حمل بار با خاور – باربری خاور

5
(657)

حمل بار خاور و خاور باربری

حمل بار با خاور از مبدا تهران به صورت داخل شهری و بین شهری توسط باربری تهران سعادت انجام می پذیرد. جهت حمل بار با انواع خاور از مبدا استان تهران به تمامی نقاط ایران می توانید با شماره باربری خاور تهران تماس بگیرید.

تلفن باربری خاور 88926620

 

حمل بار خاور

 

خاور مانند بسیار دیگری کلمات فارسی معانی متعددی دارد برخی معانی عام و برخی معانی خاص. اما چرا به کامیون های کوچک ( کامیونت ) می گویند؟

جواب این سوال جالب و ساده است, به خاطر شرکتی که اولین بار این ماشین ها را ساخت. گروه صنعتی خاور یکی از زیر مجموعه‌های ایران خودرو دیزل یکی از شرکت‌های تولید کننده خودروی سنگین در ایران بوده است که دست بر قضا گروه صنعتی خاور شرکتی بوده که در زمینه تولید کامیون در ایران فعالیت بوده است.تا جایی که به علت تعدد تولید و کیفیت کامیون‌های این شرکت، بیش از چهل سال است که تعداد زیادی از افراد به کامیون، خاور می‌گویند.

 

تلفن باربری خاور 88926620

خاور چیست؟

خاور دارای معنای متفاوتی است اما امروزه استفاده از خاور بدون پسوند یا پیشوندی بیشتر به عنوان کامیون حمل بار استفاده شده و علاوه بر دنیای حقیقی این معنای خاور در دنیای مجازی یا همان اینترنت درکنار کلماتی چون خاورمیانه یا خاوردور بسیار رایج است. خاور حمل بار وسیله باربری نیمه سنگین محسوب می شود و معمولا برای حمل اثاثیه منزل از آن استفاده میشود. البته در گذشته از خاور مدل 608 برای جا به جایی استفاده میشد که در حال حاضر با وجود ماشین های نیمه سنگین جدید مانند ایسوزو و خاور هیوندایی خاور های قدیمی جای خود را به رقیبان نو نوار و تازه نفس داده اند که از سرعت و کیفیت بهتری نسبت به خاور های باری قدیمی برخوردارند.

انواع خاور

خاورها از لحاظ نوع و حجم به انواع مختلف تقسیم می شوند که انواع خاور باربری: ایسوزو, خاور 608, خاور کانکسی, خاور کمپرسی , خاور لبه دار, خاور 5.5 متری, خاور 6 متری, خاور 7 متری و غیره.

حداکثر تناژ بارگیری خاور

حداکثر ورنی که توسط خاور بارگیری می شود بسته به نوع خاور از 3 تا 8 تن متفاوت است که این موضوع بستگی زیادی به نوع خاور و نوع بار دارد.

موارد استفاده خاور باری

در حالت کلی در صنعت حمل و نقل و اسباب کشی برای جابجایی بار از وسیله متناسب با توجه به وزن بار استفاده میشود. در حال حاضر از خاور باری اکثراً برای حمل و نقل درون شهری و حمل اثاثیه و باربری اسباب کشی توسط اتوبار ها استفاده می شود. شرکت های پخش معمولا از خاور، خاور ایسوزو و خاور هیوندایی برای امر توزیع استفاده می کنند که هر یک از آنها بسته به نوع بار خود اتاق متفاوت و متناسب با بار خود استفاده می کنند.

هزینه باربری خاور تهران سعادت

هزینه های زندگی روزمره باعث شده مردم توجه زیادی به هزینه باری داشته باشند. در عصر حاضر با گذشت هر سال به دلیل تورم و تغییر نرخ ها مانند سوخت و غیره، نرخ کرایه خاور و سایر موارد روز به روز رو به افزایش است. شرکت تهران سعادت با توجه به اینکه اولویت خود را جلب رضایت مشتری قرار داده است، کرایه خاور بارهای جابجا شده را مقرون به صرفه حساب می کند.

البته نرخ کرایه خاور بین شهری توسط اتحادیه حمل و نقل تعیین می شود و هر شرکت باربری می تواند در قیمت های ارائه شده توسط اتحادیه تخفیف های ویژه برای مشتریانش قرار دهد.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت

  1. شرکت می تواند تمام بارهای شما را در کمترین زمان ممکن به مقصد مورد نظر برساند. این کار توسط کارکنان شرکت به طور دقیق برنامه ریزی می شود و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
  2. خودروهایی که برای حمل بار به شهرستان توسط باربری تهران سعادت آماده خدمات رسانی هستند اعم از: وانت، نیسان، تریلی، خاور، کامیون، کامیونت و…هستند.
  3. رانندگان شرکت تهران سعادت جز بهترین رانندگان سطح کشور می باشند و مهارت زیادی در امر رانندگی در همه شرایط جوی را دارند بنابراین بار شما ایمن به مقصد خواهد رسید.
  4. نرخ کرایه خاوربین شهری بسیار مقرون به صرفه و منصفانه تعیین می شود و شرکت می تواند در سفارشات بعدی شما تخفیف های ویژه در نظر بگیرد.
  5. کارشناسان شرکت تهران سعادت قطعا به این نکته توجه دارند که کار در شرکت به صورت تمام وقت است و آن ها باید تمام انرژی خود را برای مرتفع ساختن نیاز مشتریان به کار گیرند.

عواملی که سبب افزایش نرخ کرایه خاور می شود عبارت اند از

  1. اولین عامل شاید مهم ترین عامل در افزایش کرایه خاور باشد و آن هم افزایش قیمت سوخت و فراورده هایی دیگر از قبیل گازوئیل و غیره می باشد.
  2. شرایط جوی و تغییرات آب وهوایی جز عواملی است که اگر نامساعد باشد هزینه بیشتری از مشتری گرفته خواهد شد مانند برف سنگین.
  3. یکی دیگر از عوامل افزایش نرخ کرایه خاور این است که مشتری طبق قول خود و مطابق قرارداد منعقد شده عمل نکرده و محل تخلیه بار آماده نباشد. در این صورت نرخ کرایه خاور افزایش خواهد یافت.
  4. یکی دیگر از عوامل مهم در افزایش نرخ کرایه، قیمت لوازم یدکی ماشین باربری است که سبب شده رانندگان برای جبران هزینه های سنگین خود نرخ کرایه خاور را افزایش دهند.

نرخ کرایه خاور را می توان به دو صورت محاسبه کرد

در روش اول شما با شرکت تهران سعادت تماس می گیرید و اطلاعات مورد نظر را با مشاوران شرکت در میان می گذارید. سپس از نرخ کرایه خاور بار خود مطلع می شوید. حتی شما می توانید سوال هایی که در مورد باربری دارید نیز بپرسید.

در روش دوم وارد سایت می شوید و داده هایی مانند اندازه بار، مسافت و… را وارد می کنید سپس از کرایه خاور بار خود مطلع می شوید. فقط به این نکته دقت کنید که نرخ کرایه خاور بین شهری بار شما به صورت تخمینی است.

 

حمل بار هیوندا 6 تن

 

لیست نرخ کرایه خاور حمل بار از تهران به شهرستان

لیست قیمت خاور باربری از تهران به شهرستان های سراسر کشور را می توانید در جدول زیر مشاهده کنید. قیمت باربری شهرستان را می توانید در مطلبی مرتبط با آن بخوانید که کلیه قیمت های تریلی باربری و تک باربری و جفت باربری را بیابید.

 

 شهر کرایه خاور (تومان)
 کرایه خاور از تهران به کرج 402,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به قم 402,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به قزوین 460,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به اصفهان 517,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به اراک 517,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به زنجان 517,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به همدان 460,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به شهرکرد 575,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به سمنان 517,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به رشت 575,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به یزد 747,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به گرگان 632,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به ساری 575,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به سنندج 575,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به اردبیل 690,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به خرم آباد 632,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید ) 
کرایه خاور از تهران به کرمانشاه 632,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به ایلام 805,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به تبریز 690,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به شیراز 862,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به ارومیه 862,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به کرمان 1,092,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به بجنورد 747,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به یاسوج 862,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به اهواز 977,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به بوشهر 977,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به مشهد 920,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به بیرجند 1,092,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به بندرعباس 1,207,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه خاور از تهران به  زاهدان 1,437,500 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

همانطور که بارها در سایر مطالب سایت اشاره کرده ایم,  قیمت های ذکر شده برای خاور حمل بار  برای تاریخ  1400/01/20 هستند و برای گرفتن قیمت دقیق کرایه خاور می توانید با کارشناسان ما با شماره  88926620 تماس بگیرید و در صورتیکه برای حمل بار به شهرستان سوالی دارید می توانید با بهترین باربری تهران سعادت تماس بگیرید.

 

تهران سعادت

 

حمل بار خاور به شهرستان

قیمت حمل خرده بار به شهرستان و نوع ارسال خرده بار نسبت به حمل بار دربستی متفاوت است . برای مشاهده جزئیات می توانید صفحه حمل خرده بار را مشاهده نمایید. حمل خرده بار تهران به شهرستان به صورت روزانه و از لاین ها و خطوط مختلف انجام می شود که برای اطلاع دقیق از جزئیات باید با کارشناسان ما تماس بگیرید. برای هرگونه سوال می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا برای اطلاعات بیشتر در زمینه هزینه حمل بار از تهران به شهرستان می توانید بر روی لینک کلیک کنید.

کرایه خاور تهران

باربری خاور تهران سعادت با انواع خودرو خاور در تهران به صورت داخل شهری و بین شهری در خدمت مشتریان گرامی می باشد. جهت حمل بار با خاور از مبدا تهران لطفا با شماره باربری تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 657

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × چهار =

Call Now Button02188926620