باربری و حمل بار شهریار

حمل بار از شهریار به شهرستان ها (نرخ کرایه)

باربری شهریار , حمل بار از شهریار به شهرستان

5
(194)

اگر در جستجو یک بارباری معتبر و مطمئن در محدوده شهریار هستید می توانید با همکاران ما در باربری شهریار تماس بگیرید. حمل بار شهریار محدوده اطراف خود را هم پوشش می دهد , از جمله میتوان به باربری اسلامشهر , باربری شهرک قدس , باربری صباشهر , باربری رباط کریم و باربری پرند اشاره کرد. در ادامه این مطلب اطلاعات کاملی از باربری بین شهری شهریار به دست خواهید آورد. همچنین در ادامه نرخ کرایه حمل بار از شهریار و همچنین لیست باربری های شهریار را مشاهده خواهید کرد. از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب با ما همراه باشید.

شماره تماس باربری شهریار 88926620

باربری شهریارباربری شهریار

باربری شهریار , حمل بار از شهریار به شهرستان , شهرستان شهریار در غرب تهران واقع شده است . این شهرستان از شمال با شهر قدس , از غرب با ملارد از جنوب با رباط کریم و از شرق با اسامشهر همسایه است و در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. شهر شهریار حدود 20 کیلومتر با تهران فاصله دارد. برای رسیدن به شهریار از تهران می توانید از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان عبور کنید. این شهرستان به نگین سرسبز غرب تهران یا عروس استان تهران مشهور است که در آن انواع میوه‌ها کشت می‌شود. شهرستان شهریار پرجمعیت ترین شهرستان ایران است که مرکز استان نمی باشد.

لیست باربری های شهریار

باربری شهریار , حمل بار شهریار , پیدا کردن لیست باربری های شهریار مانند لیست باربری های سایر شهرستان ها کار زیاد آسانی نیست . از جمله باربری های این محدوده می توان به باربری مروج شهریار و باربری درخشان شهریار اشاره کرد در حال حاضر برای پیدا کردن باربری اطراف شهریار و هر منطقه و هر شهر می توانید به سایت های آگهی مانند دیوار و شیپور مراجعه کنید اما حتما به نکته توجه داشته باشید که برای اطمینان از باربری هایی که آگهی آنها را مشاهده می کنید از آنها بخواهید جواز معتبر به شما ارائه نمایند. باری پیدا کردن لیست اتوبار ها و باربری نیسان شهریا می توانید از سایت های زیر استفاده نمایید.

 • لیست باربری ها در سایت دیوار
 • لیست باربری ها در سایت شیپور

باربری شهریار تهران

حمل اثاثیه از شهریار

باربری شهریار , حمل بار شهریار , جهت حمل اثاثیه در محدوده شهریار و شهرهای اطراف مانند اسلامشهر , باغستان , شهر قدس , اسلامشهر و رباط کریم می توانید با کارشناسان ما با شماره 88926620 تماس بگیرید. باربری و اتوبار شهریار کلیه خدمات حمل اثاثیه به شهرستان را توسط ماشین های پیشرفته و با پرسنل زبده انجام میدهد. به طور معمول برای حمل اثاثیه و اسباب کشی از خاور مسقف با اتاق های بزرگ استفاده میشود. حمل اثاثیه از شهریار به تهران , حمل اثاثیه از شهریار به شهرستان , حمل اثاثیه از باغستان شهریار به اراک, حمل بار از صباشهر به شیراز از جمله خدمات تهران سعادت در زمینه باربری از شهریار به شهرستان می باشد.

نرخ کرایه حمل بار و باربری شهریار

در این قسمت برخی از کرایه های باربری بین شهری شهریار آورده شد. شما می توانید برای اطلاع از نرخ کرایه می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. لازم به ذکر است که به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره 88926620 تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ 1400/01/27 می باشند .

کرایه کامیون تک از شهریار  به کرج 490,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به قزوین 550,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اصفهان 670,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به رشت 1,000,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به یزد 950,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اردبیل 1,250,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به تبریز 1,050,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به شیراز 1,120,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به اهواز 1,380,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه کامیون تک از شهریار  به مشهد 1,350,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

قیمت به روز باربری از مبدا تهران به شهرستان ها

برای استعلام قیمت دقیق می بایست با کارشناسان باربری تماس بگیرید تا نرخ به روز خدمت شما اعلام شودقیمت های فوق برای نرخ کرایه کامیون از شهریار به شهرستان هستند و برای حمل بار کامیون جفت, باربری خاور تهران , نرخ کرایه تریلی باربری و نیسان و وانت بار می توانید با کارشناسان ما در باربری رباط کریم تماس بگیرید.

کرایه خاور از شهریار به شهرستان ها

[table id=4 /]

باربری محدوده شهریار

باربری از شهریار به شهرستان و توسط ماشین های مجهز انجام می شود. باربری اطراف شهریار بار شما بسته به نیاز شما توسط ماشین های رو باز و یا سرپوشیده حمل می شود. برای حمل بار از شهریار از خاور , کامیون تک , کامیون جفت , تریلی می توانید استفاده کنید. ماشین های حمل بار شامل تریلی تهران از شهریار , خاور شهریار , کامیون جفت از شهریار , کامیون تک از شهریار , ترانزیت از شهریار , ماشین چادری از شهریار , ماشین ده چرخ شهریار , ماشین هجده چرخ شهریار انجام میشود. اتوبار شهریار, در حال حاضر خدمات مربوط به وانت بار شهریار و باربری نیسان شهریار توسط باربری ما ارائه نمی شود.

باربری شاهدشهر

باربری محدوده شهریار , شاهدشهر یکی از شهرهای استان تهران در ایران است. این شهر در بخش مرکزی شهرستان شهریار قرار دارد. این شهر با پیوستن سه روستای علی آباد درازه، درازه و شهسواری تشکیل شده و اکنون روستاهای محمودآباد و خلج‌آباد هم در محدوده شهری شاهدشهر قرار دارند. برات‌آباد، فردوس، ویره، رامین، دروازه عباس‌آباد فردوس از روستاهای پیرامونی این شهر هستند که تحت پوشش باربری شاهدشهر هستند.

باربری صباشهر

باربری صباشهر , باربری محدوده شهریار , شهرستان صباشهر از ادغام روستاهای قاسم‌آباد، قندیشاد، کبودین و اسلام‌آباد تشکیل شده‌است. باربری نسیم شهر که همان  پایانه باربری تهران است در نزدیکی صباشهر قرار گرفته است و تقریبا اکثر بارنامه های ارسالی از مبدا تهران از این پایانه (اکبرآباد) صادر می شوند. محدوده صباشهر به عنوان یکی از مناطق نیمه صنعتی به طور معمول بار های زیادی جهت ارسال دارد. ما روزانه تعداد زیادی تماس از محدوده صباشهر دریافت می کنیم و ماشین های باری زیادی توسط باربری صباشهر به سراسر ایران اعزام میشوند.

باربری باغستان شهریار

باربری باغستان شهریار , حمل بار از باغستان شهریار به شهرستان , حمل بار شهریار ,  محدوده شهر جدید باغستان از سه راه شهریار در شهر تهران تا جنوب شرقی شهر شهریار و از جنوب تا اتوبان ساوه ادامه دارد. شهرستان باغستان در غرب تهران واقع شده است و این شهرستان در مسیر جاده تهران ساوه قرار گرفته است. باربری باغستان, شهر باغستان حدود ۱۵ کیلومتر با تهران فاصله دارد. برای رسیدن به باغستان از تهران می توانید از جاده شهریار و یا اتوبان باغستان عبور کنید. در حال حاضر روستاهای سعیدآباد، مهدیه، ده مویز، خادم‌آباد، نصیرآباد، بابا سلمان، دهشاد بالا و پایین شهر باغستان را تشکیل میدهند.

باربری پایانه نسیم شهر در نزدیکی شهریار

باربری نسیم شهر , باربری اکبر آباد , اکثر بارنامه های صادر شده از مبدا تهران به کلیه شهرستان های سراسر کشور از پایانه باربری اکبرآباد (نسیم شهر) صادر می شوند.برای پیدا کردن باربری شهرستان و حمل اثاثیه شهرستان می توانید به سراغ پایانه باربری اکبرآباد بروید. آدرس پایانه اکبرآباد در جاده تهران ساوه و در نسیم شهر واقع شده است. نیسم شهر یکی از توابع شهریار است که تحت پوشش اتوبار شهریار قرار دارد.

اتحادیه باربری شهریار

اتحادیه باربری شهریار , باربری بین شهری شهریار , برای تماس با اتحادیه فروشندگان اتومبیل شهریار می توانید به آدرس اتحادیه : شهریار- خیابان شهید بهشتی شرقی – بالای مجتمع صادقیانی مراجعه کنید و یا با شماره تلفن اتحادیه: 65249507 تماس بگیرید.

مناطق تحت پوشش حمل بار شهریار

در حال حاضر شهرستان شهریار دارای 7 شهر می باشد که باربری شهریار تمامی این مناطق را تحت پوشش خود دارد. باربری وحیدیه , باربری فردوسیه , باربری شهر اندیشه , باربری شاهد شهر و باربری صباشهر مناطق تحت پوشش این باربری هستند. باربری نسیم شهر جز شهرستان بهارستان تهران است اما با توجه به نزدیکی پایانه باربری تهران به شهریار این محدوده خدمات حمل بار را یکدیگر را پوشش می دهند .

اتوبار شهریار

تهران سعادت در حال حاضر خدمات باربری و حمل بار بین شهری را به طور کامل پوشش می دهد. همانطور که در مطلب تفاوت باربری و اتوبار بیان شده اتوبار شهریار در زمینه حمل اثاثیه درون شهری فعالیت میکند. برای اسباب کشی و حمل اثاثیه درون شهری می توانید با شماره 88926620 که مربوط به کارگوبار است تماس بگیرید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 194

Comments (۱۵)

 1. نیازی
  بهمن ۱۱, ۱۳۹۸

  سلام شما شماره باربری رضاپور شهریار رو دارید ؟

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۱۲, ۱۳۹۸

   سلام جتاب نیازی

   در مطلب لیست باربری های تهران که شماره همه باربری های فعال پایانه تهران ذکر شده است ,می توانید شماره باربری مورد نظرتون رو پیدا کنید.

 2. احمدی
  بهمن ۲۴, ۱۳۹۸

  کرایه خاور از باغستان به اصفهان چقدر میشه ؟

  1. پشتیبان سایت
   بهمن ۲۷, ۱۳۹۸

   سلام , برای اطلاع از کرایه خاور روباز و مسقف به سراسر کشور می توانید مطلب نرخ کرایه خاور را مشاهده نمایید.

   کرایه امروز خاور روباز از باغستان شهریار به اصفهان ۶۲۰.۰۰۰ تومان است.

 3. عبدلی
  اسفند ۱, ۱۳۹۸

  قیمت وانت شهرکرد چقدره ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۲, ۱۳۹۸

   سلام دوست عزیز, بله در حال حاضر خدمات مربوط به وانت بار و نیسان بار توسط تهران سعادت به صورت تخصصی انجام می شود.
   لطفا با شماره ۰۲۱۸۸۸۸۸۶۴۸ با همکاران ما در بخش فروش تماس حاصل فرمایید.

 4. سروش
  اسفند ۴, ۱۳۹۸

  شماره باربری درخشان شهریار رو چطور میتوانم پیدا کنم ؟

  1. کارشناس باربری
   اسفند ۶, ۱۳۹۸

   سلام , تقریبا شماره همه باربری های تهران در مطلب لیست باربری های تهران قرار گرفته است.

 5. آبان ۵, ۱۳۹۹

  عالیه که انقدر کامل همه ی نقاط ایران رو پوشش میدید

 6. Kkhosravi
  آذر ۱, ۱۳۹۹

  سلام الان که تعطیل کردن ماشینم توجاده نمیزارن شهرستانم بار میبرین؟
  ازشهریار تا زنجان چقدمیشه کرایه خاور؟

  1. مدیر سایت
   آذر ۲, ۱۳۹۹

   سلام ، تردد برای ماشین های باربری آزاد هستش ، با شماره های شرکت تماس بگیرید همکاران بنده راهنماییتون میکنن

 7. مومنی
  دی ۱۲, ۱۳۹۹

  باسلام هزینه یه خاور داخلی امیریه جابجایی تو همون کوچس هزینش چقد میشه با دو کارگر

 8. رضا نوری
  بهمن ۱۵, ۱۳۹۹

  ممنون از باربری شهریار تهران سعادت

  1. مدیر سایت
   بهمن ۱۶, ۱۳۹۹

   سلام وقت بخیر ممنونم از شما

 9. فرشاد
  بهمن ۱۹, ۱۳۹۹

  سلام تلفن باربری شهریار همینه؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × چهار =

Call Now Button02188926620

Enter your keyword