لیست نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400

نرخ کرایه کامیون – باربری کامیون

5
(238)

حمل بار کامیون و باربری کامیون یکی دیگر از خدمات باربری تهران سعادت است . اگر به دنبال کامیون تهران هستید می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید. حمل بار با کامیون جفت , حمل بار کامیون تک و حمل بار کامیون مسقف خدمات مختلفی هستند که برای باربری شهرستان ارائه می شوند. در مطلب انواع کامیون اطلاعات کاملی در مورد اتواع ماشین های باری برای شما جمع آوری شده است و به شما پیشنهاد می کنیم برای آشنایی بیشتر با کامیون ها مطلب ذکر شده را مطالعه کنید.

اگر برای ارسال بار خود به دنبال کمترین تعرفه کرایه باربری سال 99 و 1400 می گردید می توانید با ارزانترین نرخ کرایه کامیون بین شهری بار خود را حمل کتید.

برای استعلام تعرفه کرایه کامیون و تریلی و کامیونت با شماره زیر تماس بگیرید:

88888648

نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400

با توجه به مشلات اقتصادی و فشارهایی که بر دوش سرپرستان خانواده وجود دارد هزینه باربری و نرخ کرایه کامیون در سال 99 برای مردم در الویت اول قرار دارد و مردم حق دارند به طور دقیق از این نرخ مطلع شوند. با وجود چنین مشکلاتی شرکت تهران سعادت با سال ها تجربه کاری تمام تلاش خود را می کند تا بهترین خدمات را ارائه دهد.

هیئت شورای اسلامی تهران بزرگ  از افزایش نرخ کرایه کامیون در امسال خبر داد و به تصویب نیز رسید. نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400 با افزایش 25 درصدی مواجه شد.افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400 نباید باعث این شود که کیفیت کار ثابت بماند یا کم شود.

 بلکه باید چندین درجه از قبل بالاتر بیاید و مردم بیشترین رضایت را از شرکت  داشته باشند.باتوجه به افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 شرکت تهران سعادت امکانات ماشین های خود را زیادکرده است. افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 به عوامل مختلفی بستگی دارد که قصد داریم به چند مورد آن در این قسمت اشاره کنیم.

 1. افزایش قیمت بنزین که قطعا جز عوامل مهم در افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400 بوده است.
 2. شرایط اقتصادی سختی که بر دوش کشور است باعث شده هزینه های سایر موارد قدری افزایش یابد که افزایش 25 درصدی نرخ کرایه کاملا منطقی و به صرفه برای دارندگان شرکت باربری و اتوبار است.
 3. کسانی که شرکت حمل ونقل دارند به دلیل اینکه پرسنل زیادی استخدام کرده اند ماهیانه باید توانایی پرداخت حقوق کارکنان خود را داشته باشند و اگه بودجه کافی برای پرداخت نداشته باشند ممکن است مجبور به اخراج  شوند.
 4. با افزایش قیمت اجناس، لوازم یدکی ماشین های باربری و اتوبار نیزگران شده و هزینه های زیاد روی دست شرکت داران می گذارد. پس افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 بسیار منصفانه است.

معرفی خدمات شرکت تهران سعادت

1.ارائه خدمات به طور شبانه روزی.

2.استفاده از کارگران دوره دیده و کاربلد.

3.قیمت بسیار منصفانه برای حمل بار.

پرسنل شرکت تهران سعادت با وجود همه مشکلات اقتصادی به صورت تمام وقت در حال خدمت رسانی به شما مردم عزیز می باشند. شما می توانید در هر زمانی که در نظر داشتید با شرکت تماس حاصل  فرمایید.کارکنان شرکت تهران سعادت حتی در روز های تعطیل نیز آنلاین بوده و آماده پاسخ گویی به سوالات و پرسش های شما هستند. هدف رضایت شما عزیزان است.

بیشتر تلاش شرکت تهران سعادت جلب رضایت شما عزیزان می باشد. یکی از عواملی که باعث افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 شده است شرایط آب و هوایی سختی بود که در این سال برای کشور رخ داد. شرایطی آب هوایی سختی چون سیل های سهمگین، زلزله ، برف های سنگین و…

به دو روش می توان از نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400 مطلع شد

در روش اول به سایت مراجعه کنید و با وارد کردن مشخصات از اعم از میزان بار، مسافت و … از هزینه بار وجابجایی خود مطلع شوید. فقط دقت کنید که قیمت های این سبکی ممکن است با واقعیت فرق داشته باشد.

در روش دوم شما می توانید با شرکت تماس حاصل فرمایید و به طور دقیق از نرخ کرایه کامیون در سال 99 و 1400 مطلع شوید خوبی ای روش این است که با افزایش قیمت ها مواجه نخواهید شد.یکی از مزایای تماس با شرکت تهران سعادت این است که می توانید هر نوع سوالی که دارید با کارشناسان شرکت تهران سعادت

 در میان بگذارید و آنان به سوال های شما قطعا جواب منطقی خواهند داد.سعی کنید چند روز قبل از امر جابجایی و حمل و نقل از قیمت های باربری استعلام بگیرید تا موقع حمل بار دچار سردرگمی یا شوک نشوید. زیرا روز به روز قیمت ها و نحوه محاسبه هزینه باربری فرق می کند.

سعی کنید از مسیری که قرار است خودرو حمل بار تردد کند خود نیز همراهی کنید تا در صورت مشکل در مقصد، بتوانید شرایط را کنترل کنید و برنامه ریزی های لازم را انجام دهید.با توجه افزایش نرخ کرایه کامیون در سال 99 شرکت تهران سعادت بیشتر از قبل در حال فعالیت برای ارائه بهترین و با کیفیت ترین خدمات برای شما دوستان عزیز می باشد. امید واریم لایق انتخاب شما مردم عزیزباشیم.

کامیون اتاق‌دار

کامیون تهران به شهرستان

برای پیدا کردن کامیون تهران به شهرستان می توانید با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت ماشین برای شما فرستاده شود . کامیون شهرستان شامل باربری همه ی شهرهای ایران می شود . کامیون تهران به بندر عباس , کامیون تهران به مشهد , کامیون تهران به شیراز , کامیون تهران به شمال , کامیون تهران به اصفهان , کامیون شهرک صنعتی به شهرستان و کرایه پایین تر با بار برگشتی کامیون , همگی بخشی از باربری شهرستان هستند

نرخ کرایه کامیون تک سال 99 و 1400

در جدل زیر نرخ کرایه کامیون تک محور ( کرایه کامیون تک ) از مبدا تهران به مقصد 90 شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مبالغ کرایه برای تاریخ 1398/07/28 هستند و برای اطلاع از قیمت به روز بهتر است که با همکاران ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

[table id=8 /]

کرایه کامیون تک

نرخ کرایه کامیون جفت سال 99 و 1400

در صورتیکه بار شما تا 15 تن وزن دارد می توانید از کامیون 2 محور برای حمل آن استفاده کنید . در جدل زیر نرخ کرایه کامیون دو محور ( کرایه کامیون جفت ) از مبدا تهران به مقصد 90 شهر اصلی در تمامی استان های کشور آورده شده است . مجدداً تاکید میکنیم که مبالغ کرایه برای تاریخ 1398/07/28 هستند و برای اطلاع از قیمت به روز لازم است که با همکاران ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

برای نرخ کرایه به روز تماس بگیرید :

88888648

[table id=9 /]

هزینه حمل بار با کامیون با توجه به عوامل مختلفی مانند وضعیت راهها , وضعیت آب و هوا , مسیری که برای حمل بار به شهرستان طی می شود و همچنین وضعیت کاری رانندگان دستخوش تغییر می شود. در بسیاری از مواقع صاحبان بار و کالا با واسطه ها در ارتباط هستند و دلیل وجود دلال ها قیمت اعلامی با قیمت واقعی فاصله زیادی دارد. ما با توجه به حذف واسطه ها و ارتباط مستقیم با راننده ها و ارتباطات گسترده در زمینه حمل و نقل همواره حداقل قیمت و مناسب ترین کرایه را به شما اعلام می کنیم.

عوامل تاثیرگذار بر نرخ کرایه کامیون

ما بارها در تمامی مطالب سایت که اعلام قیمت باربری و یا لیست نرخ تعرفه ای داشته ایم به این موضوع اشاره کرده ایم که “کرایه ماشین ها ثابت نیستند و برای استعلام قیمت به روز باید با کارشناسان ما تماس بگیرید”. در این قسمت می خواهیم به عوامل و دلایلی که باعث به وجود امدن نواسان قیمت می شوند اشاره کنیم. معمول ترین و مهمترین دلایل موثر یر نرخ کرایه  باربری می توان به موارد زیر اشاره کرد :

تعداد ماشین های یک مسیر در روز بارگیری

اگر تعداد ماشین هایی که می خواهند یک مقصد خاص بروند زیاد باشد . در آن روز نرخ کرایه کامیون برای آن مقصد کاهش پیدا میکند و به طبع اگر تعداد ماشین ها کم باشید کرایه افزایش پیدا میکند. برای مثال روزهایی که فصل برداشت محصولات کشاورزی در استان خوزستان است به دلیل اینکه بار برگشی برای رانندگان زیاد است نرخ کرایه بسیار کاهش پیدا میکند.

وضعیت راهها

وضعیت راهها و وضعیت جاده یکی دیگر از عواملی است که نرخ کرایه را دستخوش تغییر می کند. مسیر های خاکی و جاده های روستایی از جمله مواردی هستند که باعث افزایش کرایه می شوند.

وضعیت جوی , آفتابی , بارانی و برفی بودن مسیر

در روزهای بارانی و برفی به دلیل سختی رانندگی در وضعیت جوی نامناسب و همچنین مشکلات احتمالی در زمان بارگیری و تخلیه بار قمیت کرایه کامیون افزایش پیدا میکند.

چند جا بارگیری , چند جا تخلیه

کرایه های کامیون معمول برای یک جا بارگیری و یک جا تخلیه می باشد. در صورتی بارگیری از چند مبدا مختلف انجام شود و یا تخلیه در چند مقصد انجام شود روی کرایه تاثیر مسقیمی می گذارد.

ثابت نبودن کرایه صافی دریافتی رانندگان

در حال حاضر نرخ کرایه کامیون و تریلی و خاور توسط رانندگان تعیین میشود. همین امر باعث شده که کرایه های به صورت روزانه تغییر کنند. کرایه های بندر عباس در حال حاضر به صورت سالن اعلام بار می باشد اما در اکثر شهرها کرایه ها توسط رانندگان مشخص می شوند.

مشکلات اقتصادی کلان

مشکلات اقتصادی مانند نواسان نرخ ارز , گران شدن بنزین , نرخ تورم و کلیه عواملی که روی قطعات خودرو و معیشت رانندگان تاثیر می گذارد به صورت مستقیم بر روی نرخ کرایه کامیون تاثیر میگذارد.

کامیون جفت

نرخ کرایه تریلی 99 و 1400

ما در مطلب دیگری به نرخ کرایه تریلی پرداخته ایم که می توانید با مراجعه به مطلب مذکور لیست نرخ کرایه حمل بار با تریلی را مشاهده نمایید.

برای استعلام نرخ کرایه تریلی و کرایه تن بر کیلومتر با شماره زیر تماس بگیرید :

88888648

نرخ کرایه تن بر کیلومتر

به زودی جدول و لیست قیمت تن بر کیلومتر تهیه و در همین قمست خدمت شمار اراده می گردد. در حال حاضر برای استعلام قیمت تن بر کیلومتر می توانید با کاشناسان ما با شماره 88888648 تماس بگیرید.

حمل بار کامیون به شهرستان

باربری با کامیون , باربری کامیون , برای حمل بار از درب کاخانه و باربری از درب انبار نیز می توانید با ما تماس بگیرید تا سرویس باربری و حمل بار را به شما ارائه کنیم. حمل بار از درب انبار یکی از خدمات تخصصی باربری تهران سعادت است که با توجه به حجم زیاد بارهای ارسالی از انبار ها  کارخانه ها می توان خدمات مختلف و متنوع حمل بار و حمل و نقل را به مشتریان عزیز ارائه کرد. کامیون شهرک صنعتی شمس آباد , کامیون تهران اصفهان , کامیون تک تهران بوشهر , کامیون تک تهران مشهد , کامیون تک تهران بندر عباس , کامیون تک سه راه آدران خدماتی از که کامیون تهران ارائه می دهد.

حمل بار تریلی از تهران به شهرستان

باربری کامیون 88888648

خدمات حمل بار با کامیون سال 99 و 1400

سایر خدماتی که در زمینه حمل بار با کامیون توسط باربری و اتوبار ارسال میشود:

کامیون باربری تهران , کامیون جفت تهران , کامیون تک تهران , کامیون تک محور تهران , کامیون دو محور تهران , کامیون شهرستان , کامیون تک شهرستان , کامیون جفت شهرستان , باربری جفت شهرستان , باربری نک شهرستان , کرایه کامیون , کرایه کامیون تک , کرایه کامیون جفت , کامیون تهران شیراز , تک تهران شیراز , تک تهران بندر عباس , کامیون تک از مبدا تهران , کامیون تک از تهران به شهرستان , هزینه حمل بار کامیون , هزینه حمل بار تک , هزینه حمل بار جفت , کرایه تریلی کفی , کرایه تریلی , تریلی شهرستان , کامیون مسقف , کامیون اتاقدار , کامیون بین شهری , کامیون تهران به اهواز , کامیون تک تهران به بوشهر , کامیون خرده بار , باربری کامیون , باربری و اتوبار کامیون تک , باربری و اتوبار کامیون جفت

نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندرعباس سال 99 و 1400

برای دریافت نرخ کرایه حمل بار از مبدا بندر عباس میتوانید با شماره 07633511555 و 07633511777 که تلفن شعبه بندر عباس تهران سعادت است تماس بگیرید.

محاسبه نرخ کرایه حمل بار

برای محاسبه نرخ کرایه حمل بار باید عوامل زیادی را در نظر بگیرید . ما در مطلب محاسبه هزینه باربری و اتوبار به طور کامل به نحوه محاسبه هزینه باربری بین شهری و نرخ کرایه حمل اثاثیه منزل پرداخته ایم. هزینه هایی مانند هزینه بارگیری , هزینه باسکول , چند جا بارگیری و هزینه بیمه بارنامه از جمله مواردی هستند که باید در محاسبه نرخ کرایه حمل بار لحاظ شوند.

نرخ کرایه خاور بین شهری

برای حمل بار با خاور می توانید جزئئیات دقیق را در مطلب نرخ کرایه خاور بین شهری مشاهده نمایید. نرخ کرایه خاور روباز , تعرفه کرایه 911 , نرخ کرایه خاور مسقف و خاور اسباب کشی در مطلب مریوط به خاور حمل بار آورده شده است.

نرخ کرایه کامیون بین شهری

در آخر باید به این موضوع اشاره مجددی داشته باشیم که برای برای پیدا کردن پایین ترین نرخ کرایه کامیون بین شهری و نازلترین هزینه باربری می توانید روی باربری و اتوبار تهران سعادت حساب کنید. ما با حدف کردن دلال ها و واسطه و پایین آوردن هزینه ها سعی بر این داریم که مشتریان عزیر کمترین هزینه و بهترین کیفیت حمل بار را تجربه نمایند.

سوالات متداول

برای اطلاع از نرخ کرایه کامیون در سال 99 چه کاری باید انجام دهیم؟

برای اطلاع از نرخ کرایه کامیون و تریلی در سال 99 و 1400 می توانید با شماره تماس 02188926620 تماس حاصل فرمایید و کارشناسان باربری تهران سعادت شما را راهنمایی میکنند.

شرکت تهران سعادت چه خدماتی ارائه میدهد؟

– حمل بار به شهرستان و تمامی نقاط کشور
– باربری در داخل شهر تهران
– اسباب کشی و حمل اثاثیه منزل
– باربری و حمل بار به بندرهای کشور

آیا نرخ حمل بار و کرایه کامیون و تریلی در سال 99 و 1400 افزایش داشته است؟

هیئت شورای اسلامی تهران بزرگ  از افزایش نرخ کرایه کامیون در امسال خبر داد و به تصویب نیز رسید. نرخ کرایه کامیون در سال ۹۹ با افزایش ۲۵ درصدی مواجه شد.افزایش نرخ کرایه کامیون در سال ۹۹ نباید باعث این شود که کیفیت کار ثابت بماند یا کم شود.

تعرفه های شرکت تهران سعادت در سال 99 و 1400 چقدر است؟

تعرفه باربری بستگی به میزان وسایل شما ، باربری برون شهری یا داخل شهری و … بستگی دارد ، از همین رو با شماره های شرکت تماس گرفته و از مشاوره های خوب کارشناسان تهران سعادت برخوردار شوید.

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین 5 / 5. تعداد آرا: 238

نظرات (۴)

 1. مرداد ۲۱, ۱۳۹۹

  سلام. لطفا استعلام قیمت ماشین کفی از مبداء ( پردیس بومهن ) و مقصد پیشوا ورامین بار ما هم پنج عدد تیر برق بتونی هست.
  شماره تماس : ٠٩١٢٢۴۶٠۶۶١

 2. غلامرضا خدادادی
  مهر ۱, ۱۳۹۹

  سلام لطفا کرایه با کامیون اثاثیه منزل از مسجدسلیمان به بندر عباس را بمن بگید

 3. حیدری
  اسفند ۱۱, ۱۳۹۹

  لطفا کرایه کامیون۴تنی از مبدا شهرستان ملایربه مقصد تهران رو به من بگید،محموله پودر سنگ سیلیس نوع بار کیسه ۴۰ کیلویی مقدار۱۰۰ کیسه میباشد.باتشکر

 4. ارمیتا armit@yahoo.com
  مرداد ۲۱, ۱۴۰۰

  سلام لطفا نرخ ماشین ایسوزواز مبدا اصفهان به شهر خوی را بگوئید اساس منزل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سیزده + هفده =

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید

021-88926620