02188888648

باربری تهران مازندران

حمل بار از تهران به مازندران

حمل بار از تهران به مازندران , باربری تهران مازندران

حمل بار از تهران به مازندران , باربری تهران مازندران

۳.۴
(۵۳)

برای بررسی باربری و حمل بار از تهران لازم است ابتدا آشنایی بیشتری با این استان سرسبز کشورمان داشته باشیم . مازندران با توجه به موقعیت بسیار خوب مناطق شمالی از نظر آب و هوایی و نیز به دلیل نزدیکی به دریا بسیاری از ساکنین شهر تهران، منطقه شمال را در ایام تعطیل سال به عنوان مقصد سفر خود انتخاب می نمایند. منطقه ساحلی کشور شامل استان های گلستان، مازندران و گیلان است که در این بین، منطقه مازندران با توجه به سهولت دسترسی، خوش آب و هوا بودن و وجود سه جاده  چالوس، هراز و فیروزکوه مورد توجه بسیاری از ساکنین تهران قرار گرفته است.

دلیل اهمیت حمل بار به مازندران

با توجه به مسافرت تعدادی زیادی از شهروندان تهرانی به شمال کشور نرخ مصرف انواع و اقسام مواد شامل غذایی، آشامیدنی، بهداشتی، دارویی در مازندران در ایام تعطیل بسیار افزایش میابد. همین موضوع بیانگر اهمیت موضوع حمل جاده ایی، حمل بار از مبدا تهران به مقصد مازندران را نشان می دهد. شهرهایی مهم این استان که بیشترین تعداد مسافرین را در ایام تعطیل دارد شامل آمل، بابلسر، تنکابن، چالوس، نور، رویان، نوشهر،  رامسر، فرح آباد ساری می باشند.

روزانه حامل های گوناگونی از مبادی مختلف در شهر تهران جهت حمل کالا به مازندران تردد می نمایند که تعداد این حامل­ها در سه ماهه اول سال و نیز ایام عید فزایش چشمگیری خواهد داشت. همچنین، در سال های اخیر، رشد قابل توجه ساخت آپارتمان های مسکونی و فروشگاه های بزرگ باعث تردد حامل های مصالح ساختمانی و غذایی به این استان شده است.

همچنین وجود چند کارخانه بزرگ و معتبر کشور مانند کاله که یکی از غول های اقتصادی ایران است  و شرکت لبنی هراز در شهر آمل که ارسال محصولات خود را به شهر تهران انجام می دهد و همچنین صنایع بهپاک بهشهر باعث آن شده است تا حمل کالا از مازندران به شهر تهران نیز به صورت روزانه نیز انجام پذیرد.

شرکت های باربری باتوجه به حضور شرکت های مطرح در مازندران همواره تمایل همکاری خود را از مبدا تهران به مازندران و بلعکس نشان داده ­اند. وجود بنادر فریدونکنار، امیرآباد و منطقه اقتصادی نوشهر نیز خود دلیلی دیگری است که شرکت های باربری را برای حمل بار از تهران به ماندران ترغیب می نماید تا با این استان از نظر حمل جاده ایی بیشتر فرصت همکاری داشته باشند.

حمل بار به مازندران

باربری از تهران به مازندران

جهت حمل کالا موارد بسیار مهم و تخصصی وجود دارد که شاید در نگاه اول این طور به نظر برسد که تنها بُعد هزینه ایی برای صاحب کالا حائز اهمیت است. اما در مبحث حمل و نقل چند عامل مهم وجود دارد که یکی از این عوامل مهم بحث هزینه است. به عبارت دیگر، صاحبان کالا شرکتی را به عنوان همکار می پذیرند که در کنار قیمت منصفانه خدمات حمل و نقلی را در حالت بهینه ارائه نماید. صاحبان کالا همواره با توجه به اهمیت زمان ارسال و دریافت کالا به دنبال تنظیم زمانبندی دقیق می باشند تا بتوانند ارسال کالا را در زمان مورد نظر انجام دهند. همچنین برای حمل اثاثیه شهرستان از مبدا تهران به مازندران می توانید با ما تماس بگیرید.

با توجه به مسائل و مشکلات رانندگان ارسال به موقع حامل ها در محل بارگیری کار پیچیده و زمانبری است که به همین دلیل حمل بار دربستی نیاز به تخصص و تجربه کافی دارد. چرا که توجیه رانندگان جهت حضور به موقع در زمان بارگیری، رعایت نظم و انضباط در محل بارگیری، تخلیه و تحویل به موقع بار، نحوه تسویه مالی نیاز به آموزش درست و بکارگیری نیروی متخصص و متعهد دارد.

مشکلات حمل بار از تهران به شهرهای مازندران

علاوه بر موارد فوق، ذکر این نکته این نیز الزامی است که در برخی از شرکت ها، علیرغم اینکه می توان با پیشنهادهای مالی و سطح سرویس مطلوب فرصت همکاری را ایجاد نمود اما مسئولان مرتبط در شرکت صاحبان بار با ایجاد روابط غیرکاری مانع از توافقات لازم با شرکت های باربری ممتاز می گردند. شرکت تهران سعادت با توجه به سابقه بالا و استفاده از نیروهای مجرب می تواند در زمینه حمل و نقل داخلی پاسخگوی نیاز مشتریان باشد.

توانمندی شرکت تهران سعادت جهت خدمت دهی به صاحبان کالا به صورتی است که با شروع کار با این مجموعه، قطعا این همکاری به صورت بلند مدت تدوام خواهد داشت. به طوری که بسیاری از مشتریان حال حاضر شرکت را، مشتریان قدیمی تر به شرکت معرفی نموده و شرکت تهران سعادت در حال انجام وظیفه به بهترین شکل ممکن است. ما همواره به این نکته تاکید داریم که انجام امور حمل و نقل جاده ایی از طریق شرکت تهران سعادت، دریچه ایی جدیدی از خدمت دهی در این نوع از شرکت های باربری را به روی مشتریان خواهد گشود. پیگیری مستمر، سطح سرویس مطلوب و قیمت منصفانه سرلوحه ارتباط  ما با مشتریان عزیز است. ما امیدواریم تا بتوانیم به صورت پیوسته و مطلوب با شرکت های گوناگون در زمینه حمل و نقل فعالیت خود را به صورت مستمر انجام دهیم.

سایر مطالب

باربری تهران اراک

باربری تهران شیراز

باربری تهران مشهد

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۳.۴ / ۵. تعداد آرا: ۵۳

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید