۰۲۱٨٨٩٢٦٦٢٠

خدمات اتوبار و باربری در شرق تهران

درخواست حمل بار و باربری در شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

۵
(۶)

معرفی باربری شرق تهران

شرکت تهران  یکی از بزرگترین و با تجربه ترین شرکت های حمل بار در ایران و خاورمیانه  می باشد. این شرکت با بیش از ۵۰ سال سابقه کاری همواره در حال پیشرفت است.شرکت تهران سعادت تمام تلاش خود را می کند تا مشتری و طرف دوم قرارداد نهایت رضایت را بابته کاری که به این شرکت سپرده است داشته باشد و هیچ گونه کم کاری نمی کند.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت در باربری شرق تهران

۱.بسته بندی محصولات.

۲.جابجایی بار به مقصد های دلخواه مشتری.

۳.عدم محدودیت در امر جابجایی و مسافت.

۴.داشتن کارگران زبر دست و ماهر.

۵.داشتن انبار برای نگهداری بار.

۶.کار تمام وقت و مداوم.

حال می خواهیم امر بسته بندی را کمی برایتان بازگو کنیم:

قطعا امر بسته بندی مسئله ای مهم برای شرکت تهران سعادت و همچنین مشتری است. زیرا بسیاری از مردم وقت کافی برای بسته بندی وسایل را ندارند و به خوبی این کار را انجام نمی دهند.نه تنها بسته بندی باید درست انجام شود بلکه باید دانست که چه وسایلی را چطور وچگونه بسته بندی کرد تا  تمام جوانب ایمنی کار در اسباب کشی رعایت شود و اتفاقی برای اسباب و وسایل شما نیفتد.شرکت باربری تهران سعادت از چسب های مخصوص برای بسته بندی استفاده می کند. کارتن های بسته بندی به اندازه کافی مقاوم هستند و مقوای بکار رفته در آن ها با کیفیت است.

اتوبار و باربری شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

معرفی شرق تهران و محلات معروف این منطقه و خیابان های آن

شرکت تهران سعادت برای اینکه نیاز های باربری شرق تهران را مرتفع سازد خط سرویس باربری شرق تهران را تاسیس کرد. باربری شرق تهران از پرترافیک ترین خط های سرویس شرکت می باشد.

ابتدا می خواهیم دلیل پرترافیک بودن  خط سرویس باربری شرق تهران را بازگو کنیم:

تهران نو، حشمتیه، وحیدیه، پیروزی، شمس آباد، نظام آباد، شهرک امید، مجیدیه، حکیمیه، کالاد، نیرو هوایی، تهران پارس، گرگان، نرمک از محلات شرق تهران هستند.با توجه به تعداد زیاد این محلات و تردد های زیاد قطعا نیاز به یک خط سرویس سریع برای جابجایی و حمل بار است تا وقت زیادی از مردم گرفته نشود و سریع به سایر کارها برسند.خط سرویس باربری شرق تهران برای همین جز پرترافیک ترین و پر استفاده ترین خط های سرویس شرکت تهران سعادت می باشد. این خط سرویس تحت نظارت شرکت تهران سعادت است.محلاتی که در بالا به آن اشاره کردیم و نام بردیم از لحاظ ساختمانی شباهت زیادی به یکدیگر دارند. عاملی که باعث گران شدن خانه در این منطقه می شود ارتفاع محل است که نقشی به سزایی دارد.

مثلا قیمت خانه در پیروزی با قیمت خانه در رسالت کاملا فرق دارد البته قیمت باربری برای این دو محله فرق چندانی ندارد و مشتری شرکت ما نباید از لحاظ قیمت احساس نگرانی کند. بافت شرق تهران بسیار قدیمی است واز لحاظ قدمت از غرب تهران بیشتر است. البته قسمت های نوساز نیز دارد ولی قسمت های قدیمی آن بسیار بیشتر است. این قسمت تهران بسیار رو به گسترس می باشد.با توجه به گسترش منطقه شرق تهران که شمال مناطق ۴، ۸، ۱۳ و۱۴ می شود خط سرویس باربری شرق تهران نیز بیش از پیش  در حال ترقی و گسترش است. شرکت تهران سعادت با توجه به این عوامل ماشین های حمل بار این منطقه را هم مجهز تر کرده است و هم بیشتر تا سره زمان مشخص سرویس دهی انجام شود.

اتوبار و باربری شرق تهران

اتوبار و باربری شرق تهران

چگونه کارگران شرکت تهران سعادت به چنین مهارتی برای حمل بار وبسته بندی رسیده اند

کارگران شرکت تهران سعادت و همچنین کارگران خط سرویس باربری شرق تهران قبل اینکه مشغول به کار شوند تمام دوره های اموزشی و کارورزی را سپری می کنند . زیرا بحث درباره ی حمل بار و اسباب زندگی آنان است و نباید اتفاقی برای چنین وسایلی بیفتد.

هستند وسایلی که علاوه بر ارزش مادی دارای ارزش معنوی بسیاری هستند و باید هنگام حمل چنین وسایلی تمام موارد ایمنی رعایت شود تا مشکلی ازبابت خسارت به اموال پیش نیاید.خط سرویس باربری شرق تهران به شدت مورد بازبینی و نظارت شرکت تهران سعادت می باشد زیرا این خط سرویس بسیار مورد استفاده قرار می گیرد و شرکت نمی خواهد خدشه ای به اعتبارش وارد شود.

ماشین های حمل بار این اتوبار دارای امکانات مجهز وپیشرفته هستند و رانندگانی که برای این کار انتخاب می شوند بسیار ماهر می باشند و انچه که برای شرکت اهمیت دارد رضایت شما عزیزان می باشد.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید