02188888648

باربری تهران زاهدان و زابل

حمل بار از تهران به زابل و زاهدان به همراه نرخ کرایه سال 98

باربری تهران زاهدان , حمل بار تهران زابل (لیست کرایه ۹۹)

۴.۲
(۱۳۱)

باربری تهران زاهدان , حمل بار به زاهدان از جمله فعالیت های باربری تهران سعادت در زمینه حمل بار به زابل و سیستان و بلوچستان است. حمل بار به زابل , باربری تهران زابل , بسته بندی بار به زابل , مواردی هستند که برای آنها می توانید با کارشناسان ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. در ادامه این مطلب اطلاعاتی در مورد باربری سیستان و بلوچستان , باربری زاهدان و باربری زابل و سایر شهرستان های این منطقه مشاهده ی کنید. همچنین کرایه حمل بار به این منطقه نیر در ادامه آمده است.

باربری تهران زاهدان

باربری تهران زابل , حمل بار تهران زاهدان , استان سیستان و بلوچستان پس از استان کرمان به عنوان دومین استان پهناور کشور در جنوب شرقی ایران واقع است. سیستان و بلوچستان ۱۱۰۰ کیلومتر مرز با کشورهای پاکستان و افغانستان و ۳۰۰ کیلومتر مرز آبی با دریای عمان دارد و تنها استان ایران است که با پاکستان مرز مشترک دارد و همچنین به دلیل قرار گرفتن در موقعیت راهبردی و ترانزیتی از اهمیت فراوانی برخوردار است.  شهرستان‌های نیمروز و هامون در شمال استان سیستان و بلوچستان، شهرستان میر جاوه در مرکز و شهرستان قصر قند در جنوب استان سیستان و بلوچستان واقع‌شده‌اند. شهرستان هامون با مرکزیت شهر محمدآباد و شهرستان نیمروز با مرکزیت ادیمی فعالیت دارند. فاصله تهران تا زاهدان چیزی در حدود ۱۴۸۰ کیلومتر است.

باربری تهران زابل

باربری تهران زابل

باربری تهران زابل , حمل بار تهران زاهدان , سیستان و بلوچستان از جهت رشد و توسعه اقتصادی از مناطق در حال توسعه کشور است و از لحاظ توسعه کمترین توسعه را در میان استان‌های ایران دارد. حمل بار محصولات کشاورزی , زراعت اشکال متعددی دارد و صنعت آبی آن وابسته به رود هیرمند است. صنایع موجود در استان به دو دسته صنایع ماشینی و دستی تقسیم می‌شوند که صنایع ماشینی استان عبارتند از صنایع غذایی، نساجی، پوشاک و صنایع شیمیایی و کارگاه‌های فلزکاری، ریخته‌گری، ساخت لوازم خانگی و تانکرسازی. حمل بار معادن , معادن این استان عبارتند از معادن مس، کرومیت، منگنز، سنگ مرمر. سنگ آهک و غیره. حمل بار به مرز , به دلیل همسایه بودن سیستان و بلوچستان با پاکستان و افغانستان و همچنین وجود تنها بندر اقیانوسی ایران (چابهار) در آنجا، این استان از ظرفیت بالایی برای پیشرفت برخوردار است و فاصله تهران تا زابل حدودا نزدیک به ۱۵۰۰ کیلومتر است.

حمل بار تهران به زابل

حمل بار تهران زاهدان , باربری تهران زاهدان حمل بار از تهران به همه ی شهرستان های استان سیستان و بلوچستان را پوشش میدهد. باربری تهران به زابل , باربری تهران به زابل باربری تهران به چابهار باربری تهران به ایرانشهر , باربری تهران به سراوان , باربری تهران به زهک , باربری نیمروز , باربری تهران هامون , باربری تهران به هیرمند , باربری تهران به فنوج , باربری تهران به سیب , باربری تهران به سوران , باربری تهران به سراوان , باربری تهران به نیکشهر , باربری تهران به قصرقند , باربری تهران به دلگان , باربری تهران به خاش , باربری تهران به سربار , باربری تهران به مهرستان , باربری تهران به کنارک , باربری تهران به میرجاوه , باربری تهران به بمپور , باربری تهران به سراوان  و کرایه پایین تر با بار برگشتی زاهدان , بار برگشتی زابل و حمل بار به همه شهرستان های استان سیستان و بلوچستان توسط باربری شهرستان باربری تهران سعادت انجام میشود.

حمل بار تهران زاهدان

حمل بار تهران به زاهدان

باربری تهران زاهدان , برای حمل بار از تهران به زاهدان می توانید از انواع ماشین های باربری مانند خاور , انواع کامیون , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی  استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل  باربری تریلی تهران به زاهدان ,باربری خاور تهران به زاهدان , باربری کامیون جفت تهران به زاهدان ,باربری کامیون تک تهران به زاهدان , باربری ترانزیت تهران به زاهدان , باربری ماشین چادری زاهدان , باربری ماشین ده چرخ تهران به زاهدان , باربری ماشین هجده چرخ تهران به زاهدان انجام میشود.

باربری تهران به زابل

باربری تهران زابل , همانند باربری زاهدان برای حمل بار از مبدا تهران به زابل می توانید از انواع ماشین های باربری استفاده کنید. باربری ترانزیت تهران به زابل , باربری تریلی تهران به زابل , باربری کامیون تک تهران به زابلباربری خاور تهران به زابل , باربری کامیون جفت تهران به زابلباربری ماشین چادری زابل , باربری ماشین ده چرخ تهران به زابل , باربری ماشین هجده چرخ تهران به زابل از جمله ماشین های باربری هستند که برای حمل بار شما به زابل آماده سرویس دهی به هموطنان عزیز هستند.

باربری تهران زاهدان

نرخ کرایه باربری تهران زابل و زاهدان

در ادامه می توانید  کرایه باربری از تهران , حمل بار تهران به زاهدان و باربری تهران زابل را مشاهده کنید. کرایه های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ هستند و این کرایه های اعلامی از سوی پایانه باربری اکبر آباد (پایانه نسیم شهر) از مبدا تهران به سیستان و بلوچستان هستند. کرایه حمل بار به شهرستان های سیستان و بلوچستان با توجه مساحت پهناور این استان می توانند نسبت به کرایه های زیر متفاوت باشند. برای گرفتن نرخ کرایه به روز می توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید تا همکاران در بهترین باربری تهران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور از تهران به زاهدان : ۱۳۰۰ هزار تومان

کرایه خاور از تهران به زابل : ۱۳۰۰ هزار تومان

کرایه خاور مسقف از تهران به زاهدان : ۱۶۰۰ هزار تومان

کرایه خاور مسقف از تهران به زابل : ۱۶۰۰ هزار تومان

کرایه تک از تهران به زاهدان : ۲۰۰۰ هزار تومان

کرایه تک از تهران به زابل : ۲۲۰۰ هزار تومان

کرایه جفت از تهران به زاهدان : ۲۵۰۰ هزار تومان

کرایه جفت از تهران به زابل : ۲۹۰۰ هزار تومان

کرایه کفی از تهران به زاهدان : ۳۲۰۰ هزار تومان

کرایه کفی از تهران به زابل : ۳۴۰۰ هزار تومان

کرایه ترانزیت از تهران به زاهدان : ۳۹۰۰ هزار تومان

کرایه ترانزیت از تهران به زابل : ۴۰۵۰ هزار تومان

لازم به ذکر است که دلیل نوسان نرخ کرایه دریافتی از سوی رانندگان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. همچنین اگر نمی دانید حمل بار خود را توسط چه ماشین باربری انجام دهید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا در زمینه حمل بار تهران زابل و باربری تهران زاهدان شما را راهنمایی کنند.

باربری تهران زابل

حمل اثاثیه به زابل , حمل اثاثیه به زاهدان

برای حمل اثاثیه از تهران به زابل و زاهدان می توانید با همکاران ما تماس بگیرید . خدمات باربری اسباب کشی از تهران به زاهدان , اسباب کشی تهران به زابل , بسته بندی اثاثیه زاهدان , بسته بندی اثاثیه زابل , حمل اثاثیه به چابهار , حمل اثاثیه به ایرانشهر , خاور مسقف به زاهدان و خاور مسقف به زابل , خاور اسباب کشی به زاهدان , خاور اسباب کشی به زابل , از جمله خدمات حمل اثاثیه شهرستان باربری تهران سعادت است.

مطالب مرتبط

باربری به مرز پاکستان

باربری تهران مشهد

باربری تهران همدان

باربری تهران سنندج

باربری تهران به خرم آباد

باربری تهران اراک

باربری تهران تبریز

باربری تهران ارومیه

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۲ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۱

نظرات (۴)

 1. اصغری
  اسفند ۵, ۱۳۹۸

  شما برای زاهدان تریلی یخچالی دارید ؟

  1. تهران سعادت
   اسفند ۶, ۱۳۹۸

   سلام ,
   بله, جمل بار یخچالی به صورت نخصصی انجام می شود. لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید

 2. مجتبی جهان افروز
  خرداد ۴, ۱۳۹۹

  اثاثیه منزل از تهران به زاهدان میارید؟ چند؟

  1. mehdi asgari
   خرداد ۳۰, ۱۳۹۹

   سلام جناب جهان افروز. بله، باربری تهران سعادت از مبدا استان تهران به تمامی شهر های ایران به صورت تخصصی بار شما را حمل می کند. لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید