۰۲۱٨٨٩٢٦٦٢٠

خدمات باربری غرب تهران

درخواست حمل بار و باربری در منطقه غرب تهران

اتوبار و باربری غرب تهران

۵
(۳)

معرفی باربری غرب تهران

با وجود هزینه های سنگین اجاره و همچنین تنوع زیاد در خانه های اجاره ای و مشاغل صنعتی که در آن ها دستگاه های سنگین و حجیم مورد استفاده قرار می گیرد، فکر اینکه چگونه و چطور این وسایل و ابزار قابل جابجایی و اسباب کشی است دغدغه افراد شده است و واقعا موجب اضطراب و نگرانی می شود. اما باربری تهران سعادت با راه اندازی خط باربری غرب تهران با همه امکانات لازم و کافی و البته کارکنان حرفه ای و با سابقه در اختیار شماست تا بتوانید وسایل خانه و ابزار آلات سنگین کارگاه و مغازه های خود را بدون کمترین آسیب جابجا و حمل کنید.

 

آشنایی با خیابان های منطقه غرب تهران

غرب تهران جزء محل های بالانشین شهر محسوب می شود که هزینه اجاره و رفت وآمد و دیگر موارد در آن نسبتا بالاست و اقامت در این مناطق برای هر شخصی مناسب نیست؛ مثلا قیمت خانه در محل هایی مانند: صادقیه، اشرفی و پونک با قیمت های سایر محل های تهران بسیار فرق دارد و نسبتا بالا و گران است. قیمت در مناطق مرکزی و شرقی شهر مناسب تر است تا غرب. هر چه محله ها به شمال تهران نزدیک شود قیمت ها رو به افزایش می گذارد. خیابان ستار خان یکی از قدیمی ترین و مشهور ترین خیابان های غرب تهران محسوب می شود. نام این خیابان تاج بوده است که بعد ها به ستار خان تغییر یافته است. در واقع نام این خیابان به دلیل رشادت های یکی از سرداران نهضت مشروطه یعنی ستار خان به خیابان ستار خان نام گرفت. خیابان ستار خان از آریاشهر آغاز می شود و با گذشتن از میدان اول صادقیه به تقاطع خیابان خسرو می رسد. پس از اینکه به سه راه تهران ویلا برسد، خیابان باقر خان شروع می شود. بازارچه ستار خان یکی از مهم ترین بازارهای خرید در غرب تهران است.

پونک محله ای در غرب تهران است که به دلیل فراوانی گل پونک در این منطقه به این نام نهاده شده است. قسمت اعظم پونک در منطقه ی ۵ تهران و بخشی کوچکی از آن در منطقه ی ۲ تهران واقع است. اتوگالری غرب تهران همه مسیر های گفته شده تا به اینجا را پوشش می دهد و قابل سرویس دهی برای هموطنان عزیزمان است.

اتوبار و باربری غرب تهران

اتوبار و باربری غرب تهران

پونک از غرب به جنت آباد و از شمال به حصارک و از جنوب به باغ فیض محدود می شود. قدیمی ترین محله پونک نیز ده پونک است. درگذشته در این منطقه خانه مسکونی کمتر دیده میشد و بیشتر پر از باغ و درخت بود. صادقیه از دیگر محل های معروف در غرب تهران است. در تفاسیر تاریخی آمده است که این محله در زمان ناصرالدین شاه به وجود آمده است. صادقیه جزء تجاری ترین منطقه های غرب تهران محسوب می شود. شرکت تهران سلامت به دلیل حجم بالای خرید و فروش لوازم در این منطقه دارای سرویس های حمل و نقل بسیار مقرون به صرفه است.

جنت آباد نیز یکی دیگر از محله های معروف غرب تهران و جزو باربری غرب تهران است که در منطقه ۵ شهرداری قرار دارد. بلوار جنت آباد از جاده ای به نام حصارک شروع می شود و به خیابان آیت الله کاشانی ختم می شود. از دیگر بزرگ راه های این منطقه می توان بزرگ راه همت، آبشناسان، چهار باغ، خیابان ۳۵ متری لاله را نام برد.

با وجود چنین منطقه بزرگی از لحاظ وسعت قطعا برای جا بجایی وسایل و ابزار نیاز به یک سیستم حمل ونقل مطمئن دارید. به سیستم و شرکتی نیاز دارید که با خیال راحت کار بسته  بندی و حمل و جابجایی وسایل را به آن بسپارید و خودتان تنها منتظر این جمله باشید که کار تمام است! شرکت تهران سعادت با باربری غرب تهران از آن دسته شرکت هایی که هدف اصلی و اول آن رضایت مشتری و راضی بودن او از خدماتی است که می گیرد. به همین دلیل این شرکت بسیار معروف است و شما  قبل از اینکه کار جابجایی و حمل و نقل را به آن بسپارید می توانید از رضایت سایر مشتریان اطلاعات کسب کنید. طبق قرار دادی که اتوبار غرب تهران با شما منعقد می کند هر گونه آسیب به ابزار و دستگاه های شما حین جابجایی یا بسته بندی بر عهده شرکت می باشد و موظف است خسارت وارد شده به مشتری را تمام و کمال جبران کند. بنابراین از این حیث، هیچ جای نگرانی وجود ندارد و شما می توانید خیلی راحت کار ها را به این شرکت بسپارید. یکی دیگر از مسائلی که مطر ح می شود جابجایی و حمل به موقع ابزار و وسایل مشتری است که بعضی از شرکت های رقیب توجهی به این قسمت از کار نمی کنند و سر وقت در محل مورد نظر حاضر نمی شوند؛ همین امر با توجه به زندگی پرمشغله مردم سبب عصبانیت و ناراحتی مشتری می شود، اما این شرکت اتوبار با داشتن پرسنل زیاد و همچنین برنامه ریزی دقیق همه جابجایی ها را طبق زمان مشخص شده در قرارداد انجام می دهد و همه موارد سر وقت خود انجام می شود؛ در نتیجه شما می توانید با خیال آسوده به باربری غرب تهران اعتماد کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید