خدمات باربری تهران به اردبیل

درخواست حمل بار و باربری تهران به اردبیل به همراه نرخ کرایه

باربری تهران اردبیل , حمل بار از تهران به اردبیل + کرایه های سال 99

4.6
(167)

باربری تهران اردبیل و حمل بار از تهران به اردبیل , دیگر خدماتی هستند که در زمنیه حمل و نقل برون شهری و حمل بار یه شمال غرب کشور ارائه می شود. باربری و اتوبار تهران اردبیل در کنار باربری تبریز و باربری ارومیه آماده ارائه خدمات بسته بندی بار اردبیل و حمل بار دربستی اردبیل به هموطنان عزیز است. در ادامه این مطلب در اطلاعات کاملی در مورد باربری تهران به اردبیل و همچنین کرایه های ماشین های باری در سال 99 آورده شده است . شما را دعوت می کنیم در ادامه مطلب همراه ما باشید.

شماره باربری تهران اردبیل 88888648

باربری تهران اردبیل

باربری تهران اردبیل

حمل بار از تهران به اردبیل , باربری تهران اردبیل, این استان از شمال با جمهوری آذربایجان، از سمت غرب با استان آذربایجان شرقی، از سمت شرق با استان گیلان کوه‌های تالش و از سمت جنوب با استان زنجان  همسایه است. فاصبله تهران تا اردبیل در حدود 590 کیومتر است . برای رسید به اردبیل باید از استان البرز , کرج , قزوین , زنجان عبور کرد تا به از تهران به اردبیل رسید.

شماره باربری تهران اردبیل 88888648

معرفی شرکت تهران سعادت و باربری تهران به اردبیل

باتوجه به اینکه کالاهای زیادی از کلان شهر تهران به سایر نقاط ایران عزیز فرستاده می شود و این اجناس باید در ساعتی مشخص به دست صاحبانش برسد شرکت تهران سعادت افتخار این را دارد که کار حمل وجابجایی این کالا ها رابه عهده گرفته است.

یکی از سرویس های پرشلوغ و پر ترافیک این شرکت، باربری تهران به اردبیل است که روزانه بارهای زیادی از طریق این خط حمل و نقل و جابجا می شود.

نقل وانتقال چه کالاهایی باید سر زمان مشخص به دست صاحب کالا برسد؟

ببینید دوستان شرکت ما موظف است تمام سفارشاتی را که گرفته با برنامه ریزی دقیق به مقصد مورد نظر بفرستد و هیچ تاخیری در رسیدن کالا به دست مشتری به وجود نیاید. اما هستند کالایی همچون گوشت، ماهی، لبنیات به خصوص شیرهایی که تاریخ انقضای آنان بیشتر از 4 روز نیست، مرغ و…

آیا کالاهای فرستاده شده در باربری تهران به اردبیل و یا بار مورد نظر بیمه دارد؟

شرکت ما موظف است که تمام بارهای سفارش شده را بیمه کند. اولا در صورت وارد شدن خسارت طبق قرارداد  جبران خسارت بر عهده شرکت است. ثانیا این کار باعث می شود مشتری استرس کمتری برای رسیدن اجناس خود بکشد و نگرانی نداشته باشد.

معرفی خدمات باربری تهران به اردبیل

  1. تمام کالا های حمل شده دارای بیمه نامه معتبر می باشند.
  2. خودروهای حمل بار، مخصوصا خط سرویس باربری تهران به اردبیل دارای امکانات پیشرفته مثل داشتن یخچال برای حمل فراورده های گوشتی، لبنیاتی و…است
  3. به همه مشتریان برگه ای تحت عنوان ضمانت نامه داده خواهد شد تا هیچ گونه نگرانی بابت حمل نداشته باشند.
  4. همه کار های حمل ونقل با برنامه ریزی دقیق کارشناسان انجام می شود و هیچ کاری بدون نظم نیست.

دوستان عزیز، شرکت ما توانسته خط سرویس باربری و اتوبار تهران به اردبیل را با مدیریتی قوی راه اندازی کند چون درخواست های زیادی از سمت مردم گرامی شهر اردبیل برای حمل بار به این شهر می شد.

شرکت نیز وقتی چنین حجم درخواست برای حمل بار به این شهر را دید ، دست به راه اندازی  خطه سرویس دهی  باربری تهران به اردبیل زد.

معرفی شهر اردبیل و جاذبه های گردشگری این شهر

این شهر یکی از شهر های خوش آب هوای ایران عزیزمان است. همین امر باعث شده افراد زیادی برای سیاحت به این شهر مسافرت کنند. این شهر در شمال غربی کشور واقع است و مرکز آذربایجان می باشد.

معنی اردبیل شهر مقدس می باشد و کلمه آن ریشه پارسی دارد. کاروان سرای صائین و همچنین مسجد جامع این شهر بسیار معروف است.در لوح های مردم اهل سومر نام این شهر آرتا ثبت شده است. از دیگر مکان های تاریخی این شهر می توان آتشگاه، شهرهیر، شهریور را نام برد.

باربری تهران به اردبیل

از صادرات آن می توان خشکبار، قالی های دستباف بسیار زیبا با نقش های حیرت برانگیز و پشم را نام برد.

شرکت تهران سعادت با سنجیدن جوانب کار و مهم بودن این شهر به عنوان مرکز آذربایجان خدمات زیادی  را از طریق باربری تهران به اردبیل  به این شهر کرده است.مردم اردبیل از باری که توسط شرکت تهران سعادت و از طریق باربری تهران به اردبیل به دستشان می رسد نهایت رضایت را دارند و دلیل اصلی این امر سال ها تجربه وکار حرفه ای شرکت ما می باشد.

امر باربری باید طوری باشد که کم ترین آسیب به اسباب مردم برسد. این کار نتیجه کار شایسته کارگران شرکت و امور سرویس دهیه مربوط به باربری تهران به اردبیل است زیرا کار آنان جز مهمی در امر باربری می باشد و حیاتی است.

شرکت تهران سعادت برای حمل بار از ضربه گیر های مخصوص استفاده می کند تا کمترین ضربه به اسباب منزل وارد شود مخصوصا برای کالاهای شیشه ای این امر بسیار مهم است و مانع وارد شدن ضربه آن می شود.مردم شریف اردبیل می توانند  در هر زمانی که به حمل بار و جابجایی نیاز داشتند با شرکت ما تماس بگیرند و تیم ما قطعا و در کمترین زمان ممکن،  به آن ها پاسخ خواهد داد و اجناس و بارشان توسط شرکت ثبت سفارش شده و از طریق خط سرویس باربری و اتوبار تهران به اردبیل به دستشان خواهد رسید.

شرکت تهران سعادت با سال ها تجربه کافی وراه اندازی خط سرویس دهی باربری تهران به اردبیل همواره در تلاش است خدماتی شایسته در اختیار مردم شریف ایران بگذارد و مایه سرافرازی باشد.

حمل بار از تهران به اردبیل

باربری تهران اردبیل , حمل بار از تهران به اردبیل همه ی شهرهای استان اردبیل را تحت پوشش خود دارد و خدمات حمل بار از تهران به تمامی شهرستان های این استان انجام می شود. این موارد   بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند : باربری تهران پارس آباد , باربری تهران بیله سوار , باربری تهران گرمی , باربری تهران مشگین شهر , باربری تهران نمین , باربری تهران نیر , باربری تهران گیوی , باربری تهران خلخال , باربری تهران مشکین شهر , باربری تهران سرعین , باربری تهران نیر , باربری تهران دشت مغان , باربری تهران اصلاندوز , باربری تهران آبی بیگلو ,باربری تهران عنبران , و بار برگشتی اردبیل توسط باربری تهران اردبیل انجام میشود.

مسافت تهران اردبیل

نرخ کرایه باربری تهران اردبیل

کرایه باربری و اتوبار از اردبیل , حمل بار تهران به اردبیل در ادامه این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ 1398/03/13 هستند که در پایانه باربری تهران در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره 88888648 تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به اردبیل 950 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به اردبیل 1100 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به اردبیل 1650 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به اردبیل 1800 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به اردبیل 2400 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به اردبیل 2900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

جدول کرایه تهران پارس آباد

کرایه خاور از تهران به پارس آباد 1100 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از تهران به پارس آباد 1220 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به پارس آباد 1800 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به پارس آباد 2200 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به پارس آباد 2630 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به پارس آباد 3300 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

جدول کرایه تهران مشکین شهر

کرایه خاور از تهران به مشگین شهر 950 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور مسقف از مشگین شهر 1100 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تک از تهران به مشگین شهر 1650 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه جفت از تهران به مشگین شهر 1800 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کفی از تهران به مشگین شهر 2400 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه ترانزیت از تهران به مشگین شهر 2900 هزار تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

اگر سایر مطالب سایت را مشاهده کرده باشید , مستحضر هستید که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

حمل بار تهران اردبیل

باربری تهران به اردبیل

باربری تهران اردبیل , حمل بار تهران اردبیل با انواع کامیون و ماشین های باری مانند خاور و تریلی کفی و ترانزیت انجام میشود. تریلی کفی تهران اردبیل , تریلی چادری تهران اردبیل , ترانزیت تهران اردبیل , کامیون تک تهران اردبیل , کامیون جفت تهران اردبیل ,خاور مسقف تهران اردبیل , خاور تهران اردیبل وانت بار تهران اردبیل و نیسان وانت تهران اردبیل وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران اردبیل به این استان فرستاده می شوند.

شماره باربری تهران اردبیل 88888648

باربری اردبیل

باربری پارس آباد , باربری و اتوبار بیله سوار , باربری گرمی , باربری و اتوبار مشگین شهر , باربری نمین , باربری نیر , باربری گیوی , باربری خلخال , باربری مشکین شهر , باربری سرعین , باربری نیر , باربری دشت مغان , باربری اصلاندوز , باربری آبی بیگلو ,باربری عنبران , باربری و اتوبار اردبیل , باربری تهران , حمل بار پارس آباد , حمل بار بیله سوار , حمل بار گرمی , حمل بار مشگین شهر , حمل بار نمین , حمل بار نیر , حمل بار گیوی , حمل بار خلخال , حمل بار مشکین شهر , حمل بار سرعین , حمل بار نیر , حمل بار دشت مغان , حمل بار اصلاندوز , حمل بار آبی بیگلو ,حمل بار عنبران , حمل بار اردبیل.

تریلی اردبیل , کفی اردبیل , خاور اردیبل , نیسان اردبیل , تریلی کفی اردبیل , تریلی چادری اردبیل , ترانزیت اردبیل , کامیون تک اردبیل , کامیون جفت اردبیل ,خاور مسقف اردبیل , خاور اردیبل , وانت بار اردبیل , نیسان وانت اردبیل , وانت بار اردبیل , 10 چرخ اردبیل , 6 چرخ اردبیل , جفت اردبیل , شهرک صنعتی اردبیل , باربری کشاورزی اردبیل. حمل اثاثیه اردبیل , حمل اثاثیه شهرستان , اسباب کشی اردبیل , کارگر اسباب کشی اردبیل ار جمله عباراتی هستند که در زمینه حمل و نقل اردبیل جستجو می شود.

باربری اردبیل

مطالب مرتبط

باربری تهران به زنجان

باربری تهران ارومیه

باربری تهران قزوین

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به سمنان

باربری تهران قم

باربری تهران به مرز ها

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 4.6 / 5. تعداد آرا: 167

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

13 − سه =

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620