پایانه باربری تهران , پایانه اکبرآباد (نسیم شهر) , لیست باربری ها

5
(171)

 باربری پایانه نسیم شهر, باربری پایانه اکبر آباد, اگر به دنبال لیست باربری های مجاز تهران هستید که امکان صدور بارنامه دارند و جواز حمل و نقل بار بین شهری را دارند در ادامه این مطلب می توانید لیست مذکور را مشاهده نمایید.  تمامی این باربری های در پایانه اکبر آباد دارای غرفه هستند. در حال حاضر 264 غرفه در پایانه اکبر آباد مشغول به فعالیت هستند. باربری پایانه اکبرآباد و باربری پایانه نسیم شهر اشاره به اصلی ترین پایانه باربری تهران دارند.

رانندگان گرامی ; جهت انجام کلیه امور مربوط به کارت سوخت و کارت هوشمند باید به صورت حضوری به قسمت اداری پایانه مراجعه نمایید.

 

باربری پایانه اکبرآباد

معرفی باربری تهران سعادت

شرکت حمل و نقل تهران سعادت با داشتن کادره مجرب و ماهر به طور تمام وقت آماده خدمت رسانی و ارائه خدمات باربری به شما عزیزان می باشد.این شرکت، با دایر کردن پایانه باربری تهران توانسته است، مشکلات حمل و نقل تهران بزرگ را مرتفع سازد.

روزانه تعداد زیادی بار توسط پایانه باربری تهران به نقاط مختلف تهران و شهرهای همجوار انتقال داده می شود.امروزه با توجه به مشکلاتی که برای افراد پیش میاید و همچنین، مشغله های کاری زیاد باعث می شود امر باربری کمی سخت به نظر بیاید ولی شرکت تهران سعادت با برنامه ریزی دقیق همه دغدغه های شما را برطرف می کند و جای نگرانی وجود ندارد.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت در پایانه باربری تهران

 1. جابجایی و حمل بار به تمام 31 استان کشور و همچنین حمل بار به کشور های اطراف از جمله افغانستان، تاجیکستان، آذربایجان و…
 2. ارائه خدمات باربری به طور تمام وقت و شبانه روزی.تمام کادر شرکت آماده خدمات رسانی به شما مردم عزیز می باشند.
 3. افزایش دانش کاری شرکت توسط مدیران کار بلد و وظیفه شناس باعث شده، شرکت پیشرفت و توسعه چشم گیری داشته باشد و قطعا خواهد داشت.
 4. ارائه با کیفیت ترین و درجه یک ترین خدمات به مشتریان عزیز بدون تلف کردن وقت و با برنامه ریزی دقیق.
 5. رانندگانی که توسط شرکت استخدام شده اند بسیار ماهر و زبر دست می باشند زیرا از آن جایی که کشور عزیزمان ایران هر چهار فصل را به خود می بیند پس تغییر شرایط جوی نباید در روند انتقال بار به مقصد مورد نظر، مشکل ایجاد کند.
 6. نه تنها در روز های عادی بلکه در روز های تعطیل نیز پایانه باربری تهران آماده سرویس دهی به مشتریان عزیز می باشد.این مورد از آن دسته مزایایی است که بعضی از شرکت های باربری دارند و رعایت می کنند و همیشه آماده خدمات رسانی می باشند.

شرکت تهران سعادت و همچنین پایانه باربری تهران که توسط همین شرکت دایر شده است.تمام تلاش خود را برای بهبود امر باربری وحمل ونقل کرده است تا شهروندان تهرانی و همچنین هموطنان از خدمات شایسته و در خور بهره مند شوند. این شرکت جدا از اینکه به کار حمل و نقل بین منطقه های کلان شهر تهران می پردازد، حمل بار بین 31  استان کشور عزیزمان ایران را نیز انجام می دهد.

پایانه باربری تهران از زمانی که دایر شد و شکل گرفت شد به دلیل روند کاری مناسب و خوب، شهرت مثال زدنی در بین مجموعه های باربری در تهران بزرگ دارد. پایانه باربری تهران دارای مدیر و کارکنان سخت کوش می باشد که به طور تمام وقت در خدمت شما هستند.

 کافی است که با این مجموعه تماس بگیرید و بگویید چه باری،  در چه زمانی،  به چه آدرسی باید فرستاده شود بقیه چیز ها را بسپارید به این مجموعه کار بلد. مطمئن باشید که پشیمان نخواهید شد.

تهران بزرگ از آن دسته شهر هایی است که روزانه کالا و بار زیادی توسط پایانه باربری تهران از این شهر به شهر های اطراف انتقال می یابد.اکثرا بارها در زمان مشخص و مقرر به مقصد تعیین شده می رسند. حال ممکن است سانحه یا شرایط آب و هوایی طوری باشد که اتومبیل حمل خودرو کمی با تاخیر به مقصد برسد. اما شرکت تهران سعادت حتی فکر همین اتفاقات را نیز کرده است و طوری زمان بندی و برنامه ریزی می کند که ماشین حمل بار در زمان مشخص شده به محل مورد نظر برسد. زیرا در عصر حاضر وقت برای هرفرد بسیار مهم و حیاتی است و زندگی همه ما به این مولفه بستگی دارد که کارمان سروقت انجام می شود یا خیر.

 به دلیل عضو اتحادیه بودن این شرکت شما می توانید هر گونه شکایت و یا انتقادی را به مراجع ذی صلاح برسانید.همین امر باعث می شود همه کارکنان پایانه باربری تهران با تمام وجود تلاش کنند و هیچ نقطه تاریکی در عملکرد آنان به وجود نیاید.

از مزیت های بیمه پایانه باربری تهران که زیر نظر مستقیم شرکت تهران سعادت می باشد، این است که بندی در آن وجود دارد که به مشتری این اجازه را می دهد بند های مورد نظر خود را درطول انجام حمل بار به آن اضافه کند.

همین کار باعث رضایت مندی تعداد زیادی از مشتریان شرکت تهران سعادت شده است.شرکت تهران سعادت مهم ترین اولویت خود را جلب رضایت مشتری و انجام کار حرفه ای برای مشتری قرارداده است.

باربری نسیم شهر تهران

امروزه باربری و حمل و نقل وسایل از نقطه ای به نقطه دیگر به امری ضروری تبدیل شده است. مخصوصا اگر در تهران باشید و قصد این را داشته باشید که به باربری نسیم شهر تهران نیاز داشته باشید.

یکی از مهمترین موارد  در باربری نسیم شهر تهران، وجود ترافیک های خیلی سنگین و مشغله های زیاد مردم است که نیاز آن ها را به یک باربری مطمئن دوچندان می کند.

ما در اینجا به معرفی موسسه حمل و نقلی می پردازیم تا کسانی که به باربری نسیم شهر تهران نیاز دارند با خیالی آسوده به نیاز های خود پاسخ بدهند.این  موسسه چیزی نیست جز موسسه حمل و نقل تهران سعادت!

معرفی خدمات تهران سعادت در باربری نسیم شهر تهران

برای موفقیت در هر کاری یا باید اولین در آن کار بود و یا بهترین. با توجه به قدمت موسسه حمل و نقل تهران سعادت و فعالیت چندین ساله این شرکت، ما اولین در زمینه حمل و نقل چه درون شهری و چه برون شهری هستیم.

با وجود کادر مجرب و مدیریت حرفه ای و تجربه ی بالای رانندگان، بهترین شرکت حمل و نقل هستیم و خوشحال می شویم از اینکه خدمات خود را در اختیار هم میهنان عزیز قرار دهیم. با ما همراه باشید تا با این موسسه حمل و نقل و خدمات این موسسه آشنا شوید. ابتدا بیایید کمی با نسیم شهر و باربری نسیم شهر تهران آشنا شویم.

معرفی نسیم شهر تهران

نسیم شهر (اکبر آباد) مرکز بخش بوستان شهرستان بهارستان در استان تهران است. این شهر در جنوب غربی تهران قرار گرفته است و جمعیتی بالغ  بر 200000 نفر دارد. از نظر بافت شهر، بسیاری از مناطق نسیم شهر را بافت قدیمی تشکیل داده است و شهری بسیار پرتراکم می باشد.

البته نا گفته نماند که امروزه شاهد پیشرفت روز افزون  این  شهر هستیم. ازجمله کارخانه لبنیات پاژن و بسیاری از کارگاه های خیاطی و غیره در نسیم شهر وجود دارد.با توجه به وضعیت کمبود امکانات و فقر موجود، از افتخارات نسیم شهر می توان به فرهاد نوری (کشتی گیر جوان قهرمان ایران) و پژوهشگر پرتلاش همچون علیرضا یوسفی اشاره کرد.

نسیم شهر ابتدا شهر کوچکی بود و اولین کسی که  در آن ساکن شد فردی به نام اکبر حداد بود. به همین دلیل این شهر قبلا به نام اکبر آباد شناخته می شد.

باربری و حمل بار در پایانه نسیم شهر

با توجه به تراکم زیاد این شهر نیاز مردم به باربری نسیم شهر تهران بسیار احساس می شود تا در کمترین زمان ممکن و به شکلی ایمن این اتفاق برای ساکنین این شهر بیافتد.

و اما در ادامه بپردازیم به موسسه حمل و نقل تهران سعادت و شما را با خدمات ویژه این موسسه بیشتر آشنا کنیم. موسسه ای که بسیار حرفه ای و با تجربه عملکرده است و روز به روز خدمات بیشتری در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. به گفته مشتریان عزیز این موسسه حمل و نقل جزِئی از بهترین ها و دقیق ترین ها است.

خدمات موسسه حمل و نقل تهران سعادت شعبه پایانه اکبرآباد

در ادامه از شما دعوت میکنیم تا با تعدادی از خدمات این موسسه و نحوه کارکرد حرفه ای آن آشنا شوید:

 • بیمه معتبر:
  همه می دانیم که جزئی از مهمترین مواردی که تمام مشتریان به  فکر آن هستند، سالم رسیدن بارهای آن ها به مقصد است. با توجه به شلوغی جاده ها و حجم سفارشات بالا و همچنین حمل و نقل به تمام نقاط کشور، این مجموعه باربری در این زمینه بسیار کارآمد عمل می کند. با داشتن اعتبار و شهرت فراوان در زمینه باربری، در صورت سرقت، آتش سوزی، مفقود شدن، آسیب های فیزیکی و…. این اطمینان را به شما می دهد که باربری نسیم شهر تهران شما به همراه بیمه معتبر باشد تا خیالتان بابت همه چیز راحت باشد.
 • مشاوره حرفه ای:
  این موسسه حمل و نقل افرادی حرفه ای و کاربلد در زمینه باربری در اختیار دارد تا شما مشتریان عزیز را در این زمینه مشاوره دهند و به تمامی سوالات شما به طور کامل پاسخ می دهند و در هر زمینه بابت باربری و اتوبار مشاوره های لازم را از مشاورین این مجموعه دریافت نمایید.
 • حمل خرده بار:
  سرویس دیگر باربری تهران سعادت حمل خرده بار است که با در اختیار داشتن راننده های با تجربه تعداد زیادی خرده بار را از تهران به سراسر کشور در کمترین زمان ممکن ارسال می نماید تا نیاز شما را در هر زمینه ای برطرف کرده باشد.
 • حمل و نقل اثاثیه:
  امروزه با توجه به قیمت های بسیار بالای وسایل منزل، اثاث کشی و جابجایی آن ها موضوعی بسیار مهم حساس به شمار می رود. این شرکت با تجربه بالای خود در زمینه حمل ونقل این امکان را برای مشتریان خود فراهم میکند که تحت ایمن ترین شرایط بوسیله افراد با سابقه و حرفه ای حمل و نقل اثاثیه آن ها به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد.
 • ارائه مجوز های لازم باربری:
  موسسه حمل و نقل تهران سعادت از همان ابتدا تمامی مجوز ها و گواهینامه های لازم برای انجام امر حمل و نقل در تمام زمینه ها شهری، برون شهری و … را در اختیار دارد.

باربری پایانه اکبرآباد

باربری پایانه نسیم شهر , باربری پایانه اکبر آباد , در حال حاضر 51 باربری و اتوبار دارای جواز از اصناف هستند. برای پیدا کردن مشخصات دقیق باربری های بین شهری و یا هر صنف دیگری می توانید به سایت اصناف ایران مراجعه کنید و اطلاعات صنف مورد نظر خود را جستجو نمایید. لیست باربری های پایانه باربری تهران که از سایت ایران اصناف تهیه شده است را در ذیل مشاهده میکنید.

نام باربری پایانه اکبرآباد آدرس
مؤسسه حمل ونقل تهران سعادت جاده ساوه پایانه بارتهران غرفه  28کد پستی: 1188675715
شرکت حمل ونقل مهیارآزما جاده ساوه پایانه بارتهران  52کد پستی: 1375799711
مؤسسه حمل ونقل توکل میدان خراسان انتهای خیابان خراسان  42کد پستی: 1178745137
شرکت حمل ونقل اقتصاد شوش غربی روبروی سه راهی خیام  106کد پستی: 1188637631
شرکت حمل ونقل بهزادترابر جاده ساوه پایانه بارتهران  215کد پستی: 3766151861
مؤسسه حمل ونقل آهن شوش غربی چهارراه خانی آباد  389کد پستی: 1197838113
شرکت حمل ونقل تیزبارآذربایجان جاده ساوه پایانه بارتهران  10کد پستی: 1375793333
مؤسسه حمل ونقل آریا جاده ساوه پایانه بارتهران  278کد پستی: 3766151694
شرکت حمل ونقل تیزترابر جاده ساوه پایانه بارتهران  93کد پستی: 3931866696
شرکت حمل ونقل امیدترابرآسیا جاده ساوه پایانه بارتهران  244کد پستی: 3766151938
مؤسسه حمل ونقل آسایش خیابان فدائیان اسلام مقابل پمپ بنزین دولت آباد  619کد پستی: 1857653744
مؤسسه حمل ونقل شرق خیابان خاوران میدان مشیریه  209کد پستی: 1787999617
شرکت حمل ونقل موادنفتی ره گسترش ترابر جاده قدیم قم سه راهی انبارنفت  0کد پستی: 1319616111
مؤسسه حمل ونقل شریفی جاده ساوه پایانه بارتهران  247کد پستی: 3766151836
شرکت حمل ونقل سلمان بارتهران جاده ساوه پایانه بارتهران  292کد پستی: 3766151885
مؤسسه حمل ونقل فارس خیبان شوش غربی میدان شهیدهرندی  290کد پستی: 1186934113
شرکت حمل ونقل رفیع بار جاده قم شورآباد  0کد پستی: 1818183338
مؤسسه حمل ونقل حافظ خیابان فدائیان اسلام ایستگاه تهران  664کد پستی: 1851616649
شرکت حمل ونقل خورشیدبار جاده ساوه پایانه بارتهران  70کد پستی: 3166151713
شرکت حمل ونقل میعادترابر جاده ساوه پایانه بارتهران  282کد پستی: 3766151893
مؤسسه حمل ونقل متفق فدائیان اسلام ایستگاه ممتاز  561کد پستی: 1857615956
مؤسسه حمل ونقل مشهد میدان قزوین روبروی بیمارستان فارابی  209کد پستی: 1333815579
شرکت حمل ونقل نمونه بارعبدل آباد جاده ساوه پایانه بارتهران  257کد پستی: 3766151815
شرکت حمل ونقل یگانه رخش جاده ساوه پایانه بارتهران  46کد پستی: 3766151738
سنگین ترابرآذرباسمنج جاده ساوه پایانه بارتهران غرفه83  0کد پستی: 3766151649
شرکت حمل ونقل پدیده ترابر جاده ساوه پایانه بارتهران غرفه296  0کد پستی: 3766151791
حمل ونقل اتوبنزایران مصطفی خمینی 0  307کد پستی: 1119833163
مؤسسه حمل ونقل اتوبارصابر شوش غربی شهیدهرندی  310کد پستی: 1188676516
مؤسسه حمل ونقل ترقی عبدالعلی میدان محمدیه 0 ترقی 22کد پستی: 1169649511
مؤسسه حمل ونقل اتفاق نو جاده ساوه پایانه بارتهران غرفه 81  0کد پستی: 3766151651
شرکت حمل ونقل ارجمندسیر شهرری سه راه تقی آبادمقابل مخابرات شهیدنبوی  102کد پستی: 1873913473
مؤسسه حمل ونقل شهاب خیبان شوش غربی ایستگاه قندوشکر  200کد پستی: 1186615115
شرکت حمل ونقل راهیان حقیقت خراسان جاده ساوه پایانه بارتهران  312کد پستی: 3766151694
مؤسسه حمل ونقل جهانبار خیبان شوش غربی میدان شهیدهرندی  350کد پستی: 1188675935
شرکت حمل ونقل بین المللی جمهوری اسلامی ایران جاده ساوه پایانه بارتهران  272کد پستی: 3766151898
شرکت حمل ونقل جهانگیربار خیابان شهیدرجائی بن بست آزادمرد  741کد پستی: 1188613313
شرکت حمل ونقل درخشنده بار بلوارچهل پنج متری زرند ایستگاه فردوس  2کد پستی: 1386664811
شرکت حمل ونقل خاتم پیما جاده ساوه سه راه فلاح  208کد پستی: 1369615711
شرکت حمل ونقل جلال بارتهران جاده ساوه سه راهی  نسیم شهر  0کد پستی: 3759133736
شرکت حمل ونقل طریقت راه فارس جاده قدیم قم نرسیده به باقرآباد  441کد پستی: 1815134368
شرکت حمل ونقل عادل ترابرآریا جاده ساوه پایانه بارتهران  283کد پستی: 3766151788
شرکت حمل ونقل عصرترقی خیابان ری ایستگاه دردار  589کد پستی: 1173773819
شرکت حمل ونقل کاروان باربهاران جاده ساوه پایانه بارتهران  250کد پستی: 3766151935
شرکت حمل ونقل عارف راه خاتون آباد بلوارامام رضا  166کد پستی: 3391167818
شرکت حمل ونقل گیتی نورد خیابان پانزده خرداد چهارراه سیروس  317کد پستی: 1117935836
شرکت حمل ونقل نوبشری میدان محمدیه خیابان خیام جنوبی  273کد پستی: 1169633163
شرکت حمل ونقل نمونه راه تهران کیلومتر ده جاده ساوه چهاردانگه  428کد پستی: 3319613185
شرکت حمل ونقل تضامنی شانیابی شهیدرجائی بعدازچهارراه چیت سازی  605کد پستی: 1831673734
شرکت حمل ونقل تنباکوئی خاوران بعدازگردونه تبناکوی  25کد پستی: 1855993378
مؤسسه حمل و نقل قدس تهران ، خیابان شوش غربی ، میدان ، شهید هرندی ، پلاک 258 و 260 ، طبقه همکفکد پستی: 1186934434

لیست فوق باربری های دارای جواز صدور بارنامه هستند. البته تعداد بسیار زیادی غرفه در پایانه نسیم شهر وجود دارند اما فقط لیست فوق امکان صدور بارنامه دولتی دارند.

پایانه باربری تهران

باربری پایانه اکبرآباد

باربری پایانه نسیم شهر , باربری پایانه اکبر آباد , اکثر بارنامه های صادر شده از مبدا تهران به کلیه شهرستان های سراسر کشور از پایانه باربری اکبرآباد (نسیم شهر) صادر می شوند.برای پیدا کردن باربری شهرستان و حمل اثاثیه شهرستان می توانید به سراغ پایانه باربری اکبرآباد بروید. آدرس پایانه اکبرآباد در جاده تهران ساوه و در نسیم شهر واقع شده است. به زودی مطالبی برای پایانه باربری اصفهان , پابانه باربری شیراز , پایانه باربری مشهد , پایانه باربری کرج , پایانه باربری قم , پایانه باربری یزد , پایانه باربری شورآباد , پایانه باربری بندرعباس , پایانه اعلام بار بندر عباس , پایانه اعلام بار آذربایجان , پایانه باربری سنندج , پایانه باربری همدان , پایانه باربری کرمان , پایانه باربری کرمانشاه , پایانه باربری تبریز , پایانه باربری ارومیه , پایانه باربری اردبیل , پایانه باربری مازندران , پایانه باربری قزوین آماده خواهد شد.

باربری پایانه نسیم شهر

پایانه باربری تهران

پایانه باربری تهران , پایانه اکبرآباد , پایانه نسیم شهر , همانطور که ابتدای این مطلب اشاره کردیم حدود 260 غرفه فعال در پایانه باربری تهران ( پایانه حمل و نقل کالای تهران ) مشغول انجام امور حمل بار تهران هستند. بر اساس آمار غیر رسمی روزانه بیش از 3000 بارنامه در پایانه باربری اکبرآباد صادر می شود که شامل حمل اثاثیه شهرستان هم میشود که این عدد نشانگر حجم بالای فعالیت این پایانه است.پایانه اکبرآباد , پایانه نسیم شهر , پایانه حمل بار تهران , پایانه باربری و اتوبار تهران , پایانه حمل و نقل کالای تهران , باربری و اتوبار پایانه تهران , باربری پایانه نسیم شهر , باربری نسیم شهر , کامیون نسیم شهر , تریلی نسیم شهر , خاور نسیم شهر از جمله عباراتی هستند که برای جستجو و رسیدن به شماره تماس های پایانه از آنها استفاده می شوند.

سوالات متداول

پایانه باربری تهران چیست؟

پایانه باربری تهران محلی است که تمامی شرکت های باربری در آن محل استقرار شده اند و خدمات باربری و حمل بار را به مشتریان خود عرضه میکنند.

قوانین و مقررات حمل و نقل داخلی در پایانه باربری تهران چیست؟

یکی از مهم ترین قوانینی که در پایانه باربری تهران به آن توجه بسیاری می شود حفظ ایمنی خودرو ها و سلامت کالا می باشد. بدین منظور در پایانه ها تعمیرکار حرفه ای استخدام می شود تا پیش از هر بار ماموریت سلامت کامیون ها را از لحاظ موتور و بدنه چک کرده و بررسی شود که آیا در خودرو از جعبه کمک های اولیه و کپسول آتش نشانی استفاده شده است یا خیر.

لیست کالاهایی که در پایانه باربری تهران حمل می شوند؟

فرآورده های نفتی
مواد اولیه
مواد فله ای
مصالح ساختمان سازی
پوشاک
خوراک فاسد شدنی
و…

آیا شرکت تهران سعادت در پایانه باربری تهران فعالیت دارد؟

بله شرکت تهران سعادت در پایانه باربری غرفه دارد و میتوانید با شماره تماس 02188926620 تماس حاصل فرمایید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 171

Comments (۱۴)

 1. فائزه آقایی
  خرداد ۷, ۱۳۹۸

  عالی قشنگ بود

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

   سلام , خوشحالیم که از این مطلب راضی بودید .

   مطلب لیست باربری های تهران هم می تواند برای شما جالب باشد.

  2. مرتضی دینی
   بهمن ۲۹, ۱۳۹۸

   شماره تماس چرا ندارند

  3. پشتیبان سایت
   اسفند ۵, ۱۳۹۸

   سلام , برای مشاهده شماره تماس باربری های پایانه روی لینک کلیلک کنید.

 2. رسول پیری
  اسفند ۲, ۱۳۹۸

  برای گرفتن کارت هوشمند چه مدارکی لازمه ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۳, ۱۳۹۸

   سلام ,
   مدارک لازم جهت صدور کارت هوشمند رانندگان بار وبرگ فعالیت
   ۱-فرم شماره ۲ یا ۴ از تامین اجتماعی
   ۲- اصل برگ سوء پیشینه کیفری
   ۳- گواهی گذراندن دوره های آموزشی مربوط به دوره های آموزشی بدو خدمت (برای رانندگان جدید الورود)
   ۴- اصل وکپی از تمام صفحات شناسنامه
   ۵- اصل وکپی از پشت وروی گواهینامه
   ۶- اصل و کپی اخرین مدرک تحصیلی سیکل ( پایان سال سوم راهنمایی )
   ۷- اصل وکپی کارت سلامت رانندگان
   ۸-اصل وکپی کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای متولدین ۱۳۳۸ به بعد . جهت دارندگان کارت معافیت ارائه گواهی استعلام از نظام وظیفه الزامی میباشد.
   ۹- اصل وکپی از رسید یا اصل کارت ملی
   ۱۰- ۶ قطعه عکس رنگی با زمینه سفید (۴*۳)
   ۱۱-اصل وتصویر فیش واریزی مربوط به صدور کارت هوشمند به حساب مربوطه
   ۱۲- ارائه معرفی نامه از انجمن های

  2. مهدی
   اسفند ۱۲, ۱۳۹۹

   سلام وعرض خسته نباشید
   به ماشین هایی که کارت هوشمند ندارن و مدل پایین هستند کارت هوشمند میدن یا نه

 3. مرتضی اسمخانی
  تیر ۲۱, ۱۳۹۹

  سلام خسته نباشید برای حمل اثاثیه منزل از شهر جدید پردیس تا زنجان چه قدر کرایه حمل میگیرید؟

 4. زارع
  تیر ۲۵, ۱۳۹۹

  سلام ،ببخشید برای گرفتن غرفه در پایانه باید به کجا مراجعه کنیم؟

 5. محسن حداد
  تیر ۲۶, ۱۳۹۹

  با عرض سلام و ادب و تشکر از انجمن های فعال حمل ونقل و رانندگان .. لیست بسیار جامع و کامل بود از شرکتهای حمل ونقل .اما شماره تلفن ثابت و همراه ازشون نیست

 6. اصغر
  مرداد ۳, ۱۳۹۹

  سلام من میخوام ماشین سنگین بخرم اما راننده ها همه میگن بار نیست و نهایت ماهی ۴ یا ۵ تا بار بهت بخوره
  حقیقت داره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − 15 =

Call Now Button02188926620