعلام قیمت باربری

۴.۶
(۷۸)

در این مطلب اطلاعات کاملی در مورد چگونگی محاسبه هزینه باربری و محاسبه هزینه حمل اثاثیه منزل در اختیار شما قرار داده شده است که دعوت میکنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

محاسبه قیمت باربری

نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری

برای حساب کردن هزینه باربری بین شهری باید به هزینه های جانبی توجه داشته یاشید. برای مشاهده نرخ کرایه باربری به شهرستان  می توانید به این مطلب مراجعه نمایید. هزینه هایی که به کرایه ماشین اضافه می شوند , هزینه بارگیری , هزینه باسکول , چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه است. به نکته توجه داشته باشید که هزینه های صدور بارنامه دولتی و کمیسیون باربری در محاسبه نرخ باربری بین شهری لحاظ شده اند.

برای استعلام قیمت باربری به روز با این شماره تماس بگیرید:

۸۸۸۸۸۶۴۸ 

محاسبه نرخ کرایه حمل بار

برای مشاهده نرخ کرایه حمل بار و نرخ کرایه خاور , نرخ کرایه کامیون تک , نرخ کامیون جفت , نرخ کرایه تریلی کفی و کرایه ترانزیت در میتوانید مطلب قیمت باربری تهران را مشاهده نمایید. برای انتخاب وسیله باربری مناسب لازم است تا شما با انواع ماشین های باری آشنایی داشته باشید. محاسبه نرخ کرایه حمل بار با توجه به نوع بار و نوع وسیله باربری و برای انواع کامیون متفاوت است.

نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل

حمل اثاثیه منزل از تهران به شهرستان و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از جمله خدمات باربری تهران سعادت است. برای مشاهده نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل می توانید مطلب حمل اثاثیه شهرستان را مشاهده نمایید که لیست کرایه خاور مسقف مخصوص اسباب کشی از مبدا تهران به شهرستان ها در آن مطلب به طور کامل اورده شده است. از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید . اگر برای اسباب کشی به شهرستان در اینترنت جستجو کرده باشید تعداد بسیار زیادی سایت مشاهده می کیند که با عنوان حمل اثاثیه به شهرستان کار خود را معرفی کرده اند. اما تعداد بسیار اندکی از آنها جواز صدور بارنامه دولتی را دارند.

برای استعلام قیمت حمل اثاثیه با این شماره تماس بگیرید :

۸۸۸۸۸۶۴۳

محاسبه هزینه باربری

نرخ باربری اثاثیه منزل

به طور معمول برای نرخ باربری اثاثیه منزل داخل شهر در تهران مبلغی بین ۱۵۰ الی ۳۰۰ هزار تومان برای سه ساعت اول محاسبه میشود. که ضروری است که این عدد با اتوبار مورد نظر به صورت نهایی فیکس شود. قیمت باربری اثاث منزل برای هر ساعت اضافه بر ۳ ساعت ابتدایی مبلغی بین ۶۰ الی ۱۰۰ تومان محاسبه می شود. مجدد تاکید می شود. هزینه کارگر اسباب کشی هم مبلغ دیگری است که مانند کرایه ماشین برای ۳ ساعت اول عددی بین ۵۰ الی ۱۰۰ هزار تومان دریافت میکنند. برای محاسبه قیمت باربری اثاث منزل باید عوامل زیر را به صورت دقیق با اتوبار طی کنید تا از بروز مشکل و اختلاف قیمت در انتهای کار جلوگیری نمایید:

  • کرایه ۳ ساعت اولیه ماشین حمل بار
  • کرایه هر ساعت اضافه ماشین باربری
  • هزینه ۳ ساعت اولیه هر نفر کارگر اسباب کشی
  • هزینه هر ساعت اضافه برای کارگر حمل اثاثیه
  • تعداد طبقات مبدا و مقصد
  • داشتن هرگونه وسیله سنگین و حجیم مانند یخچال ساید بای ساید , گاو صندوق , پیانو , بوفه , شیشه میز نهارخوری
  • هزینه جابجایی وسایل سنگین و حجیم برای هر طبقه

هزینه باربری ترمینال

در صورتیکه هزینه باربری ترمینال را جستجو می کنید برای استعلام قیمت باربری ترمینال می توانید به پایانه های مسافربری بین شهری مانند پایانه بیهقی , ترمینال جنوب , ترمینال شرق یا همان دپو شرق و پایانه آزادی (ترمینال غرب) مراجعه کنید. تهران سعادت به صورت مستقل در زمینه باربری خرده بار به شهرستان فعالیت می کند اما هیچ گونه فعالیتی در زمینه باربری ترمینال ندارد.

استعلام قمیت باربری

برای استعلام قیمت باربری مربوط به هر شهر در سایت ما مطالب جامعی تهیه شده است که می توانید جزئیات محاسبه هزینه باربری مربوط به هر استان و شهرستان های آن به طور کامل بیان شده است. لینک های زیر جز شهرهایی هستند که بیشترین جستجو را در سایت ما داشته اند:

نرخ باربری اراک -> باربری تهران اراک

نرخ باربری اهواز -> باربری تهران اهواز

نرخ باربری اصفهان -> باربری تهران اصفهان

نرخ باربری تبریز -> باربری تهران تبریز

نرخ باربری شیراز -> باربری تهران شیراز

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۶ / ۵. تعداد آرا: ۷۸

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید