باربری کامیون | حمل بار کامیون | نرخ کرایه کامیون

باربری کامیون | حمل بار کامیون | نرخ کرایه کامیون

5
(321)

باربری کامیون و نرخ کرایه کامیون در سال 1400

باربری کامیون و حمل بار کامیون از استان تهران به سراسر ایران از خدمات باربری تهران سعادت می باشد.

جهت هرگونه حمل بار کامیون دربستی، حمل بار کامیون تک، حمل بار کامیون جفت، حمل بار کامیون مسقف با بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر می توانید با شماره باربری کامیون 02188926620 تماس بگیرید.

 

کرایه کامیون تهران

کرایه کامیون تهران توسط باربری معتبر و با سابقه تهران سعادت بر اساس مبدا تهران به تمامی نقاط ایران شهری و بین شهری بر اساس تعرفه اعلام می گردد. جهت درخواست نرخ کرایه کامیون تهران با شماره های باربری تماس بگیرید.

 

کامیون تک تهران

حمل بار با کامیون از مبدا استان تهران به شهرستان با کامیون تک به صورت دربستی با بهترین قیمت و صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر انجام می شود.

 

کامیون جفت تهران

کامیون جفت می تواند بار سنگین تری به نسبت کامیون تک را حمل کند. در صورت نیاز به باربری کامیون جفت در تهران می توانید با شماره باربری تماس بگیرید.

تلفن باربری کامیون تهران 02188926620

 

باربری کامیون یکی از رایج ترین انواع باربری ها در سطح کشور است که با توجه به مسائل اقتصادی، هزینه باربری و نرخ کرایه کامیون در سال 1400 برای مردم مهم بوده و نیاز هست تا به طور دقیق از این نرخ مطلع شوند. باربری کامیون تهران سعادت با سال ها تجربه کاری تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

هیئت شورای اسلامی تهران بزرگ از افزایش نرخ کرایه کامیون در امسال خبر داد و به تصویب نیز رسید. نرخ کرایه کامیون در سال 1400 با افزایش 25 درصدی مواجه شد. افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 1400  باعث این شود که کیفیت کار ثابت بماند یا کم شود.

 بلکه باید چندین درجه از قبل بالاتر بیاید و مردم بیشترین رضایت را از شرکت داشته باشند. باتوجه به افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 1400 شرکت تهران سعادت امکانات ماشین های خود را زیادکرده است. افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 1400 به عوامل مختلفی بستگی دارد که قصد داریم به چند مورد آن در این قسمت اشاره کنیم.

 1. افزایش قیمت بنزین و گازوییل که قطعاً جز عوامل مهم در افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 1400 بوده است.
 2. شرایط اقتصادی سختی که بر دوش کشور است باعث شده هزینه های سایر موارد قدری افزایش یابد که افزایش 25 درصدی نرخ کرایه کاملا منطقی و به صرفه برای دارندگان کامیون است تا رضایت آن ها را برآورده نمایند.
 3. کسانی که شرکت حمل و نقل دارند به دلیل اینکه پرسنل زیادی استخدام کرده اند ماهیانه باید توانایی پرداخت حقوق کارکنان خود را داشته باشند و اگه بودجه کافی برای پرداخت نداشته باشند ممکن است مجبور به تعدیل نیرو شوند.
 4. با افزایش قیمت اجناس، لوازم یدکی ماشین های باربری و اتوبار نیز گران شده و هزینه های زیاد روی دست کامیون داران می گذارد. پس افزایش نرخ کرایه کامیون در سال1400 با توجه به موارد بالا بسیار منصفانه است.

 

معرفی خدمات شرکت باربری کامیون تهران سعادت

1- ارائه خدمات به طور شبانه روزی.

2- استفاده از رانندگان دوره دیده و کاربلد با کارت معتبر.

3- قیمت بسیار منصفانه برای حمل بار.

4- حمل بار کامیون از مبدا استان تهران به سایر شهر ها و شهرستان ها با انواع کامیون حمل بار.

پرسنل شرکت تهران سعادت به صورت تمام وقت در حال خدمت رسانی به شما مشتریان گرامی می باشند. شما می توانید در هر زمانی با شرکت تماس حاصل فرمایید. کارکنان باربری تهران سعادت حتی در روز های تعطیل نیز آنلاین بوده و آماده پاسخ گویی به سوالات و پرسش های شما هستند. هدف رضایت شما عزیزان است.

بیشتر تلاش باربری تهران سعادت جلب رضایت شما عزیزان می باشد.

اگر به دنبال کامیون تهران هستید باربری تهران سعادت یکی از قدیمی ترین و تخصصی ترین شرکت ها در زمینه ی حمل بار با کامیون جفت , حمل بار کامیون تک و حمل بار کامیون مسقف می باشد که خدماتی که برای باربری شهرستان ارائه می شوند را داراست. در مطلب انواع کامیون اطلاعات کاملی در مورد ماشین های باری برای شما جمع آوری شده است و به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با کامیون ها مطلب ذکر شده را مطالعه کنید.

اگر برای ارسال بار خود به دنبال کمترین تعرفه کرایه باربری سال 1400 می گردید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید تا  ارزانترین نرخ کرایه کامیون بین شهری، بار خود را حمل کنید.

برای استعلام تعرفه کرایه کامیون و کامیونت با شماره زیر تماس بگیرید:

88926620

به دو روش می توان از نرخ کرایه باربری کامیون در سال 1400 مطلع شد

در روش اول به سایت مراجعه کنید و با وارد کردن مشخصات از اعم از میزان بار، مسافت و … از هزینه کرایه بار وجابجایی مطلع شوید.

در روش دوم شما می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و به طور دقیق از نرخ کرایه کامیون در سال  1400 مطلع شوید خوبی ای روش این است که با افزایش قیمت ها مواجه نخواهید شد. یکی از مزایای تماس با شرکت تهران سعادت این است که می توانید هر نوع سوالی که دارید با کارشناسان شرکت تهران سعادت در میان بگذارید و سریع تر به پاسخ برسید.

سعی کنید چند روز قبل از امر جابجایی و حمل و نقل از قیمت های باربری استعلام بگیرید تا موقع حمل بار دچار سردرگمی یا عدم پیدا کردن کامیون نشوید. زیرا نحوه محاسبه هزینه باربری بر اساس مسایل اقتصادی، شلوغی جاده و غیره فرق می کند.

 

کامیون اتاق‌دار

باربری کامیون تهران به شهرستان

برای پیدا کردن کامیون تهران به شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید تا برای شما در زمان مشخص رزرو شود. کامیون شهرستان شامل باربری به همه ی شهرهای ایران می شود . کامیون تهران به بندر عباس , کامیون تهران به مشهد , کامیون تهران به شیراز , کامیون تهران به شمال , کامیون تهران به اصفهان , کامیون شهرک صنعتی به شهرستان و کرایه پایین تر با بار برگشتی کامیون , همگی بخشی از باربری کامیون شهرستان هستند.

نرخ کرایه کامیون تک سال 1400

در جدل زیر نرخ کرایه کامیون تک محور ( کرایه کامیون تک ) از مبدا تهران به مقصد 90 شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مبالغ کرایه برای تاریخ 1400/08/18 هستند و برای اطلاع از قیمت به روز بهتر است که با همکاران ما با شماره 88926620 تماس بگیرید.

 

کرایه کامیون تک

 

نرخ کرایه کامیون جفت سال 1400

در صورتیکه بار شما تا 15 تن وزن دارد می توانید از کامیون 2 محور برای حمل آن استفاده کنید . در جدل زیر نرخ کرایه کامیون دو محور ( کرایه کامیون جفت ) از مبدا تهران به مقصد 90 شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مجدداً تاکید میکنیم که مبالغ کرایه برای تاریخ 1400/07/28 هستند و برای اطلاع از قیمت به روز لازم است که با همکاران ما با شماره 88926620 تماس بگیرید.

هزینه حمل بار با کامیون با توجه به عوامل مختلفی مانند وضعیت راهها , وضعیت آب و هوا , مسیری که برای حمل بار به شهرستان طی می شود و همچنین وضعیت کاری رانندگان دستخوش تغییر می شود. در بسیاری از مواقع صاحبان بار و کالا با واسطه ها در ارتباط هستند و دلیل وجود دلال ها قیمت اعلامی با قیمت واقعی فاصله زیادی دارد. ما با توجه به حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده ها و ارتباطات گسترده در زمینه حمل و نقل همواره حداقل قیمت و مناسب ترین کرایه را به شما اعلام می کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر نرخ باربری کامیون

ما بارها در تمامی مطالب سایت که اعلام قیمت باربری و یا لیست نرخ تعرفه ای داشته ایم به این موضوع اشاره کرده ایم که “کرایه ماشین ها ثابت نیستند و برای استعلام قیمت به روز باید با کارشناسان ما تماس بگیرید”. در این قسمت می خواهیم به عوامل و دلایلی که باعث به وجود امدن نواسان قیمت می شوند اشاره کنیم. معمول ترین و مهمترین دلایل موثر یر نرخ کرایه  باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تعداد کامیون یک مسیر در روز بارگیری

اگر تعداد ماشین هایی که می خواهند یک مقصد خاص بروند زیاد باشد، در آن روز نرخ کرایه کامیون برای آن مقصد کاهش پیدا میکند و به طبع اگر تعداد ماشین ها کم باشید کرایه افزایش پیدا میکند. برای مثال روزهایی که فصل برداشت محصولات کشاورزی در استان خوزستان است به دلیل اینکه بار برگشتی برای رانندگان زیاد است نرخ کرایه بسیار کاهش پیدا میکند.

وضعیت راهها

وضعیت راهها و وضعیت جاده یکی دیگر از عواملی است که نرخ کرایه را دستخوش تغییر می کند. مسیر های خاکی و جاده های روستایی از جمله مواردی هستند که باعث افزایش کرایه می شوند.

وضعیت جوی , آفتابی , بارانی و برفی بودن مسیر

در روزهای بارانی و برفی به دلیل سختی رانندگی در وضعیت جوی نامناسب و همچنین مشکلات احتمالی در زمان بارگیری و تخلیه بار قمیت کرایه کامیون افزایش پیدا میکند.

چند جا بارگیری , چند جا تخلیه

کرایه های کامیون معمول برای یک جا بارگیری و یک جا تخلیه می باشد. در صورتی بارگیری از چند مبدا مختلف انجام شود و یا تخلیه در چند مقصد انجام شود روی کرایه تاثیر مستقیمی می گذارد.

ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی رانندگان

در حال حاضر نرخ کرایه کامیون توسط رانندگان تعیین میشود. همین امر باعث شده که کرایه ها به صورت روزانه تغییر کنند. کرایه های بندر عباس در حال حاضر به صورت سالن اعلام بار می باشد اما در اکثر شهرها کرایه ها توسط رانندگان مشخص می شوند.

مشکلات اقتصادی کلان

مشکلات اقتصادی مانند نواسان نرخ ارز, گران شدن سوخت, نرخ تورم و کلیه عواملی که روی قطعات خودرو و معیشت رانندگان تاثیر می گذارد به صورت مستقیم بر روی نرخ کرایه کامیون تاثیر میگذارد.

کامیون جفت

نرخ کرایه تن بر کیلومتر

به زودی جدول و لیست قیمت تن بر کیلومتر تهیه و در همین قسمت خدمت شمار ارائه می گردد. در حال حاضر برای استعلام قیمت تن بر کیلومتر می توانید با کارشناسان ما با شماره 88926620 تماس بگیرید.

حمل بار کامیون به شهرستان

باربری با کامیون، حمل بار کامیون از درب کارخانه و باربری از درب انبار نیز از خدمات باربری تهران سعادت می باشد که می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها و کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به عنوان پروژه حمل بار به مشتریان عزیز ارائه کرد. کامیون شهرک صنعتی شمس آباد , کامیون تهران اصفهان , کامیون تک تهران بوشهر , کامیون تک تهران مشهد , کامیون تک تهران بندر عباس , کامیون تک سه راه آدران جزو خدماتی هستند که کامیون تهران ارائه می دهد.

حمل بار تریلی از تهران به شهرستان

باربری کامیون

خدمات حمل بار با کامیون سال 1400

سایر خدماتی که در زمینه حمل بار با کامیون توسط باربری و اتوبار ارسال میشود:

کامیون باربری تهران, کامیون جفت تهران, کامیون تک تهران, کامیون تک محور تهران, کامیون دو محور تهران, کامیون شهرستان, کامیون تک شهرستان, کامیون جفت شهرستان, باربری جفت شهرستان, باربری تک شهرستان, کرایه کامیون, کرایه کامیون تک, کرایه کامیون جفت, کامیون تهران شیراز, تک تهران شیراز, تک تهران بندر عباس, کامیون تک از مبدا تهران, کامیون تک از تهران به شهرستان, هزینه حمل بار کامیون, هزینه حمل بار تک, هزینه حمل بار جفت, کرایه تریلی کفی, کرایه تریلی, تریلی شهرستان, کامیون مسقف, کامیون اتاقدار, کامیون بین شهری, کامیون تهران به اهواز, کامیون تک تهران به بوشهر, کامیون خرده بار, باربری کامیون, باربری و اتوبار کامیون تک, باربری و اتوبار کامیون جفت.

نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندرعباس سال 1400

برای دریافت نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندر عباس میتوانید با شماره باربری تهران سعادت است تماس بگیرید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار کامیون

برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید . ما در مطلب محاسبه هزینه باربری و اتوبار به طور کامل به نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل پرداخته ایم. هزینه هایی مانند هزینه بارگیری, هزینه باسکول, چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه از جمله مواردی هستند که باید در محاسبه نرخ کرایه حمل بار لحاظ شوند.

نرخ کرایه خاور بین شهری

برای حمل بار با خاور می توانید جزئئیات دقیق را در مطلب نرخ کرایه خاور بین شهری مشاهده نمایید. نرخ کرایه خاور روباز , تعرفه کرایه 911 , نرخ کرایه خاور مسقف و خاور اسباب کشی در مطلب مریوط به خاور حمل بار آورده شده است.

نرخ کرایه کامیون بین شهری

در آخر باید به این موضوع اشاره مجددی داشته باشیم که برای برای پیدا کردن پایین ترین نرخ کرایه کامیون بین شهری و نازلترین هزینه باربری می توانید روی باربری و اتوبار تهران سعادت حساب کنید. ما با حدف کردن دلال ها و واسطه و پایین آوردن هزینه ها سعی بر این داریم که مشتریان عزیر کمترین هزینه و بهترین کیفیت حمل بار را تجربه نمایند.

سوالات متداول

برای اطلاع از نرخ کرایه کامیون در سال 1400 چه کاری باید انجام دهیم؟

برای اطلاع از نرخ کرایه کامیون و تریلی در سال 1400 می توانید با شماره تماس 02188926620 تماس حاصل فرمایید و کارشناسان باربری تهران سعادت شما را راهنمایی میکنند.

شرکت تهران سعادت چه خدماتی ارائه میدهد؟

– حمل بار به شهرستان و تمامی نقاط کشور
– باربری در داخل شهر تهران
– اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل
– باربری و حمل بار به بندرهای کشور

آیا نرخ حمل بار و کرایه کامیون و تریلی در سال 1400 افزایش داشته است؟

هیئت شورای اسلامی تهران بزرگ  از افزایش نرخ کرایه کامیون در امسال خبر داد و به تصویب نیز رسید. نرخ کرایه کامیون در سال 1400 با افزایش ۲۵ درصدی مواجه شد.افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 1400 نباید باعث این شود که کیفیت کار ثابت بماند یا کم شود.

تعرفه های شرکت تهران سعادت در سال 1400 چقدر است؟

تعرفه باربری بستگی به میزان وسایل شما ، باربری برون شهری یا داخل شهری و … بستگی دارد ، از همین رو با شماره های شرکت 02188926620 تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان تهران سعادت برخوردار شوید.

شرکت باربری کامیون چیست؟

باربری کامیون تهران سعادت با دارا بودن کامیون های مجهز و بارنامه دولتی و بیمه رایگان امکان حمل بار با انواع کامیون از تهران به سایر شهر های ایران را فراهم می نماید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 321

Comments (۱۹)

 1. مرداد ۲۱, ۱۳۹۹

  سلام. لطفا استعلام قیمت ماشین کفی از مبداء ( پردیس بومهن ) و مقصد پیشوا ورامین بار ما هم پنج عدد تیر برق بتونی هست.
  شماره تماس : ٠٩١٢٢۴۶٠۶۶١

 2. غلامرضا خدادادی
  مهر ۱, ۱۳۹۹

  سلام لطفا کرایه با کامیون اثاثیه منزل از مسجدسلیمان به بندر عباس را بمن بگید

 3. حیدری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۹

  لطفا کرایه کامیون۴تنی از مبدا شهرستان ملایربه مقصد تهران رو به من بگید،محموله پودر سنگ سیلیس نوع بار کیسه ۴۰ کیلویی مقدار۱۰۰ کیسه میباشد.باتشکر

 4. ارمیتا armit@yahoo.com
  مرداد ۲۱, ۱۴۰۰

  سلام لطفا نرخ ماشین ایسوزواز مبدا اصفهان به شهر خوی را بگوئید اساس منزل

 5. محمد علی رضا زاده
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  عجیبه که بازم نرخ کرایتون انقد پایینه عالیه

 6. شکیب نباتی
  آبان ۱۸, ۱۴۰۰

  من واقعا از شرکتتون راضیم چیزی برای گفتن نمیذاره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × سه =

Call Now Button02188926620