نرخ کرایه خاور

خاور چیست , انواع خاور به همراه نرخ کرایه خاور به شهرستان

حمل بار با خاور

۴.۳
(۶)

خاور چیست ؟

خاور باربری و کلمه خاور مانند بسیار دیگری کلمات فارسی معانی متعددی دارد برخی معانی عام و برخی معانی خاص. اما چرا به کامیون های کوچک ( کامیونت ) می گوینند, جواب این سوال جالب و ساده است , به خاطر شرکتی که اولین بار این ماشین ها را ساخت. گروه صنعتی خاور یکی از زیر مجموعه‌های ایران خودرو دیزل یکی از شرکت‌های تولید کننده خودروی سنگین در ایران بوده است که دست بر قضا گروه صنعتی خاور شرکتی بوده که در زمینه تولید کامیون در ایران فعالیت بوده است.تا جایی که به علت تعدد تولید و کیفیت کامیون‌های این شرکت، بیش از چهل سال است که تعداد زیادی از افراد به کامیون، خاور می‌گویند.

باربری خاور ۸۸۸۸۸۶۴۸

معنی خاور

هر چند خاور دارای معنای متفاوتی است اما امروزه استفاده از خاور بدون پسوند یا پیشوندی بیشتر به عنوان کامیون حمل بار استفاده شده و علاوه بر دنیای حقیقی این معنای خاور در دنیای مجازی یا همان اینترنت درکنار کلماتی چون خاورمیانه یا خاوردور بسیار رایج است. خاور حمل بار وسیله باربری نیمه سنگین محسوب می شود و معمولا برای حمل اثاثیه منزل از آن استفاده میشود. البته در گذشته از خاور مدل ۶۰۸ برای جا به جایی استفاده میشد که در حال حاضر با وجود ماشین های نیمه سنگین جدید مانند ایسوزو و خاور هیوندایی خاور های قدیمی جای خود را به رقیبان نو نوار و تازه نفس داده اند که از سرعت و کیفیت بهتری نسبت به خاور های باری قدیمی برخوردارند.

حمل بار خاور

انواع خاور

خاورها از لحاظ نوع و حجم به انواع مختلف تقسیم می شوند که انواع خاور باربری: ایسوزو , خاور ۶۰۸ , خاور کانکسی , خاور کمپرسی , خاور لبه دار , خاور ۵.۵ متری , خاور ۶ متری , خاور ۷ متری و ….

حداکثر تناژ بارگیری خاور

حداکثر ورنی که توسط خاور بارگیری می شود بسته به نوع خاور از ۳ تا ۸ تن متفاوت است که این موضوع بستگی زیادی به نوع خاور و نوع بار دارد.

موارد استفاده خاور باری

در حالت کلی در صنعت حمل و نقل و اسباب کشی برای جابجایی بار از وسیله متناسب با توجه به وزن بار استفاده میشود. در حال حاضر از خاور باری اکثراً برای حمل و نقل درون شهری و حمل اثاثیه و باربری اسباب کشی توسط اتوبار ها استفاده می شود . شرکت های پخش معمولا از خاور ، خاور ایسوزو و خاور هیوندایی برای امر توزیع استفاده می کنند که هر یک از آنها بسته به نوع بار خود اتاق متفاوت و متناسب با بار خود استفاده می کنند.

معرفی شرکت تهران سعادت

هزینه های زندگی روزمره باعث شده مردم توجه زیادی به هزینه باری که قرار است بدهند بکنند.در عصر حاضر با گذشت هر سال نرخ کرایه خاور و سایر موارد روز به روز رو به افزایش است.شرکت تهران سعادت با توجه به اینکه اولویت خود را جلب رضایت مشتری قرار داده است.کرایه خاور بارهای جابجا شده را مقرون به صرفه حساب می کند.

البته نرخ کرایه خاور بین شهری توسط شورای اسلامی تهران بزرگ تعیین می شود و هر شرکت باربری می تواند در قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه تخفیف های ویژه برای مشتریانش قرار دهد.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت

  1. شرکت می تواند تمام بارهای شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برساند.این کار توسط کارکنان شرکت به طور دقیق برنامه ریزی می شود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
  2. خود روهایی که برای حمل بار به شهرستان توسط شرکت سعادت تهران آماده خدمات رسانی هستند اعم از: وانت، نیسان، تریلی، خاور، کامیون، وانت نیسان و…هستند.
  3. رانندگان شرکت تهران سعادات جز بهترین رانندگان سطح کشور می باشند و مهارت زیادی در امر رانندگی در همه شرایط جوی را دارند بنابراین بار شما سر وقت به مقصد خواهد رسید.
  4. نرخ کرایه خاوربین شهری بسیار مقرون به صرفه و منصفانه تعیین می شود و شرکت می تواند در سفارشات بعدی از طرف شما تخفیف های ویژه در نظر بگیرد.
  5. کارشناسان شرکت تهران سعادت قطعا به این نکته توجه دارند که کار در شرکت به صورت تمام وقت است و آن ها باید تمام انرژی خود را برای مرتفع ساختن امور اداری شرکت، خرج کنند.

عواملی که سبب افزایش نرخ کرایه خاور می شود عبارت اند از

  1. اولین عامل شاید مهم ترین عامل در افزایش کرایه خاور باشد وآن هم افزایش قیمت بنزین و فراورده هایی دیگر از قبیل گازوئیل و… می باشد.
  2. شرایط جوی و تغییرات آب وهوایی جز عواملی است که اگر نامساعد باشد هزینه بیشتری از مشتری گرفته خواهد شد مانند برف سنگین.
  3. یکی دیگر از عوامل افزایش نرخ کرایه خاور این است که مشتری طبق قول خود و مطابق قرارداد منعقد شده عمل نکرده و محل تخلیه بار آماده نباشد. در این صورت نرخ کرایه خاور افزایش خواهد یافت.
  4. یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش قیمت بارهای جابجا شده، قیمت لوازم یدکی ماشین باربری است که سبب شده شرکت های حمل و نقل برای جبران هزینه های سنگین خود نرخ کرایه خاور را افزایش دهند.

نرخ کرایه خاور را می توان به دو صورت محاسبه کرد

در روش اول شما با شرکت تهران سعادت تماس می گیرید و اطلاعات مورد نظر را  با مشاوران شرکت در میان می گذارید.سپس از نرخ کرایه خاور بار خود مطلع می شوید.حتی شما می توانید سوال هایی که در مورد باربری دارید نیز بپرسید.

در روش دوم وارد سایت می شوید و داده هایی مانند اندازه بار، مسافت و… را وارد می کنید سپس از کرایه خاور بار خود مطلع می شوید. فقط به این نکته دقت کنید که نرخ کرایه خاور بین شهری بار شما به صورت تخمینی است.

حمل بار هیوندا 6 تن

لیست نرخ کرایه خاور حمل بار از تهران به شهرستان

لیست قیمت خاور باربری از تهران به شهرستان های سراسر کشور را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. قیمت باربری شهرستان را می توانید در مطلبی مرتبط با آن بخوانید که کلیه قیمت های تریلی باربری و تک باربری و جفت باربری را بیابید.

 شهر کرایه خاور (تومان)
 کرایه خاور از تهران به کرج ۴۰۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به قم ۴۰۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به قزوین ۴۶۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به اصفهان ۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به اراک ۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به زنجان ۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به همدان ۴۶۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به شهرکرد ۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به سمنان ۵۱۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به رشت ۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به  یزد ۷۴۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به گرگان ۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ساری ۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به سنندج ۵۷۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به اردبیل ۶۹۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به خرم آباد ۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به کرمانشاه ۶۳۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ایلام ۸۰۵,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به تبریز ۶۹۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به شیراز ۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به ارومیه ۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به کرمان ۱,۰۹۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بجنورد ۷۴۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به یاسوج ۸۶۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به اهواز ۹۷۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بوشهر ۹۷۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به مشهد ۹۲۰,۰۰۰
کرایه خاور از تهران به بیرجند ۱,۰۹۲,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به بندرعباس ۱,۲۰۷,۵۰۰
کرایه خاور از تهران به  زاهدان ۱,۴۳۷,۵۰۰

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت اشاره کرده ایم,  قیمت های ذکر شده برای خاور حمل بار  برای تاریخ  ۱۳۹۷/۰۱/۲۰ هستند و برای گرفتن قیمت دقیق کرایه خاور می توانید با کارشناسان ما با شماره  ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید و در صورتیکه برای حمل بار به شهرستان سوالی دارید می توانید با بهترین باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

تهران سعادت

حمل بار خاور به شهرستان

قیمت حمل خرده بار به شهرستان و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . برای مشاهده جزئیات می توانید صحفه حمل خرده بار را مشاهده نمایید. حمل خرده بار تهران به شهرستان به صورت روزانه و از لاین ها و خطوط مختلف انجام می شود که برای اطلاع دقیق از جزئیات باید با کارشناسان ما تماس بگیرید.برای پرسیدن در زمینه هزینه حمل بار از تهران به شهرستان دارید اینجا کلیک کنید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۳ / ۵. تعداد آرا: ۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× چت آنلاین واتس آپ

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620