02188888648

باربری جاده مخصوص

حمل بار از جاده مخصوص به شهرستان

باربری جاده مخصوص تهران کرج (کرایه 98)

اگر در محدوده جاده مخصوص به دنبال یک باربری مطمئن برای حمل بار به شهرستان میگردید می توانید با باربری جاده مخصوص تماس بگیرید. باربری تهران سعادت در حال حاضر در محدوده جاده مخصوص و جاده قدیم کرج (خیابات فتح) به صورت فعال در حال ارائه خدمات به صنایع و کارخانه های مستقر در این محدوده می باشد. باربری فتح در کنار حمل بار جاده مخصوص به شهرستان آماده اراده سرویس به کارخانجات این محدوده است . حمل بار از جاده مخصوص و سایر خدمات تخلیه و بارگیری خدماتی هستند در زمینه باربری جاده مخصوص به شما ارائه می شود.

باربری جاده مخصوص 88888648

حمل بار جاده مخصوص

باربری جاده مخصوص

باربری جاده مخصوص , حمل بار از جاده مخصوص , جاده‌ی مخصوص کرج یا بزرگراه لشگری یکی از بزرگراه‌های تهران است که شهر تهران را به کرج متصل می‌نماید. این بزرگراه از میدان آزادی در تهران آغاز شده و تا کرج ادامه دارد. تعداد زیادی شرکت و کارخانه صنعتی از جمله شرکت ایران خودرو و سایپا و ارج و نمایندگی های رسمی تویوتا , بنز و پورشه در حاشیه این بزرگراه قرار دارند. در حال حاضر باربری تهران سعادت علاوه بر پایانه نیسم شهر در خیابان فتح هم دارای دفتر مستقر جهت صدور بارنامه و ارسال ماشین می باشد.

حمل بار جاده مخصوص کرج

حمل بار از جاده مخصوص , باربری جاده مخصوص در نزدیکی باربری فتح قرار دارد. جاده مخصوص کرج یکی از راه های اصلی و یکی از مسیرهای مطمئن باربری تهران کرج محسوب می شود. بزرگراه فتح به وسیله پل کاروانسرای سنگی ۱ از جاده مخصوص کرج گذر می‌کند و به آزادراه تهران کرج می‌پیوندد. برای اطلاع از قیمت و استعلام کرایه حمل بار به شهرستان از مبدا جاده مخصوص با شماره 88888648 تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند.

حمل بار از جاده مخصوص به شهرستان

برای حمل بار از جاده مخصوص به شهرستان می توانید با باربری تهران اصفهان ، حمل بار تهران بندرعباس ,باربری تهران به یزد , حمل بار به کرمان,  حمل بار از تهران شیراز و باربری تهران مشهد تماس بگیرید . حمل بار از تهران به ساری نیز برای حمل بار از محدوده جاده مخصوص به استان های شمالی کشور مازندران , گیلان و گلستان بار های صنعتی را حمل می کند.

باربری جاده مخصوص

نرخ کرایه باربری جاده مخصوص

کرایه های زیر مربوط به کرایه تریلی از مبدا جاده مخصوص و باربری جاده مخصوص به شهرهای مختلف سراسر ایران است . به دلیل نوسان قیمت و با تغییر مبلغ صافی راننده ها ممکن است قیمت ها تغییر کرده باشد و برای دریافت قیمت به روز حمل بار و گرفتن مشاوره رایگان درباره باربری تهران به شهرستان از کارشناسان تهران سعادت می تواتید با شماره 88888648 تماس بگیرید. نرخ های زیر برای تاریخ 1398/07/02 می باشند .

کرایه تریلی از جاده مخصوص به اصفهان1,100,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به تبریز1,600,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به شیراز1,700,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به اهواز2,030,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به مشهد2,200,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به بندرعباس2,800,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )
کرایه تریلی از جاده مخصوص به زاهدان3,200,000 ( برای اطلاع از قیمت روز تماس بگیرید )

کرایه باربری از تهران به شهرستان

پیدا کردن باربری جاده مخصوص

برای یافتن باربری در محدوده جاده مخصوص در اینترنت از عبارات باربری تهران کرج , حمل بار جاده مخصوص, باربری جاده مخصوص تهران کرج , باربری بزرگراه لشگری , باربری ایران خودرو , باربری سایپا , باربری پاکسان , باربری صنایع , باربری مخصوص کرج , حمل اثاثیه به شهرستان , باربری تهران به شهرستان , حمل بار بزرگراه لشگری می توانید استفاد کنید.

شماره تماس باربری جاده مخصوص 88888648

شهرک های صنعتی مجاور تهران

برای مشاهده سایر شهرک های صنعتی و باربری می توانید مطالب زیر را مشاهده نمایید.

باربری فتح

باربری سه راه آزمایش

باربری خیابان اتحاد

باربری جاده واوان

باربری شهرک صنعتی شمس آباد

باربری شورآباد

باربری شهرک صنعتی قرچک

باربری شادآباد

باربری جاده مخصوص تهران کرج (کرایه 98)
3.58 (71.6%) 50 رای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

عبارت مورد نظر خود را وارد کنید