شرکت حمل و نقل

حمل و نقل به صورت داخلی و بین المللی

شرکت حمل و نقل

۵
(۱۶)

شرکت حمل و نقل سعادت (گروه حمل و نقل سعادت) در سال ۱۳۲۶ در تهران تاسیس گردید. این شرکت در زمینه حمل و نقل کالا به صورت داخلی و بین المللی بیش از ۷۵ سال مشغول به فعالیت می باشد. از زیر مجموعه های این شرکت می توان به موارد زیر اشاره کرد.

دسترسی سریع (برای مطالعه کلیک کنید )

شرکت حمل و نقل داخلی

حمل و نقل تهران سعادت

موسسه ی حمل و نقل تهران سعادت (باربری تهران سعادت) در زمینه حمل بار دربستی از استان تهران و همچنین حمل بار خرده بار از باربری شوش تهران سعادت فعالیت دارد.

پروژه های حمل و نقل لجستیکی

انجام پروژه های حمل به صورت پیمانکاری برای شرکت های بزرگ مانند ایرانخودرو و سایپا و کارخانجات دولتی و خصوصی مانند سازمان چای ایران و دخانیات ایران خود بخشی از فعالیت حمل بار زمینی در داخل کشور می باشد. این شرکت با ارائه خدمات لجستیک و لجستیک معکوس به شرکت های بزرگ و کارخانجات سهم مهمی در اقتصاد و حمل و نقل کشور را ایفا می کند.

شرکت حمل و نقل سعادت

شرکت حمل و نقل سعادت

حمل و نقل بار دربستی

شرکت تهران سعادت با دارا شبکه گسترده ناوگان حمل و نقل سراسری و دسترسی سریع به انواع خودرو حمل و نقل سنگین در کشور توانسته تا کنون بار مشتریان گرامی را با رضایت کامل حمل نماید.

استفاده از انواع خودرو حمل بار نظیر انواع کامیون، تریلی، کامیونت و خاور، وانت و نیسان با مجوز حمل و نقل از اداره راهداری و صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر در بخش خصوصی، حمل سالیانه بالغ بر ۲۰.۰۰۰ جابجایی کالا به صورت دربستی را ثبت نموده است.

حمل و نقل خرده بار داخلی

حمل بار از باربری شوش تهران سعادت به صورت خرده باری و خدمات انبارداری و بارگیری و تخلیه و همچنین بسته بندی بار در این شرکت حمل و نقل انجام می شود. حمل بار از تهران به صورت روزانه بالغ بر ۱۰۰۰ تن بار را به صورت روزانه از تهران به سراسر کشور حمل می نماید.

شرکت حمل و نقل خرده بار

شرکت حمل و نقل خرده بار

حمل و نقل جاده ای

گروه شرکت های سعادت با دارا بودن ناوگان گسترده در کشور جهت حمل و نقل بار از هر نقطه از جهان و همچنین استفاده از انواع خودرو سنگین جهت حمل و نقل کالا به صورت زمینی و جاده ای با صدور بارنامه دولتی و بیمه نامه معتبر.

حمل و نقل زمینی

حمل و نقل زمینی

شرکت حمل و نقل بین المللی

شرکت حمل و نقل سعادت سرعت

شرکت حمل و نقل بین المللی سعادت سرعت با مسئولیت محدود جهت حمل بار به صورت بین المللی از سراسر نقاط جهان تاسیس شد. این شرکت با دارابودن بیش از ۱۰۰ نمایندگی در کشور های جهان و همچنین رکورد بیشترین تعداد حمل و نقل کانتینری با همکاری شرکت کشتیرانی جمهوری اسلامی و همچنین دارای دفاتر متعدد ملکی در کشور ایران و کشور های همسایه می باشد.

بالغ بر ۲۵۰ نیروی کار فعال در این شرکت به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول فعالیت هستند. حمل بار به صورت ترکیبی شامل زمینی، دریایی، هوایی و ریلی به همراه صدور بارنامه بین المللی و حمل بار ترانزیتی زمینی و دریایی با مجوز صدور بارنامه از کنوانسیون های بین المللی مانند فیاتا، سی ام آر، یاتا و کارنه تیر می باشد.

  • واردات و صادرات از کشور های آسیایی و اروپایی
  • صادرات انواع مواد خام نفتی و پتروشیمی
  • صادرات انواع مواد معدنی
  • خدمات کشتیرانی
  • نمایندگی در تمامی گمرکات کشور
  • حمل بار کانتینری
  • حمل بار خطرناک
حمل و نقل بین المللی

حمل و نقل بین المللی

 

به این مطلب امتیاز بدهید

میانگین ۵ / ۵. تعداد آرا: ۱۶

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 4 =

02188926620