02188888648

حمل اثاثیه شهرستان

معرفی باربری برای اسباب کشی به شهرستان (لیست قیمت سال 98)

حمل اثاثیه شهرستان – باربری لوازم منزل به شهرستان (به همراه کرایه)

۴.۸
(۲۱۱)

حمل اثاثیه از تهران به شهرستان و حمل وسایل اداری و تجهیزات منزل از جمله خدمات باربری تهران سعادت است. حمل اثاثیه شهرستان از جمله سرویس هایی است که نیاز به تخصص دارد. به دلیل سپردن بار به یک باربری نیاز است که با یک باربری مطمئن کار کنید . اگر برای اسباب کشی به شهرستان در اینترنت جستجو کرده باشید تعداد بسیار زیادی سایت مشاهده می کیند که با عنوان حمل اثاثیه به شهرستان کار خود را معرفی کرده اند. اما تعداد بسیار اندکی از آنها جواز صدور بارنامه دولتی را دارند.

حمل اثاثیه به شهرستان ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل اثاثیه شهرستان

حمل اثاثیه شهرستان  , کرایه پایین تر با بار برگشتی شهرستان با استفاده از خاور مسقف , و انواع کامیون توسط بهترین باربری تهران امجام می شود. در حمل اثاثیه به شهرستان , حمل اثاثیه از تهران به شهرستان به این نکته بارها اشاره کرده‌ایم که برای باربری شهرستان از جمله حمل اثاثیه از تهران به شهرستان نیاز است تا بارنامه دولتی صادر شود و در صورتیکه شما حمل بار خود را مستقیماً به باربری که مجوز صدور بارنامه را دارد نسپارید در این بین دلال ها واسط شما و باربری می شوند و مبلغ بسیار زیادی را به عنوان کمیسیون از هزینه پرداختی شما را برمی دارند . در حالیکه در صورتیکه شما با یک باربری معتبر کار کنید باربری سودی در حدود ۵ الی ۱۰ درصد از کل مبلغ را به عنوان کارمزد دریافت می کند که مبلغ مذکور در دل کرایه است و شما چیزی بیشتر از مبلغ کرایه اعلامی را پرداخت نمی کنید.در مورد حمل  اثاثیه از تهران به شهرستان لازم به تاکید مجدد است که حمل بار برون شهری بدون بارنامه دولتی ممنوع می باشد.

حمل اثاثیه شهرستان

کرایه حمل اثاثیه به شهرستان

در جدل زیر نرخ کرایه حمل اثاثیه از مبدا تهران به مقصد ۹۰ شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مبالغ کرایه برای تاریخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ هستند و برای اطلاع از قیمت به روز بهتر است که با همکاران ما با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ تماس بگیرید.

نرخ کرایه (ریال)شهرخاور مسقف / ۹۱۱
آذربایجان شرقیتبریز۹۶۰۰۰۰۰
میانه۹۶۰۰۰۰۰
جلفا۱۳۲۰۰۰۰۰
بناب۹۶۰۰۰۰۰
میاندوآب۱۰۲۰۰۰۰۰
آذربایجان غربیارومیه۱۲۰۰۰۰۰۰
شاهین دژ۱۰۲۰۰۰۰۰
بوکان۱۰۸۰۰۰۰۰
سلماس۱۳۲۰۰۰۰۰
نقده۱۲۰۰۰۰۰۰
اردبیلاردبیل۱۲۰۰۰۰۰۰
پارس آباد۱۳۸۰۰۰۰۰
مشکین شهر۱۳۲۰۰۰۰۰
اصفهاناصفهان۷۲۰۰۰۰۰
خمینی شهر۷۲۰۰۰۰۰
گلپایگان۷۸۰۰۰۰۰
کاشان۶۶۰۰۰۰۰
نائین۸۱۶۰۰۰۰
تهرانورامین۴۲۰۰۰۰۰
اندیشه۴۲۰۰۰۰۰
پاکدشت۴۸۰۰۰۰۰
رباط کریم۴۲۰۰۰۰۰
ایلامایلام۱۱۴۰۰۰۰۰
بوشهربوشهر۱۷۴۰۰۰۰۰
برازجان۱۷۴۰۰۰۰۰
چهارمحال بختیاریشهرکرد۷۸۰۰۰۰۰
البرزمحمدشهر۴۲۰۰۰۰۰
البرزهشتگرد۴۲۰۰۰۰۰
کرج۳۹۶۰۰۰۰
خراسان رضویتایباد۱۸۶۰۰۰۰۰
مشهد۱۶۲۰۰۰۰۰
تربت حیدریه۱۷۴۰۰۰۰۰
سبزوار۱۳۲۰۰۰۰۰
نیشابور۱۳۸۰۰۰۰۰
خراسان شمالیشیروان۱۴۴۰۰۰۰۰
بجنورد۱۶۲۰۰۰۰۰
خوزستاناهواز۱۴۴۰۰۰۰۰
ایذه۱۴۴۰۰۰۰۰
مسجد سلیمان۱۴۴۰۰۰۰۰
آبادان۱۶۸۰۰۰۰۰
خرمشهر۱۶۸۰۰۰۰۰
دزفول۱۳۲۰۰۰۰۰
شوشتر۱۳۲۰۰۰۰۰
زنجانزنجان۶۰۰۰۰۰۰
ابهر۶۴۸۰۰۰۰
سمنانسمنان۵۴۰۰۰۰۰
شاهرود۶۶۰۰۰۰۰
گرمسار۵۶۴۰۰۰۰
سیستان و بلوچستانزاهدان۲۳۴۰۰۰۰۰
ایرانشهر۲۶۴۰۰۰۰۰
چابهار۲۸۸۰۰۰۰۰
زابل۲۶۴۰۰۰۰۰
فارسشیراز۱۳۲۰۰۰۰۰
مرودشت۱۳۲۰۰۰۰۰
آباده۱۳۲۰۰۰۰۰
لامرد۱۹۲۰۰۰۰۰
کازرون۱۴۴۰۰۰۰۰
قزوینقزوین۴۸۰۰۰۰۰
قمقم۵۴۰۰۰۰۰
کرستانسنندج۹۰۰۰۰۰۰
بیجار۸۴۰۰۰۰۰
سقز۹۰۰۰۰۰۰
قروه۹۰۰۰۰۰۰
مریوان۱۰۲۰۰۰۰۰
کرمانکرمان۱۶۸۰۰۰۰۰
کرمانشاهکرمانشاه۹۶۰۰۰۰۰
کنگاور۹۶۰۰۰۰۰
کهگیلویه پور احمدیاسوج۱۶۲۰۰۰۰۰
گچساران۱۷۴۰۰۰۰۰
گلستانگرگان۱۱۴۰۰۰۰۰
بندر ترکمن۱۱۴۰۰۰۰۰
گنبد کاووس۱۰۸۰۰۰۰۰
مینودشت۱۲۰۰۰۰۰۰
گیلانرشت۹۳۶۰۰۰۰
تالش۱۰۲۰۰۰۰۰
لرستانخرم آباد۷۸۰۰۰۰۰
بروجرد۶۶۰۰۰۰۰
دورود۷۲۰۰۰۰۰
نورآباد۸۴۰۰۰۰۰
مازندرانساری۱۰۲۰۰۰۰۰
چمستان۹۰۰۰۰۰۰
آمل۹۰۰۰۰۰۰
قائمشهر۹۰۰۰۰۰۰
نور۹۶۰۰۰۰۰
مرکزیاراک۶۶۰۰۰۰۰
ساوه۴۸۰۰۰۰۰
هرمزگانبستک۲۲۸۰۰۰۰۰
بندرعباس۲۴۰۰۰۰۰۰
همدانهمدان۶۲۴۰۰۰۰
ملایر۶۲۴۰۰۰۰
یزدیزد۱۱۴۰۰۰۰۰

حمل اثاثیه از تهران یه اصفهان

حمل اثاثیه از تهران به اصفهان یکی از سرویس های متداول حمل بار شهرستان تهران سعادت است . باربری تهران به اصفهان شامل حمل اثاثیه به شهرضا , حمل اثاثیه به فلاورجان , حمل اثاثیه به فولاد شهر , حمل اثاثیه به شاهین شهر , حمل اثاثیه به گلپایگان , حمل اثاثیه به سمیرم , حمل اثاثیه به خوانسار , حمل اثاثیه به خمینی شهر , حمل اثاثیه به چادگان , 
حمل اثاثیه به نطنز , حمل اثاثیه به مبارکه , حمل اثاثیه به فولاد شهر , حمل اثاثیه به نائین , حمل اثاثیه به کاشان هم می شود.

حمل اثاثیه از تهران به بندر عباس

حمل اثاثیه از تهران به بندر عباس توسط باربری باربری تهران بندر عباس انجام میشود. خدمات حمل بار به جنوب کشور که توسط تهران سعادت انجام می شود. از جمله سرویس های باربری ما به جنوب کشور می توان به حمل اثاثیه به هرمزگان , حمل اثاثیه به قشم , حمل اثاثیه به ابوموسی , حمل اثاثیه به بستک , حمل اثاثیه به بشاگرد , حمل اثاثیه به بندر لنگه , حمل اثاثیه به پارسیان , حمل اثاثیه به خمیر , حمل اثاثیه به میناب , حمل اثاثیه به رودان , حمل اثاثیه به حاجی آباد در استان هرمزگان انجام می شود.

حمل اثاثیه از تهران به شمال

برای حمل اثاثیه از تهران به شمال می توانید با باربری تهران شمال تماس بگیرید.حمل اثاثیه به ساری , حمل اثاثیه به گرگان ,حمل اثاثیه به بابل , حمل اثاثیه به آمل , حمل اثاثیه به رشت , حمل اثاثیه به لاهیجان , حمل اثاثیه به رامسر , حمل اثاثیه به نور , حمل اثاثیه به قائمشهر , حمل اثاثیه به بابلسر , حمل اثاثیه به چالوس , حمل اثاثیه به جویبار , حمل اثاثیه به فومن , حمل اثاثیه به گیلان , حمل اثاثیه به مازندران ,حمل اثاثیه به نوشهر توسط باربری تهران شمال انجام می شود. صدور بارنامه در پایانه اکبر آباد (نسیم شهر) و در غرفه ۲۸ انجام می شود. همه باربری هاب بزرگ تهران در این پایانه غرفه دارند و شما می توانید برای دریافت لسیت قیمت پایانه به آدرس آن که در محدوده نسیم شهر قرار دارد مراجعه کنید. یا اینکه با دفتر مرکزی تهران سعادت تماس با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ بگیرید تا بدون مراجعه به پایانه ,  قیمت های حداقلی و کف پایانه را از ما بگیرید.

حمل اثاثیه به شهرستان ۸۸۸۸۸۶۴۸

حمل اثاثیه از تهران به یزد

حمل اثاثیه از تهران به یزد توسط ماشین های مخصوص اسباب کشی انجام می شود و اسباب کشی ار تهران به یزد جز خدمات تخصصی باربری ماست. باربری تهران یزد کلیه شهرستان های استان یزد را پوشش میدهد. حمل اثاثیه به بافق , حمل اثاثیه به مهریز , حمل اثاثیه به ابرکوه , حمل اثاثیه به اردکان , حمل اثاثیه به میبد , حمل اثاثیه به اشکذر , حمل اثاثیه به تفت , حمل اثاثیه به خاتم همگی زیر محموعه حمل بار از تهران به یزد هستند و باربری تهران یزد آنها را انجام میدهد.

حمل اثاثیه به شیراز

حمل اثاثیه از تهران به شیراز

شما می توانید برای حمل اثاثیه از تهران به شیراز با ما در ارتباط باشید. باربری تهران به شیراز , حمل بار از تهران به شیراز و حمل بار به شهرستان های شیراز توسط قدیمی ترین باربری تهران انجام میشود. حمل اثاثیه به مرودشت , حمل اثاثیه به جهرم , حمل اثاثیه به کازرون , حمل اثاثیه به فسا , حمل اثاثیه به لار , حمل اثاثیه به داراب , حمل اثاثیه به فیروزآباد , حمل اثاثیه به اقلید , حمل اثاثیه به آباده , حمل اثاثیه به لامرد , حمل اثاثیه به حاجی آباد , حمل اثاثیه به استهبان از جمله شهرهایی هستند که خدمات باربری از تهران به آنها انجام میشود.

حمل اثاثیه از تهران به اراک

حمل اثاثیه از تهران به اراک یکی از خدمات اصلی تهران سعادت است . حمل اثاثیه از تهران به استان مرکزی, حمل اثاثیه به تفرش, حمل اثاثیه به کمیجان, حمل اثاثیه به خمین, حمل اثاثیه به محلات, حمل اثاثیه به  آشتیان, حمل اثاثیه به آستانه, حمل اثاثیه به توره, حمل اثاثیه به دلیجان, حمل اثاثیه به رازقان , حمل اثاثیه به سنجان, حمل اثاثیه به شاهزند , حمل اثاثیه به کارچان , حمل اثاثیه به ساروق , حمل اثاثیه به پرندک , حمل اثاثیه به خنداب , حمل اثاثیه به نراق , حمل اثاثیه به نوبران توسط باربری تهران اراک انجام می شود.

حمل اثاثیه از تهران به شهرستان

حمل اثاثیه از تهران به همدان

برای حمل اثاثیه به همدان می توانید با باربری تهران همدان در ارتباط باشید که خدمات تخصصی حمل بار از مبدا تهران به مقصد همدان را انجام میدهد. باربری تهران همدان شامل حمل به همه شهرهای استان همدان است. حمل اثاثیه به تویسرکان , حمل اثاثیه به ملایر , حمل اثاثیه به کبودرآهنگ , حمل اثاثیه به اسد آباد , حمل اثاثیه به فامنین , حمل اثاثیه به بهار , حمل اثاثیه رزن و حمل بار به همه شهرستان های استان همدان از دیگر خدمات باربری تهران سعادت هستند.

حمل اثاثیه از تهران به مشهد

شما می توانید حمل اثاثیه از تهران به مشهد را با خیالی آسوده به باربری تهران مشهد بسپارید. به همین دلیل تعداد زیادی ماشین روزانه از سمت تهران به سمت مشهد حرکت می کند . برای ارسال بار خود به این شهر می توانید با ما تماس بگیرید تا با مطمئن ترین و بهترین روش های ممکن و با قیمت بسیار مناسب بار شما به شهر مشهد حمل شود . برای کار کردن با یک باربری مطمئن لازم است تا از سابقه و عمکرد مثبت آن شرکت باربری اطمینان داشته باشید . بررسی سابقه فعالیت باربری یکی از نکات مهم برای سپردن بار به آن باربری است.

حمل اثاثیه از تهران به بوشهر

برای حمل اثاثیه از تهران به بوشهر , باربری تهران بوشهر گزینه های متنوعی در اختیار شما می گذارد. حمل بار از تهران به بوشهر یکی دیگر از خدمات باربری ماست که توسط انواع ماشین های باربری انجام می شود. برای تماس با بهترین باربری تهران بوشهر می توانید با شماره ۸۸۸۸۸۶۴۸ با کارشناسان ما تماس بگیرید.

حمل اثاثیه به شهرستان ۸۸۸۸۸۶۴۸

کرایه خاورشهرنرخ کرایه (ریال)
آذربایجان شرقیتبریز۸۴۰۰۰۰۰
میانه۸۴۰۰۰۰۰
جلفا۱۱۴۰۰۰۰۰
بناب۸۴۰۰۰۰۰
میاندوآب۹۰۰۰۰۰۰
آذربایجان غربیارومیه۱۰۲۰۰۰۰۰
شاهین دژ۹۰۰۰۰۰۰
بوکان۹۶۰۰۰۰۰
سلماس۱۱۴۰۰۰۰۰
نقده۱۰۲۰۰۰۰۰
اردبیلاردبیل۱۰۲۰۰۰۰۰
پارس آباد۱۲۰۰۰۰۰۰
مشکین شهر۱۰۸۰۰۰۰۰
اصفهاناصفهان۶۰۰۰۰۰۰
خمینی شهر۶۰۰۰۰۰۰
گلپایگان۶۶۰۰۰۰۰
کاشان۶۰۰۰۰۰۰
نائین۶۹۶۰۰۰۰
تهرانورامین۳۶۰۰۰۰۰
اندیشه۳۶۰۰۰۰۰
پاکدشت۴۲۰۰۰۰۰
رباط کریم۳۶۰۰۰۰۰
ایلامایلام۹۶۰۰۰۰۰
بوشهربوشهر۱۵۶۰۰۰۰۰
برازجان۱۵۶۰۰۰۰۰
چهارمحال بختیاریشهرکرد۶۶۰۰۰۰۰
البرزمحمدشهر۳۶۰۰۰۰۰
البرزهشتگرد۳۶۰۰۰۰۰
کرج۳۳۶۰۰۰۰
خراسان رضویتایباد۱۶۸۰۰۰۰۰
مشهد۱۴۴۰۰۰۰۰
تربت حیدریه۱۵۶۰۰۰۰۰
سبزوار۱۱۴۰۰۰۰۰
نیشابور۱۲۰۰۰۰۰۰
خراسان شمالیشیروان۱۳۲۰۰۰۰۰
بجنورد۱۴۴۰۰۰۰۰
خوزستاناهواز۱۲۰۰۰۰۰۰
ایذه۱۲۰۰۰۰۰۰
مسجد سلیمان۱۲۰۰۰۰۰۰
آبادان۱۴۴۰۰۰۰۰
خرمشهر۱۴۴۰۰۰۰۰
دزفول۱۰۸۰۰۰۰۰
شوشتر۱۰۸۰۰۰۰۰
زنجانزنجان۴۸۰۰۰۰۰
ابهر۵۱۶۰۰۰۰
سمنانسمنان۴۲۰۰۰۰۰
شاهرود۵۴۰۰۰۰۰
گرمسار۴۵۶۰۰۰۰
سیستان و بلوچستانزاهدان۲۱۶۰۰۰۰۰
ایرانشهر۲۳۴۰۰۰۰۰
چابهار۲۶۴۰۰۰۰۰
زابل۲۴۰۰۰۰۰۰
فارسشیراز۱۲۰۰۰۰۰۰
مرودشت۱۲۰۰۰۰۰۰
آباده۱۲۰۰۰۰۰۰
لامرد۱۶۸۰۰۰۰۰
کازرون۱۳۲۰۰۰۰۰
قزوینقزوین۳۶۰۰۰۰۰
قمقم۴۲۰۰۰۰۰
کرستانسنندج۷۲۰۰۰۰۰
بیجار۶۶۰۰۰۰۰
سقز۷۲۰۰۰۰۰
قروه۷۲۰۰۰۰۰
مریوان۸۴۰۰۰۰۰
کرمانکرمان۱۵۶۰۰۰۰۰
کرمانشاهکرمانشاه۷۸۰۰۰۰۰
کنگاور۷۸۰۰۰۰۰
کهگیلویه پور احمدیاسوج۱۴۴۰۰۰۰۰
گچساران۱۵۶۰۰۰۰۰
گلستانگرگان۹۶۰۰۰۰۰
بندر ترکمن۹۶۰۰۰۰۰
گنبد کاووس۹۰۰۰۰۰۰
مینودشت۱۰۸۰۰۰۰۰
گیلانرشت۸۴۰۰۰۰۰
تالش۹۶۰۰۰۰۰
لرستانخرم آباد۶۶۰۰۰۰۰
بروجرد۵۴۰۰۰۰۰
دورود۶۰۰۰۰۰۰
نورآباد۷۲۰۰۰۰۰
مازندرانساری۸۴۰۰۰۰۰
چمستان۷۸۰۰۰۰۰
آمل۷۸۰۰۰۰۰
قائمشهر۷۸۰۰۰۰۰
نور۸۴۰۰۰۰۰
مرکزیاراک۴۸۰۰۰۰۰
ساوه۳۶۰۰۰۰۰
هرمزگانبستک۲۰۴۰۰۰۰۰
بندرعباس۲۱۶۰۰۰۰۰
همدانهمدان۴۸۰۰۰۰۰
ملایر۴۸۰۰۰۰۰
یزدیزد۹۶۰۰۰۰۰

حمل کارتن و وسایل منزل از تهران به شهرستان

اگر شما می خواهید بخشی از وسایل خود را به شهرستان بفرستید و وسایل شما به اندازه ای نیستند که یک ماشین خاور را پر کند یکی از گزینه هایی که دارید ارسال بار از طریق خرده بار است. انیار حمل خرده بار تهران سعادت که در خیابان شوش قرار دارد روزانه تعداد زیادی ماشین به سراسر استان های کشور ارسال می کند. حمل بار از طریق خرده بار مزایا و معایبی دارد که بسته به نوع بار می‌توان از این روش برای حمل اثاثیه به شهرستان استفاده کرد.

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۴.۸ / ۵. تعداد آرا: ۲۱۱

نظرات (۲)

 1. Avatar
  سیاوش
  ۲۲ مرداد , ۱۳۹۸

  قیمت کرایه بک عدد بخچال + یک عدد ماشین لباسشویی از شهر صنعتی گرمسار به مازندران محمود آباد روبردی هتل نارنجستان چقدر هست؟

  1. Avatar
   تهران سعادت
   ۲۳ مرداد , ۱۳۹۸

   سلام , دوست برای اطلاع از جزئیات حمل خرده بار می توانید با دفتر شوش تهران سعادت به شماره ۵۵۳۰۵۴۱۰ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید