02188888648

نرخ کرایه خاور

خاور چیست , انواع خاور به همراه نرخ کرایه خاور به شهرستان

حمل بار با خاور و انواع خاور باربری – لیست کرایه خاور

۴.۴
(۱۳۹)

خاور چیست ؟

خاور باربری و کلمه خاور مانند بسیار دیگری کلمات فارسی معانی متعددی دارد برخی معانی عام و برخی معانی خاص. اما چرا به کامیون های کوچک ( کامیونت ) می گوینند, جواب این سوال جالب و ساده است , به خاطر شرکتی که اولین بار این ماشین ها را ساخت. گروه صنعتی خاور یکی از زیر مجموعه‌های ایران خودرو دیزل یکی از شرکت‌های تولید کننده خودروی سنگین در ایران بوده است که دست بر قضا گروه صنعتی خاور شرکتی بوده که در زمینه تولید کامیون در ایران فعالیت بوده است.تا جایی که به علت تعدد تولید و کیفیت کامیون‌های این شرکت، بیش از چهل سال است که تعداد زیادی از افراد به کامیون، خاور می‌گویند.

باربری خاور ۸۸۸۸۸۶۴۸

معنی خاور

هر چند خاور دارای معنای متفاوتی است اما امروزه استفاده از خاور بدون پسوند یا پیشوندی بیشتر به عنوان کامیون حمل بار استفاده شده و علاوه بر دنیای حقیقی این معنای خاور در دنیای مجازی یا همان اینترنت درکنار کلماتی چون خاورمیانه یا خاوردور بسیار رایج است. خاور حمل بار وسیله باربری نیمه سنگین محسوب می شود و معمولا برای حمل اثاثیه منزل از آن استفاده میشود. البته در گذشته از خاور مدل ۶۰۸ برای جا به جایی استفاده میشد که در حال حاضر با وجود ماشین های نیمه سنگین جدید مانند ایسوزو و خاور هیوندایی خاور های قدیمی جای خود را به رقیبان نو نوار و تازه نفس داده اند که از سرعت و کیفیت بهتری نسبت به خاور های باری قدیمی برخوردارند.

حمل بار خاور

انواع خاور

خاورها از لحاظ نوع و حجم به انواع مختلف تقسیم می شوند که انواع خاور باربری: ایسوزو , خاور ۶۰۸ , خاور کانکسی , خاور کمپرسی , خاور لبه دار , خاور ۵.۵ متری , خاور ۶ متری , خاور ۷ متری و ….

حداکثر تناژ بارگیری خاور

حداکثر ورنی که توسط خاور بارگیری می شود بسته به نوع خاور از ۳ تا ۸ تن متفاوت است که این موضوع بستگی زیادی به نوع خاور و نوع بار دارد.

موارد استفاده خاور باری

در حالت کلی در صنعت حمل و نقل برای جابجایی بار از وسیله متناسب با توجه به وزن بار استفاده میشود. در حال حاضر از خاور باری اکثراً برای حمل و نقل درون شهری و حمل اثاثیه و باربری اسباب کشی توسط اتوبار ها استفاده می شود . شرکت های پخش معمولا از خاور ، خاور ایسوزو و خاور هیوندایی برای امر توزیع استفاده می کنند که هر یک از آنها بسته به نوع بار خود اتاق متفاوت و متناسب با بار خود استفاده می کنند.

حمل بار هیوندا 6 تن

لیست نرخ کرایه خاور حمل بار از تهران به شهرستان

لیست قیمت خاور باربری از تهران به شهرستان های سراسر کشور را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. قیمت باربری شهرستان را می توانید در مطلبی مرتبط با آن بخوانید که کلیه قیمت های تریلی باربری و تک باربری و جفت باربری را بیابید.

 شهرکرایه خاور (تومان)
 کرایه خاور از تهران به کرج۴۰۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به قم۴۰۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به قزوین۴۶۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به اصفهان۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به اراک۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به زنجان۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به همدان۴۶۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به شهرکرد۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به سمنان۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به رشت۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به  یزد۷۴۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به گرگان۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ساری۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به سنندج۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به اردبیل۶۹۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به خرم آباد۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به کرمانشاه۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ایلام۸۰۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به تبریز۶۹۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به شیراز۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ارومیه۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به کرمان۱,۰۹۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بجنورد۷۴۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به یاسوج۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به اهواز۹۷۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بوشهر۹۷۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به مشهد۹۲۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به بیرجند۱,۰۹۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بندرعباس۱,۲۰۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به  زاهدان۱,۴۳۷,۵۰۰

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت اشاره کرده ایم,  قیمت های ذکر شده برای خاور حمل بار  برای تاریخ  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ هستند و برای گرفتن قیمت دقیق کرایه خاور می توانید با کارشناسان ما با شماره  ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید و در صورتیکه برای حمل بار به شهرستان سوالی دارید می توانید با بهترین باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

تهران سعادت

حمل بار خاور به شهرستان

قیمت حمل خرده بار به شهرستان و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . برای مشاهده جزئیات می توانید صحفه حمل خرده بار را مشاهده نمایید. حمل خرده بار تهران به شهرستان به صورت روزانه و از لاین ها و خطوط مختلف انجام می شود که برای اطلاع دقیق از جزئیات باید با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای پرسیدن در زمینه هزینه حمل بار از تهران به شهرستان دارید اینجا کلیک کنید.

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۴ / ۵. تعداد آرا: ۱۳۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید