باربری تریلی | نرخ کرایه تریلی کفی, لبه دار, ترانزیت 1400

5
(224)

باربری و حمل بار تریلی

باربری تریلی و حمل بار با تریلی به صورت تخصصی در شرکت باربری تهران سعادت انجام می شود. شما مشتریان عزیز میتوانید برای حمل بار با تریلی با کارشناسان ما تماس بگیرید تا از مشاوره ما به صورت رایگان استفاده نمایید. حمل بار با تریلی کفی، حمل بار با تریلی چادری, حمل بار با تریلی لبه دار و حمل بار تریلی ترانزیت از خدماتی هستند که باربری تهران سعادت در زمینه باربری تریلی به شهرستان انجام می دهد. در ادامه این مطلب توضیحات جامعی درباره انواع تریلی و همچنین نرخ کرایه تریلی آورده شده است.

شماره باربری تریلی: 02188926620

 باربری تریلی کفی

باربری تریلی کفی, حمل بار با تریلی کفی به شهرستان توسط باربری تهران سعادت با بهترین نرخ حمل بار تریلی انجام می شود. حمل بار سنگین با تریلی کفی, بار سنگ با تریلی کفی, بار صنعتی تریلی کفی, حمل آهن آلات با تریلی کفی و حمل میلگرد با کفی خدماتی هستند که با باربری تریلی کفی انجام می شود. حمل بار با کفی با کمترین نرخ کرایه تریلی انجام میشود.

در صورتیکه می خواهید حمل بار با تریلی را انجام دهید, می توانید با کارشناسان باربری و اتوبار تهران سعادت تماس بگیرید و حداقل هزینه  اتوبار تریلی, نوع تریلی و ناوگان متناسب با بار خود را پیدا کنید. نرخ تریلی 1400 را میتوانید در سایت ما ببینید.

 

حمل بار با تریلی کفی

نرخ کرایه تریلی در سال 1400

یکی از مواردی که برای هر شخصی که به باربری و اتوبار مراجعه می کند و یا برای حمل بار با  شرکت تهران سعادت تماس می گیرد مسئله هزینه بار است که بسیار به آن تاکید می کند. شرکت تهران سعادت جز آن دسته شرکت های باربری است که نسبت به بقیه همکاران صنف خود در سطح کشور، نرخ کرایه تریلی در سال 1400 که برای حمل بار  شما مردم عزیز قیمتی بسیار مقرون به صرفه را فراهم می نماید. توجه به اینکه ضروری است که قیمت کم یا زیاد نمی تواند تعیین کننده کیفیت کاری باشد که  شرکت باربری برای شما انجام می دهد. هستند شرکت هایی که با بالا بردن نرخ کرایه تریلی در سال 1400، کیفیت کار کمتری را انجام میدهند.

چه عواملی باعث افزایش نرخ کرایه تریلی در سال 1400 شده است

 1. تورمی که به دلیل فشار های اقتصادی به وجود می آید سبب افزایش نرخ کرایه تریلی در سال 1400 شده است.
 2. افزایش قیمت بنزین و فراورده های نفتی مثل گازوئیل و… یکی از دلایل اصلی افزایش نرخ کرایه تریلی در سال 1400 می باشد.
 3. مسافتی که بین مبدا یعنی محل برداشتن بار و مقصد وجود دارد.
 4. تاخیری که ممکن است در رسیدن به مقصد به وجود بیاید. سبب افرایش چشم گیری در نرخ کرایه تریلی می شود.
 5. نبودن محل تخلیه بار و آماده نشدن آن قطعا در تعیین مقدار کرایه تریلی دخیل است.
 6. نوع و حجم بار نیز در تعیین مقدار هزینه بار تاثیر دارد.

نرخ کرایه تریلی در سال 1400 در شرکت ما بسیار منصفانه است و کافی است یکبار، بار خود را با باربری تهران سعادت جابجا کنید تا فرق را احساس کنید.

نرخ کرایه تریلی

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت

1.صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه متعبر.

2.رعایت ایمنی در حمل بار.

3.جابجایی بار به تمام نقاط ایران و حتی خارج کشور.

4.ارائه خدمات به صورت تمام وقت.

نرخ کرایه حمل بار تریلی در سال 1400 نسبت به سایر وسیله های حمل بار کمی بیشتر است. زیرا وسیله حمل بار که تریلی است حجم بیشتری دارد و به طبع مصرف سوخت بالا و استهلاک بیشتری نیز دارد. نرخ کرایه تریلی با اینکه توسط شورای اسلامی شهر تهران و اتحادیه باربری تعیین می شود ولی عواملی که گفته شود باعث تغییر در تعیین مقدار هزینه حمل بار می شود و توجه به این مطلب بسیار مهم است.

نرخ کرایه تریلی و سایر وسیله های حمل بار و حمل ونقل در سال 1400 با افزایش 25 درصدی مواجه شد. این تعیین نرخ و افزایش آن می تواند باید باعث افزایش کیفیت در کار شرکت های باربری شود.

دو روش برای استعلام میزان هزینه بار و نرخ کرایه تریلی وجود دارد که قصد داریم با معرفی این دو روش شما را مطلع سازیم.

در روش اول شما می توانید از راحت ترین روش ممکن استفاده کنید. یعنی با شرکت باربری تهران سعادت تماس بگیرید. این تماس تلفنی مزیت های زیادی دارد. به عنوان مثال شما می توانید به طور دقیق از نرخ کرایه تریلی حمل بار مطلع شوید. حجم بار و میزان آن و همچنین مسافتی که باید طی شود به کارشناسان شرکت  گفته می شود.آنان به طور دقیق نرخ کرایه تریلی را حساب کرده و به اطلاع می دهند. خوبی این قسمت آن است که می توانید تخفیف نیز بگیرید. البته باید حجم بار بالا و ثبت سفارش های قبلی نیز داشته باشید.

در روش دوم شما به صورت فرمالیته  به سایت مراجعه می کنید و با وارد کردن مشخصات از نرخ کرایه تریلی در سال 1400 مطلع می شوید. البته این روش دقیق نیست و از طرف ما به شما توصیه نمی شود. از مشکلات این روش این است که اگر سایت مشکل پیدا کند تعیین نرخ کرایه تریلی به تعویق می افتد و کار حمل و جابجایی شما به دلیل مطلع نشدن از نرخ کرایه تریلی ممکن است سره زمان مشخص انجام نشود.کارشناسان شرکت تهران سعادت همواره آنلاین بوده و شما به راحتی می توانید با این کارشناسان تماس حاصل فرمایید و از نرخ کرایه تریلی درسال 1400 مطلع شوید . شرکت تهران سعادت با بیش از 50 سال سابقه کاری همواره برای پیشرفت در کاری که می کند، افراد خبره را بکار می گیرد تا احتمال بروز خطای انسانی در حمل بار کمتر اتفاق بیفتد و شما راضی باشید.

نرخ کرایه تریلی بغل دار (لبه دار)

حمل بار تریلی لبه دار , باربری تریلی لبه دار و حمل بار با ترانزیت توسط ناوگان پیشرفته و انواع کامیون تهران سعادت انجام می شود , حمل بار به اصفهان با تریلی , حمل بار به مشهد با تریلی , حمل بار تریلی تهران به شیراز با ترلی لبه دار , حمل بار به بندر عباس با ترانزیت , حمل بار به شهرستان با تریلی لبه دار , بار برگشتی تریلی از خدمات تهران سعادت در زمینه حمل بار با تریلی هستند .

حمل بار های صنعتی , حمل بارهای کشاورزی , حمل بار از درب کارخانه , حمل بار از درب انبار , حمل بار پتروشیمی توسط تریلی , حمل بار کارخانه ها توسط تریلی , حمل بار کارگاهی با تریلی , حمل بار مواد غذایی با تریلی , حمل مواد شوینده با تریلی , حمل بار ترافیکی با تریلی , بارگیری بار تریلی وکامیون و باربری از تهران در تمامی روزهای هفته توسط باربری تهران سعادت انجام می شود. نرخ کرایه تریلی 1400 در همین صفحه موجود است و در قسمت آرشیو سایت می توانید نرخ کرایه تریلی به روز را هم پیدا کنید.

نرخ کرایه حمل بار تریلی 1400

کرایه های زیر از پایانه نسیم شهر (اکبرآباد) برای تعرفه کرایه تریلی از مبدا تهران به شهرستان  با تریلی است. به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره 88926620 تماس بگیرید.

 

باربری تریلی لبه دار

نرخ کرایه تریلی ترانزیت 1400

هزینه حمل بار با تریلی با توجه به عوامل مختلفی مانند وضعیت راهها , وضعیت آب و هوا , مسیری که برای حمل بار به شهرستان طی می شود و همچنین وضعیت کاری رانندگان دستخوش تغییر می شود. در بسیاری از مواقع صاحبان بار و کالا با واسطه ها در ارتباط هستند و به دلیل وجود دلال ها قیمت اعلامی با قیمت تعرفه کرایه تریلی واقعی فاصله زیادی دارد. ما با توجه به حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده ها و ارتباطات گسترده در زمینه حمل و نقل همواره حداقل قیمت و کمترین قیمت کرایه را به شما اعلام می کنیم.

 

باربری تریلی از تهران به شهرستان

نرخ کرایه تن بر کیلومتر

لیست نرخ کرایه تن بر کیلو متر در دست تهیه است و به زودی قیمت تن کیلومتر از مبدا تهران به بیشتر از 200 شهر و شهرستان آماده می شود و در همین قسمت و مطلب جداگانه کرایه تن بر کیلو متر قرار خواهد گرفت.

حمل بار با تریلی

تهران سعادت با در اختیار داشتن تعداد زیادی تریلی , تریلی کفی , تریلی لبه دار , تریلی چادری , تریلی ترانزیت و تریلی بغلدار آماده است تا انواع بار ها و کالاها را از مبدا تهران به سراسر ایران حمل کند . تهران سعادت با حذف دلال ها و واسطه ها بهترین قیمت حمل بار را در اختیار شما می گذارد. درصورتیکه شما به دنبال تریلی با قیمت مناسب هستید و می خواهید حمل بار به شهرستان را توسط تریلی انجام دهید می توانید با کارشناسان تهران سعادت تماس بگیرید و با حداقل قیمت حمل بار با تریلی شما انجام شود. اگر برای حمل بار از سایر شهرها نیاز به ماشین حمل بار دارید میتوانید از مشاوره کارشناسان ما استفاده نمایید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار تریلی

همانطور که در مطلب نحوه محاسبه هزینه باربری به طور کامل در باره چگونگی حساب کردن نرخ کرایه صحبت کردیم مواردی زیادی در نرخ کرایه تریلی و کامیون تاثیرگذار هستند. از جمله هزینه هایی که به کرایه ماشین اضافه می شوند , هزینه بارگیری , هزینه باسکول , چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه است.

تعرفه کرایه تریلی تهران (مناطق تحت پوشش)

حمل بار تریلی سراسر تهران را تحت پوشش خود دارد. علاوه بر تریلی کفی و تریلی بغلدار و ترانزیت , حمل بار با خاور , کامیونت , کامیون تک و جفت هم انجام میشود. خدمات حمل بار در کلیه مناطق زیر پوشش داده میشود.

مناطق تحت پوشش  شهرستان
پرند  – رباط کریم – نصیرآباد رباط کریم
اسلام‌شهر – چهاردانگه – احمدآباد مستوفی اسلام‌شهر
گلستان – نسیم شهر – صالحیه بهارستان
شهریار – اندیشه – باغستان – صباشهر – وحیدیه – فردوسیه – شاهدشهر شهریار
قدس ( قلعه حسن خان ) قدس
ملارد – صفادشت ملارد
پاکدشت – شریف آباد – فرون آباد پاکدشت
باقرشهر – حسن آباد – کهریزک ری
تهران – بومهن – پردیس تهران
فیروزکوه – راجمند فیروزکوه
قرچک قرچک
ورامین – جوادآباد ورامین
دماوند – رودهن – آبسرد – کیلان – آبعلی دماوند
لواسان – فشم – شمشک شمیرانات

استعلام نرخ کرایه به روز

به دلیل نواسانات زیاد قیمت برای استعلام نرخ کرایه به روز بهتر است با همکاران ما تماس بگیرید تا علاوه بر بهره مندی از خدمات مشاوره رایگان , قیمت به روز تعرفه کرایه خاور , نرخ کرایه کامیون 1400 و قیمت کرایه تریلی 1400 خدمت شما اعلام شود. برای تماس با ما می توانید با شماره 88926620 تماس بگیرید.

نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندرعباس

تهران سعادت دارای انبار تخلیه بار در بندر عباس است . اما در حال حاضر خدمات مربوط به حمل بار از مبدا شهرستان ها توسط این شرکت انجام نمی شود. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شعب خرده بار تهران سعادت و نرخ کرایه حمل بار از میدا شهرستان ها مانند نرخ حمل بار بندر عباس , شیراز , قشم , بوشهر و به طور کلی خط جنوب کشور با شماره 55305410 که مربوط به دفتر خرده‌ بار تهران سعادت است, تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 224

Comments (۱۱)

 1. محمد رضا علیزاده
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  با این تغییرات باز هم در نرخ کرایه ها عالی هستن بسیار ممنونیم

 2. پوریا
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  سایتتون بسیار عالی ممنون از خدمات خوبتون

 3. هومن سعیدی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  پاسخگویی عالی و سریع مثل همیشه واقعا سایتتون عالیه

 4. سعید رضایی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  حمل بار عالی و واقعا با پشتیبانی عالی قیمتا هم واقعا عالی هستن

 5. سعید رضایی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  پشتیبانی عالی قیمتا هم واقعا عالی هستن چیزی برای گفتن نمیمونه

 6. آریا سعیدی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  حمل بار شما همه جا هایی که میخوایم رو پوشش میده واقعا ممنونم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × 5 =

Call Now Button02188926620