باربری و حمل بار شهریار

حمل بار از شهریار به شهرستان ها (نرخ کرایه)

باربری شهریار و حمل بار از شهریار به شهرستان

باربری شهریار و حمل بار از شهریار به شهرستان

۵
(۱۹۹)

باربری شهریار و حمل بار از شهریار به شهرستان با انواع خودرو باربری با بهترین قیمت کرایه حمل به صورت دربستی در خدمت مردم شریف شهریار می باشد. اگر به دنبال بهترین خدمات باربری و حمل بار در محدوده شهریار هستید و نیاز به یک باربری مورد اطمینان با بیش از ۷۵ سال سابقه دارید با کارشناسان باربری شهریار با شماره ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

 

بهترین قیمت حمل بار از شهریار با انواع خودرو حمل در خدمت شماست. باربری شهریار تهران سعادت با دارا بودن مجوز حمل و نقل از اداره راهداری و تجربه نزدیک به یک قرن در این صنعت، بهترین خدمات باربری شهریار را ارائه می دهد.

 

انواع کامیون شهریار، تریلی شهریار و خاور شهریار با نازلترین قیمت باربری همراه با صدور بارنامه دولتی و بیمه رایگان در خدمت شماست.

باربری شهریار

باربری شهریار

باربری شهریار به شهرستان از خدمات تخصصی حمل بار به شهرستان تهران سعادت می باشد. شهرستان شهریار در غرب تهران واقع شده است. این شهرستان از شمال با شهر قدس, از غرب با ملارد از جنوب با رباط کریم و از شرق با اسامشهر همسایه است و در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. شهر شهریار حدود ۲۰ کیلومتر با تهران فاصله دارد. برای رسیدن به شهریار از تهران می توانید از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان عبور کنید.

این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران یا عروس استان تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود. شهرستان شهریار پرجمعیت ترین شهرستان ایران است که مرکز استان نمی باشد.

 

شماره تماس باربری شهریار ۸۸۹۲۶۶۲۰

 

حمل بار دربستی شهریار

باربری شهریار و حمل بار از شهریار با انواع خودرو حمل به صورت دربستی با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر انجام می شود.

 • کامیون شهریار
 • تریلی شهریار
 • تک شهریار
 • ترانزیت شهریار
 • جفت شهریار
 • خاور شهریار
 • وانت و نیسان شهریار

 

خاور شهریار

خاور شهریار

اگر در جستجو یک باربری معتبر و مطمئن در محدوده شهریار هستید، می توانید با همکاران ما در باربری شهریار تماس بگیرید. حمل بار شهریار محدوده اطراف خود را هم پوشش می دهد, از جمله میتوان به باربری اسلامشهر, باربری شهرک قدس, باربری صباشهر, باربری رباط کریم و باربری پرند اشاره کرد. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از باربری بین شهری شهریار به دست خواهید آورد. همچنین در ادامه نرخ کرایه حمل بار از شهریار و همچنین لیست باربری های شهریار را مشاهده خواهید کرد. از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

شماره تماس باربری شهریار ۸۸۹۲۶۶۲۰

باربری شهریار

باربری در شهریار

لیست باربری های شهریار

باربری شهریار, حمل بار شهریار, پیدا کردن لیست باربری های شهریار مانند لیست باربری های سایر شهرستان ها کار زیاد آسانی نیست. از جمله باربری های این محدوده می توان به باربری مروج شهریار و باربری درخشان شهریار اشاره کرد در حال حاضر برای پیدا کردن باربری اطراف شهریار و هر منطقه و هر شهر می توانید به سایت های آگهی مانند دیوار و شیپور مراجعه کنید اما حتما به نکته توجه داشته باشید که برای اطمینان از باربری هایی که آگهی آنها را مشاهده می کنید از آنها بخواهید جواز معتبر به شما ارائه نمایند. باری پیدا کردن اتوبار و باربری نیسان شهریار می توانید با ما تماس بگیرید.

 

باربری شهریار تهران

باربری شهریار تهران

باربری شهریار به شهرستان

حمل بار از شهریار به شهرستان توسط بهترین باربری در شهریار انجام می شود. شهرستان شهریار از توابع استان تهران بوده و برای حمل بار توسط انواع وسیله حمل به خارج از استان نیاز به بارنامه دولتی دارد که توسط باربری تهران سعادت انجام می شود.

باربری شهریار تهران با در اختیار داشتن انواع وسیله حمل بار مانند کامیون حمل بار شهریار به شهرستان، تریلی حمل بار شهریار و همچنین خاور و وانت و نیسان برای جا به جایی انواع بار دربستی با بهترین نرخ حمل در خدمت شما می باشد.

شماره باربری شهریار

شماره باربری شهریار ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰ می باشد که در صورت نیاز می توانید همه روزه با ما تماس بگیرید و جهت استعلام قیمت باربری شهریار و همچنین استفاده از مشاوره رایگان که که توسط کارکنان حرفه ای این باربری به صورت حرفه ای انجام می شود بهره مند شوید.

حمل اثاثیه از شهریار

باربری شهریار, حمل بار شهریار, جهت حمل اثاثیه در محدوده شهریار و شهرهای اطراف مانند اسلامشهر, باغستان, شهر قدس, اسلامشهر و رباط کریم می توانید با کارشناسان ما با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. باربری و اتوبار شهریار کلیه خدمات حمل اثاثیه به شهرستان را توسط ماشین های پیشرفته و با پرسنل زبده انجام میدهد. به طور معمول برای حمل اثاثیه و اسباب کشی از خاور مسقف با اتاق های بزرگ استفاده میشود. حمل اثاثیه از شهریار به تهران, حمل اثاثیه از شهریار به شهرستان, حمل اثاثیه از باغستان شهریار به اراک, حمل بار از صباشهر به شیراز از جمله خدمات تهران سعادت در زمینه باربری از شهریار به شهرستان می باشد.

نرخ کرایه حمل بار و باربری شهریار

در این قسمت برخی از کرایه های باربری بین شهری شهریار آورده شد. شما می توانید برای اطلاع از نرخ کرایه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ ۱۴۰۱ می باشند .

کرایه کامیون تک از شهریار  به کرج  ۱.۴۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به قزوین  ۱.۷۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اصفهان  ۲.۲۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به رشت ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به یزد ۲.۸۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اردبیل ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به تبریز  ۳.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به شیراز ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اهواز ۴.۰۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به مشهد ۴.۵۰۰.۰۰۰ تومان ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

 

قیمت به روز باربری از مبدا تهران به شهرستان ها

برای مشاهده تعرفه باربری کلیک کنید

 

برای استعلام قیمت دقیق می بایست با کارشناسان باربری تماس بگیرید تا نرخ به روز خدمت شما اعلام شودقیمت های فوق برای نرخ کرایه کامیون از شهریار به شهرستان هستند و برای حمل بار کامیون جفت, باربری خاور تهران, نرخ کرایه تریلی باربری و نیسان و وانت بار می توانید با کارشناسان ما در باربری رباط کریم تماس بگیرید.

کرایه خاور از شهریار به شهرستان ها

حمل بار خاور از شهریار با انواع خاور مسقف و رو باز انجام می شود. بهترین نرخ خاور شهریار را می توانید از باربری شهریار بخواهید. لطفا جهت استعلام قیمت تماس بگیرید.

باربری محدوده شهریار

باربری از شهریار به شهرستان و توسط ماشین های مجهز انجام می شود. باربری اطراف شهریار بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شهریار از خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران از شهریار , خاور شهریار , کامیون جفت از شهریار , کامیون تک از شهریار , ترانزیت از شهریار , ماشین چادری از شهریار , ماشین ده چرخ شهریار , ماشین هجده چرخ شهریار انجام میشود. اتوبار شهریار, در حال حاضر خدمات مربوط به وانت بار شهریار و باربری نیسان شهریار توسط باربری ما ارائه نمی شود.

باربری شاهدشهر

باربری محدوده شهریار , شاهدشهر یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر با پیوستن سه روستای علی آباد درازه، درازه و شهسواری تشکیل شده و اکنون روستاهای محمودآباد و خلج‌آباد هم در محدوده شهری شاهدشهر قرار دارند. برات‌آباد، فردوس، ویره، رامین، دروازه عباس‌آباد فردوس از روستاهای پیرامونی این شهر هستند که تحت پوشش باربری شاهدشهر هستند.

باربری صباشهر

باربری صباشهر, باربری محدوده شهریار, شهرستان صباشهر از ادغام روستاهای قاسم‌آباد، قندیشاد، کبودین و اسلام‌آباد تشکیل شده‌است. باربری نسیم شهر که همان  پایانه باربری تهران است در نزدیکی صباشهر قرار گرفته است و تقریبا اکثر بارنامه های ارسالی از مبدا تهران از این پایانه (اکبرآباد) صادر می شوند. محدوده صباشهر به عنوان یکی از مناطق نیمه صنعتی به طور معمول بار های زیادی جهت ارسال دارد. ما روزانه تعداد زیادی تماس از محدوده صباشهر دریافت می کنیم و ماشین های باری زیادی توسط باربری صباشهر به سراسر ایران اعزام میشوند.

باربری باغستان شهریار

باربری باغستان شهریار, حمل بار از باغستان شهریار به شهرستان, حمل بار شهریار, محدوده شهر جدید باغستان از سه راه شهریار در شهر تهران تا جنوب شرقی شهر شهریار و از جنوب تا اتوبان ساوه ادامه دارد. شهرستان باغستان در غرب تهران واقع شده است و این شهرستان در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. باربری باغستان, شهر باغستان حدود ۱۵ کیلومتر با تهران فاصله دارد. برای رسیدن به باغستان از تهران می توانید از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان عبور کنید. در حال حاضر روستاهای سعیدآباد، مهدیه، ده مویز، خادم‌آباد، نصیرآباد، بابا سلمان، دهشاد بالا و پایین شهر باغستان را تشکیل میدهند.

باربری پایانه نسیم شهر در نزدیکی شهریار

باربری نسیم شهر , باربری اکبر آباد , اکثر بارنامه های صادر شده از مبدا تهران به کلیه شهرستان های سراسر کشور از پایانه باربری اکبرآباد (نسیم شهر) صادر می شوند. برای پیدا کردن باربری شهرستان و حمل اثاثیه شهرستان می توانید به سراغ پایانه باربری اکبرآباد بروید. آدرس پایانه اکبرآباد در جاده تهران ساوه و در نسیم شهر واقع شده است. نیسم شهر یکی از توابع شهریار است که تحت پوشش اتوبار شهریار قرار دارد.

اتحادیه باربری شهریار

اتحادیه باربری شهریار , باربری بین شهری شهریار , برای تماس با اتحادیه فروشندگان اتومبیل شهریار می توانید به آدرس اتحادیه : شهریار- خیابان شهید بهشتی شرقی – بالای مجتمع صادقیانی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن اتحادیه: ۶۵۲۴۹۵۰۷ تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش حمل بار شهریار

در حال حاضر شهرستان شهریار دارای ۷ شهر می باشد که باربری شهریار تمامی این مناطق را تحت پوشش خود دارد. باربری وحیدیه , باربری فردوسیه, باربری شهر اندیشه, باربری شاهد شهر و باربری صباشهر مناطق تحت پوشش این باربری هستند. باربری نسیم شهر جز شهرستان بهارستان تهران است اما با توجه به نزدیکی پایانه باربری تهران به شهریار، این محدوده خدمات حمل بار را پوشش می دهد.

اتوبار شهریار

تهران سعادت در حال حاضر خدمات باربری و حمل بار بین شهری را به طور کامل پوشش می دهد. همانطور که در مطلب تفاوت باربری و اتوبار بیان شده اتوبار شهریار در زمینه حمل اثاثیه درون شهری نیز فعالیت میکند. برای اسباب کشی و حمل اثاثیه درون شهری می توانید با شماره ۸۸۹۲۶۶۲۰ تماس بگیرید.

کامیون شهریار

انواع کامیون برای حمل بار از شهریار به سراسر کشور با بهترین نرخ کرایه در خدمت شماست. کامیون تک شهریار و کامیون جفت شهریار به صورت روزانه از مبدا شهریار بارگیری می شود و با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه رایگان به سراسر کشور ارسال می گردد. در صورتی که به کامیون شهریار نیاز داشتید می توانید با کارشناسان باربری کامیون شهریار تماس بگیرید.

کامیون شهریار

کامیون شهریار

تریلی شهریار

حمل بار تریلی از شهریار و باربری تریلی در شهریار از خدمات باربری تهران سعادت در محدوده شهریار می باشد. نازلترین قیمت حمل بار تریلی شهریار با انواع خودرو حمل شامل تریلی ترانزیت شهریار، تریلی کفی شهریار، تریلی ۱۸ چرخ شهریار، تریلی بغلدار شهریار، تریلی ارزان شهریار در خدمت شماست.

تریلی شهریار

تریلی شهریار

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۹۹

Comments (16)

 1. فرشاد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۹

  سلام تلفن باربری شهریار همینه؟

  1. tehransaadat.com
   اردیبهشت ۱۴, ۱۴۰۱

   شماره تلفن باربری شهریار ۰۲۱۸۸۹۲۶۶۲۰

 2. رضا نوری
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۹

  ممنون از باربری شهریار تهران سعادت

  1. مدیر سایت
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام وقت بخیر ممنونم از شما

 3. مومنی
  دی ۱۲, ۱۳۹۹

  باسلام هزینه یه خاور داخلی امیریه جابجایی تو همون کوچس هزینش چقد میشه با دو کارگر

 4. Kkhosravi
  آذر ۱, ۱۳۹۹

  سلام الان که تعطیل کردن ماشینم توجاده نمیزارن شهرستانم بار میبرین؟
  ازشهریار تا زنجان چقدمیشه کرایه خاور؟

  1. مدیر سایت
   آذر ۲, ۱۳۹۹

   سلام ، تردد برای ماشین های باربری آزاد هستش ، با شماره های شرکت تماس بگیرید همکاران بنده راهنماییتون میکنن

 5. آبان ۵, ۱۳۹۹

  عالیه که انقدر کامل همه ی نقاط ایران رو پوشش میدید

 6. سروش
  اسفند ۴, ۱۳۹۸

  شماره باربری درخشان شهریار رو چطور میتوانم پیدا کنم ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۶, ۱۳۹۸

   سلام , تقریبا شماره همه باربری های تهران در مطلب لیست باربری های تهران قرار گرفته است.

 7. عبدلی
  اسفند ۱, ۱۳۹۸

  قیمت وانت شهرکرد چقدره ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۲, ۱۳۹۸

   سلام دوست عزیز, بله در حال حاضر خدمات مربوط به وانت بار و نیسان بار توسط تهران سعادت به صورت تخصصی انجام می شود.
   لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 8. احمدی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸

  کرایه خاور از باغستان به اصفهان چقدر میشه ؟

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

   سلام , برای اطلاع از کرایه خاور روباز و مسقف به سراسر کشور می توانید مطلب نرخ کرایه خاور را مشاهده نمایید.

   کرایه امروز خاور روباز از باغستان شهریار به اصفهان ۶۲۰.۰۰۰ تومان است.

 9. نیازی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۸

  سلام شما شماره باربری رضاپور شهریار رو دارید ؟

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۱۲, ۱۳۹۸

   سلام جتاب نیازی

   در مطلب لیست باربری های تهران که شماره همه باربری های فعال پایانه تهران ذکر شده است ,می توانید شماره باربری مورد نظرتون رو پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دوازده + پانزده =

02188926620