02188888648

باربری تهران به قزوین

حمل بار از تهران به قیمت به همراه کرایه سال 98

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین (نرخ کرایه ۹۹)

۴.۵
(۱۷۹)

اگر برای حمل بار از تهران به قزوین به یک باربری خوب نیاز دارید می توانید با باربری تهران قزوین تماس بگیرید . حمل بار از تهران به قزوین با تریلی , کامیون , خاور و انواع ماشین های باربری انجام میشود. در ادامه این مطلب ترخ کرایه باربری قزوین و اطلاعاتی راجع به حمل و نقل بار قزوین آورده شده است که برای مشاهده آنها با ما همراه باشید.

برای استعلام قیمت الان تماس بگیرید

۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران قزوین

باربری تهران به قزوین

حمل بار از تهران به قزوین , باربری تهران قزوین , استان قزوین از شمال با گیلان و مازندران ,  از سمت شرق با تهران ، از شمال‌غربی و غرب با زنجان و از جنوب‌  با استان مرکزی و همدان همسایه است . فاصله تهران تا قزوین در حدود ۱۵۰ کیلومتر است که برای طی کردن این مسیر باید از کرج و استان البرز عبور کرد و به قزوین رسید.

حمل بار از تهران به قزوین

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین همه شهرستان های استان قزوین را پوشش میدهد. باربری تریلی قزوین , باربری تهران تاکستان , باربری تهران بوئین زهرا , باربری تهران آبیک , باربری تهران البرز , باربری تهران آوج و بار برگشتی قزوین توسط باربری تهران قزوین انجام میشود . موارد ذکر شده بخشی از خدمات باربری شهرستان تهران سعادت هستند.

حمل اثاثیه تهران به قزوین

حمل اثاثیه از تهران به قزوین و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از تهران به قزوین یکی دیگر از خدمات باربری تهران قزوین است. حمل اثاثیه شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید . برای حمل اثاثیه منزل به قزوین و یا سایر شهرستان ها می توانید مطلب مربوط به باربری لوازم منزل به شهرستان را مشاهده کنید.

حمل بار تهران قزوین

نرخ کرایه باربری تهران قزوین

حمل بار از تهران به قزوین در ذیل این مطلب مشاهده می کنید . کرایه های زیر برای تاریخ ۱۳۹۸/۱۱/۱۹ هستند که در پایانه باربری تهران واقع در نسیم شهر در تاریخ مذکور حمل بار انجام می شود. برای گرفتن نرخ کرایه به روزمی توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید تا همکاران ما مشاوره و راهنمایی لازم را به شما ارائه کنند.

کرایه خاور تهران به قزوین : ۵۰۰ هزار تومان

کرایه خاور مسقف تهران به قزوین : ۵۵۰ هزار تومان

کرایه تک تهران به قزوین : ۶۸۰ هزار تومان

کرایه جفت تهران به قزوین : ۹۸۰ هزار تومان

کرایه کفی تهران به قزوین : ۱۱۹۰ هزار تومان

کرایه ترانزیت تهران به قزوین : ۱۳۸۰ هزار تومان

مشاهده نرخ کرایه خاور , کامیون و تریلی از مبدا تهران به سراسر کشور

پیشتر در بقیه مطالب سایت به این موضوع اشاره شده است که به دلیل نوسان قیمت و ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی راننده‌گان لازم است برای دریافت قیمت به روز با همکاران ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید. کرایه وانت قزوین تهران و کرایه نیسان تهران قزوین توسط تهران سعادت انجام نمی شود.

شماره باربری تهران قزوین ۸۸۸۸۸۶۴۸

باربری تهران قزوین

باربری تهران قزوین , حمل بار تهران قزوین با انواع کامیون و ماشین های باری مانند خاور و تریلی کفی و ترانزیت انجام میشود.  تریلی کفی تهران قزوین , تریلی چادری تهران قزوین , ترانزیت تهران قزوین , کامیون تک تهران قزوین , کامیون جفت تهران قزوین ,خاور مسقف تهران قزوین , خاور تهران قزوین , وانت بار تهران قزوین و نیسان وانت تهران قزوین وسیله های باربری هستند که توسط باربری تهران سعادت به استان قزوین اعزام میشوند.

محاسبه کرایه باربری

برای محاسبه کرایه باربری باید به با عوامل مهمی در قیمت کرایه تاثیرگذار هستند آشنا باشید. در اینجا به برخی از این موارد اشاره می کنیم :

  • کرایه دریافتی راننده
  • هزنیه بارگیری
  • هزینه باسکول
  • از چند جا بارگیری انجام می شود
  • چند جا تخلیه انجام می شود
  • هزینه بیمه بار
  • هزینه خواب راننده

ما در مطلب نحوه محاسبه کرایه باربری به طور کامل این موارد را بررسی کرده ایم. لازم به ذکر است که هزینه مالیات , عوارض و کمیسیون باربری در کرایه اعلامی به مشتری لحاظ می شوند . هزینه هایی مانند هزینه صدور بارنامه توسط متصدیان اعلام می شوند و باربری های معتبر اینگونه هزینه ها را در مبلغ اعلامی به مشتری لحاظ می کنند.

پایانه باربری قزوین

حمل بار تهران به قزوین برای پیدا کردن باربری های مستقر در قزوین می توانید به پایانه باربری قزوین مراجعه کنید . آدرس پایانه قزوین در ۱۷ کیلومتری جاده قزوین بوئین زهرا قرار گرفته است. باربری تهران , پایانه بار قزوین در مساحت ۷۵۵۷ متر مربع و با ۴۸ غرفه در حال حاضر مشغول به فعالیت است. برای باربری تریلی قزوین , حمل بار از قزوین , باربری قزوین , باربری خوب در قزوین , باربری در قزوین , حمل اثاثیه منزل در قزوین و گرفتن شماره تلفن پایانه باربری قزوین می توانید از باربری های مستقر در این پایانه کمک بگیرید. در حال حاظر باربری ما فقط بارهای از مبدا تهران را حمل می کند و امکان صدور بارنامه از سایر استان ها وجود ندارد. به نقل از سایت شهرداری قزوین برای تعیین پایانه هفت شاخص از طرف شرکت پایانه های سابق به شرح زیر تعیین گردیده بود :

–          مکان پایانه در مسیر تردد بیشترین وسایل نقلیه سنگین قرارداشته باشد .
–          به مراکز تولیدی ، صنعتی و کشاورزی نزدیک باشد .
–          در حوزه کنترل پلیس راه قرارگیرد .
–          نزدیک به راههای اصلی و ترانزیت کشور باشد .
–          به اداره گمرک و راه آهن نیز نزدیک باشد .
–          حتی الامکان بیرون از محدوده شهر و کمربندی باشد .
–          مکان پایانه بتواند از تأسیات آب ، برق ، تلفن و گاز بهره مند باشد .

برای تماس با حمل بار تهران قزوین روی شماره کلیک کنید :

۸۸۸۸۸۶۴۸

 

شماره باربری های استان قزوین

برای پیدا کردن شمار باربری های استان قزوین , می توانید به سایت اصناف مراجعه کنید و موسسات حمل و نقل و باربری قزوین را جستجو کتید.راهکار دیگر برای یافتن باربری قزوین تهران استفاده از سایت ها آگهی مانند دیوار و شیپور است. اما همواره باید به اینکه توجه داشته باشید به دلیل رایگان بودن ثبت آگهی در این سایت ها و عدم تایید هویت لازم است قبل از ارسال بار از مجاز بودن باربری قزوین دیوار و شیپور که با آن تماس میگیرید مطمئن شوید. در صوریتیکه به لیست باربری های تهران نیاز داشتید می توانید روی دکمه زیر کلیک کنید تا لیست باربری های خیابان شوش و همچنین لیست باربری های مجاز تهران و پایانه نسیم شهر را مشاهده نمایید:

حمل اثاثیه تهران قزوین

حمل خرده بار از تهران به قزوین

سرویس حمل خرده بار قزوین جدا از سرویس حمل بار دربستی است. باربری تهران سعادت در زمینه حمل خرده بار به اکثر استان های کشور فعالیت می کند. برای استعلام قیمت حمل خرده بار می توانید با شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ تماس بگیرید . برای حمل بار از تهران به قزوین و  و سایر شهرستان ها می توانید با کارشناسان ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید و از مشاوره رایگان همکاران ما در زمینه انتخاب نوع ماشین و استعلام قیمت به روز بهره مند شوید. شهرهای پوشش دهنده خرده بار : قبول حمل کالا به صورت خرده بار و دربستی به تمام نقاط کشور به ویژه: بندر عباس، قشم، رودان، حاجی آباد، عسلویه، بوشهر، کنگان، پارسیان، جم، آبدان، دیر، خوی، سلماس، برازجان، کازرون، گناوه، نور آباد ممسنی، خورموج، شیراز، آباده، فسا، نی ریز، استهبان، داراب، گله دار، مرودشت، جهرم، لار، لامرد، یاسوج، قیر و کارزین، تبریز، ارومیه، مراغه، بناب، ملکان، میاندوآب، اصفهان، اردبیل، قروین، زنجان، فنج، گراش …

مطالب مرتبط

باربری تهران به اهواز

باربری تهران به کرمان

باربری تهران قم

باربری تهران به مرز ها

باربری تهران به تبریز

باربری تهران ارومیه

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۷۹

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید